Jump to content

Teoman S.

Üye
 • Toplam İleti

  4.070
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  1

Toplam Beğeni

3.373 Mükemmel

2 Takipçi

Teoman S. Hakkında

 • Derece
  ST

Profil Detayları

 • Şehir:
  İstanbul / 10,5
 • Arabam:
  '12 Focus PS Trend.
 • Meslek:
  Özel Sektör
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

5.316 profil görüntüleme
 1. Teoman S.

  Günün Karesi

  Açaydım gollarımı; gitme diyeydim....
 2. Teoman S.

  Günün Karesi

  Sezonu kapatmak için 5 gün Fethiye kaçamağı...
 3. Manuel saat ayarlama aşırı zor olmuş.
 4. Ne güzel bir işletmeymiş. Satmak isteyen gider bulur. Ne güzel hem gideceksin kalıp vereceksin onlarda daha sonra satacaklar. Açıkça demişler işte talep yok diye, asıldertleri bu yoksa durumu? Bedavadan az pahalıya satış yapacaklar. Satmak isteyen araştırsın bulsun.
 5. Kıbrıs şu an çok riskli. Hem pandemi hemde seyahat için. Ülke heran sınırları kapatabilir. Yoldayken bile yasak gelebilir; ülkeye girdikten sonrada yasak gelebilir. Seyahatiniz uzayabilirde kısalabilirde.
 6. Evet kolayca sökülüyor. Eğer elinizde trim aparatı varsa (turuncu renkli) kolay; tırnaklar biraz sıkı. Klima düğme tarafından çıkarmaya çalışın. Nikelajı ben 1200 lük sulu zımparayla az törpüledim. Beyaz plastik ortaya çıkıyor. Boyamak yerine karbon folyo ile kapladım daha düzgün oldu. --1 dakika sonra eklendi--
 7. Önceden Yurtiçi kargodayken Türkiye’ye girince uygulama varsa otomatik bildirim geliyordu. Ama aras kargoda öyle bir durum yok. Siz müşteri hizmetlerini arayarak sizin bölgede yurtdışı paketlerin geldiği şubeyi öğrenirseniz oradan takip no alabilirsiniz ya da yine müşteri hizmetlerini arayarak gümrükten çıktığı tarihi ve isminizle sorgulayabilirsiniz. Fakat %99 bilmeyen birine denk geleceksiniz ve kayıt görünmüyor diyecek. Paket geldikten sonra üzerindeki takip noyla kontrol ederseniz şubeyi öğrenir daha sonraki paketlerde sorgulayabilirsiniz.
 8. Saolasın. İşte bende kendimi öyle avutuyom; bir anda olmasından az az daha iyidir
 9. Eksik yazdım yanlış bende pardon. Gib.gov.tr den mtv yi ödeyince 3, worldpay ile ödeyince 4 taksit yapıyor. Benim demek istediğim cezayı öderken sistem Mertcan’a yaptığı gibi cezaya taksit yaparmı? --14 dakika sonra eklendi-- Güncelleme: @Mertcan Çelik verdiği fikir doğrultusunda gib.gov.tr den beyanlı ödemeyi seçtim. tutanak seri noyugirince otomatik sistem çekiyor. İşaretledim ve 4 cezayı ödedim. Mobil ödemelerden WORLD PAY seçince sistem 4 taksit yaptı Yani kötünün iyisi oldu.
 10. Evet yazmıştım. Makbuz noyu girince soruyor aşağıdaki ceza senin mi diye tebliğ tarihi falan bakmıyorum. Direk seçip ödeme yapıyorsun. Bakalım bende yapı kredi payle ödersem taksit yaparmı?
 11. Bişi diyemiyorum. Suçluyum sanırım ama bu ara üst üste gelince fena oldu. Gib.gov.tr den Beyanlı ödeme sekmesinde makbuz no girince otomatik cezayı getiriyor ve %25 indirim uyguluyor.4.de geldi
 12. Çok canlar yanmış abi; korkum daha 2020 var. 2019 yeni gelmeye başlamış arkadaşlarda var yazılan. Yazan detaylarla; seninde dediğin gibi seri / makbuz no falan.... şuda aklıma geliyor; ben bir kere sayfayı açtığımda kabul etmiş olabilirim.
 13. Tesadüfi olarak edevlet mobil uygulamasında cezaları gördüm. Düzenli olarak gib.gov.tr / bankaların trafiz ceza sorgulamalarından kontrol ederim. 1 sene önce havaalanı yolunda eds cezası işlenmiş ama bana ne tebliğ nede vergi dairesi internet şubesinde ceza gözüküyor. Şuan dahi bu cezalar gözüküyor. Eğer ben beyanlı ödersem %25 indirimden faydalanırmıyım? Sistem indirim verse bile sonradan eksik ödeme gelirmi? Not: eğer yeni bakmaya başladılarsa daha 1 sene var kimbilir ne cezalar gelir
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.