Jump to content

Teoman S.

Member
 • Content Count

  3,286
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Teoman S. last won the day on May 16 2016

Teoman S. had the most liked content!

Community Reputation

2,586 Mükemmel

2 Followers

About Teoman S.

 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Location:
  İstanbul / 10,5
 • Car:
  '12 Focus PS Trend.
 • Job:
  Özel Sektör
 • Gender:
  Bay
 • Age 40

Recent Profile Visitors

4,119 profile views
 1. Valal hocam her kafadan ses çıkıyor. Ben artık daha ne olur demiyorum. Oluruna bırakıp, bu ülkede olur diyorum.
 2. Yaf.. Aldıktan ksıa süre sonra ışıklıya değiştiren, sonra kesmeyip arabayı değiştiren kimdi acep? Bizim ki emektar...... @Yakup Çağatay helal olsun valla böyle konu olduğunu görmedim bile boşuna admin değil
 3. Görüldüğü üzere burda dahi fikir ayrılıkları var. Görüş açımız, başımızdan geçen olaylar durumu farklı yorumluyor. Bekleyip sizinle beraber göreceğiz. Sonuç olunca bizde aydınlanırız.
 4. Geçmiş olsun. Bence anayol arayol durumu geçmiş, çünkü araç sizi geçmiş. Sizin ilk vuruş noktanızbeyaz aracın sol arka çamurluğundan dolayı ya yazıldığı gibi %50-%50 olur ya da size kusur verilebilir.
 5. Aracım benzinli; 90,000 bakım için İstanbul'daki servisler farklı farklı fiyatlar verdi. 1800-1300-1100 ve 1000 tl. Bukadar fark olmasını anlamış değilim. Bildiğim servis indirimli 1000 tl olana yaptıracağım. Fiyatalr hakkında bilgim yok; sonuçta hepsi yapılması gerekeni yapmalı eksik veya fazla yapmazlar heralde
 6. Hocam kural gereği kabin ekibi bunu pistten çıkınca yapması gerek; kaldı ki o hızda Amir o anonsu kurması zor. Çok fazla yorum yapmamak gerek. Çoğumuz dıdının dıdının dısından öğreniyor sanki birebir yaşamış gibi. Bırakalımda önce ölüm en az olması için dua edelim ve herkes en kısa zamanda sağlığına kavuşsun. Gerisi zaten ortaya çıkar.
 7. Yazdığım gibi söylentilere göre ve yolcu değil ekipten...
 8. Söylentiye göre Malesef ki 3 değil hocam...
 9. Hiç bişi olmaz iyi uçuşlar hocam. Emin olun ekip kan ağlasada; size gülecektir...
 10. Sayın hocam bu ara çok orta yapıyorsunuz; diyim ben size
 11. Fethiye'de 2. gündü geçiş yaptığım. 1 hafta kaldım. Orda yaşayan arkadaşlarda söyledi. Çekmiyor değil ama zayıf çekim gücü.
 12. Vodafonun ilavesi çok (konuşma-internet) ama şebeke çekimi zayıf. Tatil başlangıcınca geçiş yaptım. Fethiye'de çekim kalitesi zayıftı. İşin açıkçası İstanbul depreminden sonra Telekomun 1 gün çekmemesi daha sonra telfon ekranında hat gösteripte aramada şebeke gitmesindne dolayı ve yurt dışı kullanımında wi-fi aramadan dolayı geçiş yaptım. Az da olsa pişmanlık var. Turkcell az pahalı son etkende bu.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.