Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Teoman S.

Member
 • Content Count

  3,860
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Teoman S. last won the day on May 16 2016

Teoman S. had the most liked content!

Community Reputation

3,165 Mükemmel

2 Followers

About Teoman S.

 • Rank
  ST

Profile Details

 • Location:
  İstanbul / 10,5
 • Car:
  '12 Focus PS Trend.
 • Job:
  Özel Sektör
 • Gender:
  Bay
 • Age 40

Recent Profile Visitors

4,939 profile views
 1. Evet kolayca sökülüyor. Eğer elinizde trim aparatı varsa (turuncu renkli) kolay; tırnaklar biraz sıkı. Klima düğme tarafından çıkarmaya çalışın. Nikelajı ben 1200 lük sulu zımparayla az törpüledim. Beyaz plastik ortaya çıkıyor. Boyamak yerine karbon folyo ile kapladım daha düzgün oldu. --1 dakika sonra eklendi--
 2. Önceden Yurtiçi kargodayken Türkiye’ye girince uygulama varsa otomatik bildirim geliyordu. Ama aras kargoda öyle bir durum yok. Siz müşteri hizmetlerini arayarak sizin bölgede yurtdışı paketlerin geldiği şubeyi öğrenirseniz oradan takip no alabilirsiniz ya da yine müşteri hizmetlerini arayarak gümrükten çıktığı tarihi ve isminizle sorgulayabilirsiniz. Fakat %99 bilmeyen birine denk geleceksiniz ve kayıt görünmüyor diyecek. Paket geldikten sonra üzerindeki takip noyla kontrol ederseniz şubeyi öğrenir daha sonraki paketlerde sorgulayabilirsiniz.
 3. Saolasın. İşte bende kendimi öyle avutuyom; bir anda olmasından az az daha iyidir
 4. Eksik yazdım yanlış bende pardon. Gib.gov.tr den mtv yi ödeyince 3, worldpay ile ödeyince 4 taksit yapıyor. Benim demek istediğim cezayı öderken sistem Mertcan’a yaptığı gibi cezaya taksit yaparmı? --14 dakika sonra eklendi-- Güncelleme: @Mertcan Çelik verdiği fikir doğrultusunda gib.gov.tr den beyanlı ödemeyi seçtim. tutanak seri noyugirince otomatik sistem çekiyor. İşaretledim ve 4 cezayı ödedim. Mobil ödemelerden WORLD PAY seçince sistem 4 taksit yaptı Yani kötünün iyisi oldu.
 5. Evet yazmıştım. Makbuz noyu girince soruyor aşağıdaki ceza senin mi diye tebliğ tarihi falan bakmıyorum. Direk seçip ödeme yapıyorsun. Bakalım bende yapı kredi payle ödersem taksit yaparmı?
 6. Bişi diyemiyorum. Suçluyum sanırım ama bu ara üst üste gelince fena oldu. Gib.gov.tr den Beyanlı ödeme sekmesinde makbuz no girince otomatik cezayı getiriyor ve %25 indirim uyguluyor.4.de geldi
 7. Çok canlar yanmış abi; korkum daha 2020 var. 2019 yeni gelmeye başlamış arkadaşlarda var yazılan. Yazan detaylarla; seninde dediğin gibi seri / makbuz no falan.... şuda aklıma geliyor; ben bir kere sayfayı açtığımda kabul etmiş olabilirim.
 8. Tesadüfi olarak edevlet mobil uygulamasında cezaları gördüm. Düzenli olarak gib.gov.tr / bankaların trafiz ceza sorgulamalarından kontrol ederim. 1 sene önce havaalanı yolunda eds cezası işlenmiş ama bana ne tebliğ nede vergi dairesi internet şubesinde ceza gözüküyor. Şuan dahi bu cezalar gözüküyor. Eğer ben beyanlı ödersem %25 indirimden faydalanırmıyım? Sistem indirim verse bile sonradan eksik ödeme gelirmi? Not: eğer yeni bakmaya başladılarsa daha 1 sene var kimbilir ne cezalar gelir
 9. Fazla yoruma gerek yok aslında kullanan bilen bilmeyen öğreniyor. Gerçekten sağlam yan rüzgarı var. Araba büyük küçük çok fark etmiyor. Direksiyonu sağlam tutmazsan bi yusuf diyorsun. Herkes dikkatli olsun. Erken çıkabilirsiniz yollar dümdüz. Eskisi gibi değil. Bakarsınız. İyi yolculuklar.
 10. Okadar konuştum. Yo köprü / otoban falan.. Yarın sabah Bandırma'ya İdodan bilet aldım Ama dönüş karayolu (sanırım)
 11. Belkide aynı fiyata denk gelecek. 1 orjinal pil 3 sene, yılda 125tl civarı. Aynı hesap. Ama biranda o kadar parayı verme. Bence sende alma USA 49 dolar +tax ve 69 dolar +tax. aynı oluyor hemen hemen.
 12. Fiyatları ve performansı kıyaslayınca değermi sence? 349-489 tl arasında telefonuna göre. Ömürleri bana göre nerdeyse aynı. Zaten ömrü etkileyen en büyük faktör ONAYLI ve düzgün şarj etmekte değil mi?
 13. Geçen hafta %78 di. Programdan baktım 1106 kere şarj etmişim. 3 senede; değişim yaptım Deji marka ile. Şimdileri Deji,Baseus tan sonra bir pil daha çıktı baya iddaalı. FPPRO. Yazılım konusuna gelince emin değilim ama yeni sürümde bazı uygulamalar konumu kapatsam bil kendiliğinden açılıyor.
 14. Benim gibi tecrübe çok galiba Bildiğim yer olmasına rağmen yan rüzgar okadar değişken ki; kamyon,tır sollamasını 3-5 km yapmıyorum.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.