Jump to content

Teoman S.

Member
 • Content Count

  3,199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Teoman S. last won the day on May 16 2016

Teoman S. had the most liked content!

Community Reputation

2,512 Mükemmel

1 Follower

About Teoman S.

 • Age 40
 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Age 40
 • Location:
  İstanbul / 10,5
 • Car:
  '12 Focus PS Trend.
 • Job:
  Özel Sektör
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

3,814 profile views
 1. Amazon da bakınırken bu denk geldi malum önümüz kış......... Lİnk
 2. Yaklaşık 1 haftadır takip ediyorum. Kafamdaki bazı ürünleri ama bu cuma indirim günlerinde 20-30 tl daha pahalı. Zaten bu olay bize göre değil; bizdeki de özenti işte. Şirketlerde bu 14 şubat, yılbaşı gibi günlerde tüketime teşvik edildiğinden az-çok kitleme derdinde
 3. Güle güle kullan. Sende de maşalah bu letgodan iyi şeyler denk getiriyorsun. Hemen fire a geçmen gerek. Onda o ses sorunalrı olmuyor.
 4. Yaf sanki hint kumaşı. Serviste 500 tl civarı, çıkmacılarda 100 tl civarı., yan sanayi 25-30 arası ama yan sanayiler yok piyasada. Otosanda da yokmuş. 1-2 yer aradım yok dediler.
 5. La bebe.. Bagaj tam açılmıyor. Amortisörü çıkardık baktık patlamış. Çinden yoksa çin hapımı isticen. Viagra pahalıyamı gelıyor artık Yok arkadaş. Ufacıcık amortisör yok. Servis 450+kdv çıkmacılar 100 tl, ama ortalıkta yok. Bakalım @ER-OL Otomotiv Berk bakıyor. Bulursa haber edecek.
 6. Çok konuştun.. Bana amortisör bul la bonus bebe.....
 7. Tahmin edeceğin üzere uzuuun zamandır samsung kullanıyorum. Wifi bağlantılı ve Amazon Fire bağlantısı kendi sağlıyor. Any+ mıydı neydi. Bas ta iyi; videoyu izlemedim ama alacağın cihazda olmazlardan birini söyleyim önünde tek satırda olsa ekran olsun. Sakın tek led ışıklılardan alma. Cihaza bt ilemi hdmi mı tv mi bağlantısını görürsün. Model HW-J450
 8. Kaç zamandır düşmeye başlamıştı bugün baktım. Çıkardım yenisini almak için ama bi türlü kodtan bulamadık. Az önce sağolsun Murat abiyle baktık. 4 çeşit kod var hepsi aynı. Bendeki Bm51-F406a10-BC. Çıkan ya da üretilen 4 tip var: BA-BB-BC ve en son olan CA. Hepsinin aynı olduğuna karar kıldık. Solda tek var. Yarın bi şekilde temin edeceğim. Şu an söktüm öyle bıraktım. --1 dakika sonra eklendi--
 9. Enteresan... Olabilir.. Bencede olabilir.. Denediğinde beraber bakalım. Bu iyi gider bence 50 metreye
 10. Güle güle kullanın. Peki. . Hemen benzinli arabada çalışmaz yorumuna girmeden lütfen. Soru şu: 1-Benzinli arabada bütün şartlar uygunluğunu varsayarsak. Dış sıcaklık 10-12 derecedeyken. Bu ptc kaçıncı dakikada/km de ılık ve sıcak hava verir? 2-Benzinli araç bu dış sıcaklıkta ptc olmadan kaçıncı dakikada/km de ılık/cıcak hava verir? Tabiki tahmini..... Yazdığım gibi konu BENZİNLİ ARAÇTA OLMAZ/ÇALIŞAMZ yorumunu yapmadan.
 11. Galiba... Bilmemekle beraber sanki biraz koyu film çektirmiş gibi... Yarın belli olur...

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.