Jump to content

Teoman S.

Member
 • Content Count

  3,096
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Teoman S. last won the day on May 16 2016

Teoman S. had the most liked content!

Community Reputation

2,432 Mükemmel

1 Follower

About Teoman S.

 • Age 39
 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Age 39
 • Location:
  İstanbul / 10,5
 • Car:
  '12 Focus PS Trend.
 • Job:
  Özel Sektör
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

3,493 profile views
 1. Teşekkürler hocam. Aynen 2 sene garantide; gerisi piyango
 2. Akü aldım. Enteresan bir şekilde nedense bilmediğim tamamen satıcıya güvendiğimden EAS 66 amper akü aldım. Bakalım göreceğiz nasıl olduğunu.
 3. Büyük ihtimalle akü bitik. Yine takviyeyle arabayı çalıştırdım. İşlerimi hallettim. Park ettikten 20 dakika sonra geri geldim uyku moduna geçmişti baktım gösterge test menüsünden akü değeri 9 V veriyordu. Doğal olarak çalışmadı. Çalışırken başta 12 V sonra zorla 13.9 V verdi. Tatil sebebiyle çoğu yer kapalı ve güvenilir yerden akü almak istediğimden mecbur tatil bitmesini bekliyorum ve ne yazık ki takviyeyle çalıştırıyorum. sanırım 3 kez daha takviyeyle çalıştıracağım. --2 dakika sonra eklendi-- Fabrika çıkışı 50 küsürdü vardı, sonra 60 aldım. Acaba şimdi 70 alsamm mı diyorum ama sanırım alternatör sorun ya da zorlarım. Diye düşünüyorum.
 4. Ayın 6 sında beri 5 ya da 6 kez arabayı takviyeyle çalıştırdım. Kaçak varmı diye aramaya başladım. Kamera kablosunu sigortadan söktüm, teybin bağlantısını söktüm.. Bakalım bulabilecekmiyim. Sanırım akü ömrünü bitiriyor ama alalı 3 sene oldu bu kısa sürede bitermi bilemedim. Tatil olduğundan ölçüm yaptıramıyorum. Sanırım bana bunun işaretlerini verdi. Son zamanlarda marşa basarken geç alıyordu. Bakalım kaçak mı var yoksa akü mü bitmiş?
 5. Ne THY imiş beeeeeee ?????? 787-9 Dreamliner uçağımız öncelikle Antalya-İzmir-Londra-Dubai yapacak. Başlangıçta Tek tük uzun uçuş yapabilir ama diğerleri gelsin ozaman genişleyecek.
 6. Bu arada Yakup resmi değiştirsene ya da neden bi önceki model çıktı resimde?
 7. İlk resimdekiler + ve - olanlar; gösterge teyp ve eğer varsa iç ambiyans ışıklarını arttırır veye düşürür. Melesa maviyi daha çok görmek isterseniz yükseltirsiniz. Far ayarıda 0 da olması gerekir. Bu ayara göre faralrınızı ayarlatırsanız sürüş esnasında kendinize göre ayarlayabilrisiniz. Buda arabada fazla kişi veya bagaj doluysa gibi faktörlere göre farlarınızı ayarlamanızı sağlar.
 8. Hocam zor saatler. Tabi zaman darlığından yapılamamasıda normal... Bana göre bi yerde delik / kaçak yoksa eksilmesi neredeyse imkansız.
 9. ??? Bi kaç aydır? Bu sıcakta??? Aboooo..
 10. Geçmiş olsun. Eğer bulabiliyorsanız eksperin telefonunu bulup bu videoyu onada yollayın. Genelde servis dosya açarken videoyu eklemezler ve resimlerden yola çıkarlar. Gerçi burda hata bari karşı tarafta siz yinede videoyu ulaştırmayı deneyin.
 11. Ozaman sorun tesisatta kopukluk / temassızlık gibi duruyor.
 12. Modülden önce kapıyı sökmeden sadece düğmenin olduğu kol tutamacağını söküp ordaki sokete bakın. Belki modülden önce o soket çıkmıştır.
 13. B..L..L..E anlatırmış gibi anlattın ya saol ???? İşin şakası bi yana 2. el piyasasını öldürdü ? --1 dakika sonra eklendi-- Yurtdışı alınanlar için

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.