Jump to content

Teoman S.

Member
 • Content Count

  3,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Teoman S. last won the day on May 16 2016

Teoman S. had the most liked content!

Community Reputation

2,469 Mükemmel

1 Follower

About Teoman S.

 • Age 40
 • Rank
  Titanium

Profile Details

 • Age 40
 • Location:
  İstanbul / 10,5
 • Car:
  '12 Focus PS Trend.
 • Job:
  Özel Sektör
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

3,633 profile views
 1. Hocam ozaman yüklemiş ama çalışmamıştı bende. Yine tekrar deneyeceğim. Teşekkür ederim. Aslında bu istediğim bahsettiğim wince olan multimediada igo da vardı. Modlu igo bulup deneyim. Malum alana gidişte çok alternatif yol var. Her seçenekte 3-4 km fark var buda 1 ayda en az 40-45 km yapıyor oda tek yöne tekabul ediyor.
 2. Evet konumuza gelsek Malum bende Android multimedia var. Derdim sadece her kontak açıldığında km ve süreyi kaydetmesi.... Fuelio yu deneyeceğim. --4 dakika sonra eklendi-- Telefonda böyle saçma süre ve km çıkarmış. Ayrıca yanlış anlamadıysam bu ben google mapsi açarsam kaydedecek. Öyle değil onu istemiyom
 3. Her seferinde göstergeden sıfırlamam gerekiyor. Aylık tutmak istiyorum. Araç bilgisayar 2 yi sürekli sıfırlamak istemiyorum. Aylık log tutmak benim için iyi olacak. Yani uğraşmadan hazır verileri görmem gerek.
 4. Araçta kullanabileceğim; kontağı çalıştırdığımda süre ve km yi kaydedecek; kapattığımda sıfırlayacak bunu her defasında yapacak bir uygulama arıyorum. Geçmiş kayıtları ellede silebilirim. Eski WinCe multimedia ekranımda “olay günlüğü” adında navigasyon kaydediyordu. Buna benzer bir yöntem biliyor musunuz?
 5. Peki bu oranlar ya da benzer kampanyalar; garantili fordikinci ellerde olur mu? Bi duyum ya da öngörü var mı? Not: 14 Mayısta 74700 de bakıma girmişim; şu an 83300 km deyim... Ufaktan diesele bakmaya başlayım. Aklımda @Murat K abimin kuga vardı ama aştı beni.... Focus tit 1.5 oto bakmaya başladım.
 6. Yakın zamanda polen filitresi değişim işlemi yapıldımı?
 7. Sola mı yapışık o? Tam göremiyorum. Ben sola yapmadım maul dikiz aynasını etkilemesin birde bişeylere bakacağım zaman dikiz aynasını sürekli oynatmamak için. Velhasıl fazla seçenek yok. Gözüne neresi hoş geliyorsa orası en iyi yerdir.
 8. Yeni modellerde o kamera oynatmayı kaldırdı. Sanırım sürüşte sarsıntı yaptığı için. Montaj yeri başka yok desem yeridir. Yada şu var: yağmur sensör altına koyarsınız am aoda aşırı camı böler.
 9. Viofo A serisinin ebatları aynı. Eğer araçta yağmur sensörü varsa o ortadaki byüük siyah plastik baya yer kaplıyor. İster istemez kamerayı alt sağına koymanız gerekiyor. Görüntüde sol altta karartısı olacak. Yapacak bir şey yok malesef.
 10. Focus MK3 polen filitresi: orjinal / yan sanayi karbonlu fiyat nedir?
 11. 1 senedir kullandığım Goodyear EGP lastikler nedense 1 haftadır önce arka sonra ön sağ patladı vida girdi. Ne şansmış yaf
 12. Bugün doldurdum hatta opet boş yoktan 50 tl vardı onuda kullandım. demek ki bugün kendimi baya kandırdım

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.