Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

Doğrusu bu kadar korumacılık ben, tedirgin ediyor, zemin halısını korumak için üzerine halı paspas, onu korumak için üzerine kauçuk paspas, onu korumak için de yıkamacının kağıt paspasları (en az bir hafta tutanlar var). Sonra ayağının altında kayan katmanlar...

Biraz kirlense ne olur zemin halısı, çekiyor süpürge hepsini temizleniyor.

Ben bölgemizdeki aşırı yağmurlarda in bin çoğalınca aşırı ıslanma olduğundan zamanında bu forumda okuduğum bir ürünü aldım ve kullanıyorum, tek paspas bu.

Hafif, yeterince ince, kaliteli, hem kesim hem kauçuk kalitesi iyi, sağlam görünüyor, kokusuz, sonuçta biraz pahalı olabilir ama gayet memnunum. 

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778&SKU=OTELF17441&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotelf17441%26fh_lister_pos%3d5%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d3d%255cu0020havuzlu%255cu0020special%26fh_refview%3dsearch

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrusu bu kadar korumacılık ben, tedirgin ediyor, zemin halısını korumak için üzerine halı paspas, onu korumak için üzerine kauçuk paspas, onu korumak için de yıkamacının kağıt paspasları (en az bir hafta tutanlar var). Sonra ayağının altında kayan katmanlar...

Ben bölgemizdeki aşırı yağmurlarda in bin çoğalınca aşırı ıslanma olduğundan zamanında bu forumda okuduğum bir ürünü aldım ve kullanıyorum, tek paspas bu.

Hafif, yeterince ince, kaliteli, hem kesim hem kauçuk kalitesi iyi, sağlam görünüyor, kokusuz, sonuçta biraz pahalı olabilir ama gayet memnunum. 

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035964

Sıcakta koku yapıyor mu? Bizim için en önemli husus bu.

Çevirmiştir onlar, Toyota işini bilir :) Ben inanmıyorum açıkcası böyle sonradan çıkan haberlere

O iş tamamen politik. Toyota'nın yaptığı her geri çağırma başta ABD medyası olmak üzere her yerde ön plana çekildi. Bir uzakdoğu markasının ABD ve EU markalarının önüne geçmesine müdahale ettiler. Bir süreliğine başardılar da.

Aynı dönemde Peugeot araçlarınında gaz pedalları değişti. Çünkü üretimleri aynı yerde yapılmıştı motorları da Toyota idi. Ama onlar belki de adet az olduğundan el altından yaptılar. Cam düğmesi için yapılan geri çağırma ayyuka çıkartıldı ama Ford aynı işlemi bir dönem tüm araçlarına yaptı ama kimse duymadı.

Tarihin en büyük geri çağırmasını ve ÇAĞIRMAMASINI Ford yaptı ve bu yüzden iflasın eşiğine geldi. Hükümet müdahale edip kurtardı.

Paspas kaymasından konu kaymasına geçiş oldu. Konu nerelere kaydı.....

Özer Öztürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hükümet müdehale etti ama borç sadece.. Sonuçta durumu ortada şuan.

Dediğim gibi hatayı adam sözlü söyledi özür diledi. Kendi toplantı yaptı. Kimse diretmedi yani bana o yüzden dedim. Yayın organlarını takip etmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımmm o zaman ben de ıslanınca ses çıkartıyor mu diye sormayayım   :)

Islak kauçuk kauçuğa sürttüğünde ses yapar. Ama ben dikkat etmedim, yapıyordur zahir.

Allah sana kolaylık versin, bu takıntılarla hayat oldukça zor olmalı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Islak kauçuk kauçuğa sürttüğünde ses yapar. Ama ben dikkat etmedim, yapıyordur zahir.

Allah sana kolaylık versin, bu takıntılarla hayat oldukça zor olmalı...

Ben sadece fıkraya gönderme yapmıştım ama bu kadar çok bilinen hikayeyi bilemeyeceğinizi düşünemedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035964

Bende bundan aldım. Koku yok. Arka kısmı ve sürücü sol ayak koyma yerini tam olarak kapatıyor. Kayma veya havada kalan bir yeri yok gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.