Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

Benim aldığım ürün aşağıdaki linkte.

Gelen ürün resimdeki ile aynı değil,ve çok hafif. Kaucuk paspas kalın ve ağır olmalı.

Bu sebep ile kayıyor. Ancak heryeri kapattığı için kirlenme minimum.

Tavsiye derseniz de bunu tavsiye etmem, farklı bir marka ve görerek almakta fayda var.

http://www.n11.com/ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi-P10811144

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu havuz tipi gördüğüm iki tip var ikiside kayma sebebiyle önerilmiyor bu durumda.

Yok yahu benim kullandıklarım kalın değil, çok ince de değil, yere tam oturuyor, bir yere de kaymıyor, gayet kullanışlı.

Ayrıca gereksiz ağırlığı niye yanımda taşıyayım ki, en iyi paspas en hafif paspas.

Zaten benim ağırlığımı taşıyor... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yahu benim kullandıklarım kalın değil, çok ince de değil, yere tam oturuyor, bir yere de kaymıyor, gayet kullanışlı.

Ayrıca gereksiz ağırlığı niye yanımda taşıyayım ki, en iyi paspas en hafif paspas.

Zaten benim ağırlığımı taşıyor...

Yukarıda Yılmaz Tunç kayıyor demiş. Sizinki aynı model değilmiydi.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıda Yılmaz Tunç kayıyor demiş. Sizinki aynı model değilmiydi.?

Olabilir, ama benimkiler kaymıyor...

Ne diyebilirim ki?

Ayaklarım rahat duruyor demek, itiş tepiş yapmıyorum!

Geçme yerleri var ama zaten kenarlar sıfır geldiğinden kayacak yeri de yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi peki geçme yerleri tam denk geliyor mu? bikaç farklı model için o yuvalar tam denk gelmiyor gibi şeyler okumuştum..

Var, ama tepesi kapalı olduğu için alttan ne kadar oturuyor bilmiyorum.

Zaten kenarlı olduğu ve tabanı tam doldurduğu için pek kayacak yeri yok. 

Kaysada 1-2 cm kayar, yıkamadn yıkamaya düzeltilir.

Yahu altı üstü paspas, ayak eziyor işte, sanırsın Kate Moss'a elbise beğeniyoruz (bu örnek de olmadı ya buradaki erkek milleti o kıza hiç bir elbiseyi yakıştıramaz  :kıhkıh: )

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Var, ama tepesi kapalı olduğu için alttan ne kadar oturuyor bilmiyorum.

Zaten kenarlı olduğu ve tabanı tam doldurduğu için pek kayacak yeri yok. 

Kaysada 1-2 cm kayar, yıkamadn yıkamaya düzeltilir.

Yahu altı üstü paspas, ayak eziyor işte, sanırsın Kate Moss'a elbise beğeniyoruz (bu örnek de olmadı ya buradaki erkek milleti o kıza hiç bir elbiseyi yakıştıramaz  :kıhkıh: )

Abi orası öyle de, Bekir Abi'nin de dediği gibi, sağı solu katlanacaksa, uymayacaksa almanın bir manası yok 100 lira verip. Zaten şuandakini o sebeple değiştirmek istiyorum. Dolayısıyla değiştirme gerekçelerimi giderecek ürünü bulmaya çalışıyorum. Anladığım kadarıyla iyi bir ürün. Büyük ihtimalle alacağım.. Teşekkürler tekrar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.