Jump to content

Yılmaz Tunç

Üye
 • Toplam İleti

  327
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  1

Toplam Beğeni

126 Normal

Yılmaz Tunç Hakkında

 • Derece
  Comfort

Profil Detayları

 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  Focus III TDCI Tit 4K
 • Meslek:
  Bilişim
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Sensör, abs beyni ,sistemi olma ihtimali çok yüksek
 2. Doğrudur eski focusumda rotçu böyle çözmüştü çekme sorununu, pirelliler böyledir diye cevap vermişti. Tabi sizinli prelli değildir ancak düzeliyor ne hikmetse
 3. Chevrolet Avrupa ve Türkiyeden 2015 sonu çekileceğini açıkladı. Yılsonu ilede çakışınca ortaya bu fiyatlar çıktı. Captiva dada güzel indirim yapmışlar.
 4. Gayet başarılı. Ledler mavi sarı çakarlı sanırım videosunda
 5. Bugun 4. gün oldu. Herhangi bir sıkıntı aşağı düşme yok. Bilgilerinize.
 6. Güzel bir haber. Otomatik iyidir ve gelecekte her araç otomatik olacak kanımca.
 7. Bugun dikiz aynasını değişimin gerçekleştiler. Sorunum hafif bir boşluk ve zamanla aşağı eğilme ile kayıt açtım. Sipariş verip bugün yenisi takıldı. Eğilme sorununun devam edip etmediğini kullandıktan sonra tekrar yazarım.,
 8. Varda, Bana şase numaraları lazım. Özelden gönderin ricası yaptık gelen bişi yok. Hack lemeyeceğiz arabaları endişeye mahal yok
 9. 5S fiyatı piyasanın çok altında. Güzel haberler bunlar.
 10. Servisin elinde olsa hemen değişecek. Ancak otosana resim çekilip gönderiliyor. Onay gelmediği için değişemiyorlar malesef.
 11. Superonline 49 TL , 25 mbit fiber Sınırsız, 50 GB AKK, Telefon, Dsmart kampanyası vardı. Bilginize. 24 taahhüt istedikleri için yok demiştim.
 12. Arkadaşlar merhaba, Bugün serviste bu kararma olayını tekrar ilettim. Değişim yapılmadığını otosanın parlatın dediğini ilettiler. Arkadaşlarımın değişti dediğimde ,şase numaralarını öğrenebilirsek otosana baskı yapabileceğini söyledi. Değişim yapan arkadaşlar şase numaralarını özelden mesaj atabilirlerse bu yolu deneyerek sonucu paylaşmak isterim.
 13. Evet merhaba arkadaşlar, Bir önceki sayfada detayını verdiğim kayma sorunu ile ilgili bu sabah servise uğradım. Başteknisyen sorunu dinledikten sonra önce rot ayarına bakalım dedi. Bizim araçların hem önde hemde arkada rot ayarı varmış. Arka tekerlerin rot ayarında hakkaten sorun çıktı ve ayarını yaparak düzelttiler. Sonrasında test sürüşüne çıktık ancak aynı ortamı yakalayabildiğim bir alana denk gelmediğim için test sonucuna ok vermedim. Herzamanki yolumda bir kaç gün deneyerek sonucu bildireceğim. Umarım sorun bundan kaynaklanıyordur.
 14. Bir sorun olduğu aşikar, keşke algı olsaydı. Benmi öyle hissediyorum acaba diye çok defa Esp çekiş kontrol menüdeki ne ise iptal deneyerek denemeler yaptım sonuç aynı.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.