Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hill Holder Sorunu

Samet Ulusoy

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Cem hocam el freni cekili olunca araba kalkmaz ya o şekil.yurumuyor yani.kalkista bırakmasi lazimken tutuyor aracı.

Kaldıramıyorsunuz ve yürümüyor hiçbir şekilde yani?

Motor duracak kadar mı? Motor durmuyorda siz yine kırıpırdayamıyorsanız baskı balataya merhaba diyebilirsiniz belkide.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Samet Ulusoy,

Aracınızda yazılımsal bir problem olabilir. Başka bir açıklaması olamaz. Aracınızın da 2013 model olduğunu göz önüne alırsak, meslek le de ilişkilendirdiğimde balatanın bitmiş olma ihtimali çok düşük.

Benim de ilk aldığım zamanlarda biraz geç bırakıyor gibi oluyordu ama şu an hem kullanmasını öğrendiğimden (sanıyorum) hem de arabanın debriyajına, gazına alıştığımdan böyle bir sorun yaşamıyorum.

Ama sizinki ciddi ciddi bırakmıyorsa servise göstermekte fayda var diye düşünüyorum.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaldıramıyorsunuz ve yürümüyor hiçbir şekilde yani?

Motor duracak kadar mı? Motor durmuyorda siz yine kırıpırdayamıyorsanız baskı balataya merhaba diyebilirsiniz belkide.

Motor duracak kadar.frene sonuna kadar basıp aracı kaldırmaya çalıştığınızi düşünün.stop edecektir.ayni şekilde.baski balata arizasi olduğunu sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Motor duracak kadar.frene sonuna kadar basıp aracı kaldırmaya çalıştığınızi düşünün.stop edecektir.ayni şekilde.baski balata arizasi olduğunu sanmıyorum.

Peki sorulması gereken ilk soruya gelelim. Yokuş kalkış desteğini kaldırınca ne yapıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Normal hayatına devam ediyor diyebilirim :)

Kalkıyor normal sekilde.hill holder donanimi olmayan bir araç gibi

O zaman biraz daha hafif bir problem demektir bu. Yazılım problemi olduğunu sanmıyorum. Şayet yazılım kafasına göre bozulmaz. (Windows kullanıcılarını tenzih ederim :P )

Sensör vs gibi bir problemdir. Servise gidin çözerler bence hızlıca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O zaman biraz daha hafif bir problem demektir bu. Yazılım problemi olduğunu sanmıyorum. Şayet yazılım kafasına göre bozulmaz. (Windows kullanıcılarını tenzih ederim :P )

Sensör vs gibi bir problemdir. Servise gidin çözerler bence hızlıca.

Servis yolu göründü yine desenize :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk önce alıntı yapıyorsun ama mesajın boş sonra cevabını tekrar yazıyorsun. Arada ben merakla ne yazılmış diye bakıyorum birşey göremiyorum :)

Mobilden yazıyorum farkında degilim kusura bakmayın :)

Burası sorunları paylaşma yerimi yoksa sorunları inandirma yeri mi ? Galiba yanlış yerde başlık açtık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.