Jump to content

Yakup Çağatay

Yönetim
 • Toplam İleti

  50.178
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  514

Yakup Çağatay en son Ağustos 9 tarihinde kazandı

Yakup Çağatay daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

27.744 Mükemmel

Profil Bilgileri

 • Yaş 29
 • Şehir:
  iStanbul
 • Arabam:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay

İletişim Yolları

 • Yaş 29
 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com

Güncel Profil Ziyaretleri

65.140 profil görüntüleme
 1. Iphone 5s Güncelleme Sırasında Şarj Bitti

  Telefon açılıyor yani, ben açılmıyor sanmıştım. Öncelikle pc'deki itunes en güncel sürüm olsun ve pc'nin tüm güncellemeleri sağlanmış olsun. Bunun dışında çoklu şarj kabloları değil tek ağızlı kablo olsun.
 2. Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

  Şimdi bende de olmadı Uçakta olmuştu bugün -acaba hiç ağ yok diye mi kapattı- Apple Watch için mi ne yapmışlar bunu öyle hatırlıyorum çok şikayet alırsa değiştirirler bence.
 3. Iphone 5s Güncelleme Sırasında Şarj Bitti

  Normalde şarj az olsa güncellemeyi yapmaması gerekiyordu. Çok ilginç maalesef hiç duymadım böyle bir durum.
 4. Iphone 5s Güncelleme Sırasında Şarj Bitti

  Her iki tuşa 10 sn kadar bastınız? Şarja takın biraz takılı kalsın bir de.
 5. Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

  Önce uçak moduna alın sonra kapatın onları sonra uçak modunu kapatın
 6. Focus 3 Dizel 115 Ile 3,5 Dizel 115 Arasındaki Yazılımsal Fark?

  Turbo bile farklı motor birebir aynı değil yani
 7. Çalınan Ford Ranger

  Çok ilginç gerçekten.
 8. Çalınan Ford Ranger

  Nereye gitmiş peki, bir tur atıp gelmiş adam.
 9. 2017 Yeni Fiesta Motor ve Türkiye Fiyat Donanımları

  Şöyle kısaca bi baktım kendine güvenen Fiesta ve Polo Dediğimize geliyoruz işte biz ne kadar istersek o kadar alabiliyoruz. Euroncap standartlarında sadece 3 model uygun geliyor kimisi perdeyi opsiyon bile sunmuyor isteyene 6 model tam güvenlik! sunarken diğer 6'sı sınıfta kalmış. Yaris; 7 h.y. tüm donanımlarda standart. Ibiza; 6 h.y. tüm donanımda standart. Rio; 6 h.y. tüm donanımlarda standart. Clio; 4 h.y. tüm donanımlarda standart. Micra; 4 h.y. tüm donanımlarda standart. i20; 2 h.y. standart en üst donanımda 6 h.y. standart. C3; 2 h.y. standart, orta donanım 4 h.y. ve üst donanım 6 h.y. standart. 208; 2 h.y. standart, orta donanım 4 h.y. ve üst donanım 6 h.y. standart. Fabia; 2 h.y. standart, üst donanımda 4 h.y. Corsa; 2 h.y. standart ikinci donanımdan itibaren 4 h.y. standart. Fiesta; 2 h.y. tüm donanımda standart. (Eskisinde tüm donanımda ops +5 vardı) Polo; 2 h.y. tüm donanımda standart.
 10. Titanium HB opsiyonsuz kasko değeri 70 bin TL. Opsiyonlarla birlikte 75 vs eder. Bu tür davalarda değer nasıl hesaplanıyor bilmiyorum ama markanın biçtiği değer saçma sapan değilmiş. Sedan olsaydı 81-82 ediyor. Geçmiş olsun, umarım dilediğiniz sonucu alırsınız bu tür şeyler zaman zaman yazıldı sitede onları da kontrol edebilirsiniz.
 11. 2017 Yeni Fiesta Motor ve Türkiye Fiyat Donanımları

  Abiler arabanın tanıtımından beri iki ayrı blog haberinde yazdım, donanım kısmında da yazdım. 100 ps ve aşağısı kampana, üstü disk. ST-Line ile bize istisna var onda 100 ps de disk. İşte bu yüzden diyorum hep genelde okumuyoruz dinletmek lazım millete Bu tür şeyleri yıl ve fiyatla kıyaslamak pek mantıklı değil ama isteyene niye istiyorsun da denmez ayrı mesele.
 12. 2017 Yeni Fiesta Motor ve Türkiye Fiyat Donanımları

  Tutulur tutulmaz bakılır bakılmaz tartışılır tabi MK6'da hep 2+GP (5 adet) olarak sunuldu. Makyajlanana kadar da en çok satan B segmentiydi Türkiye'de. Şu an yenisi, eskisi ile aynı fiyatlar olsaydı 2+GP (4/5 adet) eyvallah isteyen alsın, ama bu fiyatlarla standart olmalıydı. Donanımlar da şu an için doğru yazılmış sadece ısıtmalı ön cam var ama listede yok. X paket ile geliyor onu da ben yazmıştım blogda, belki o eklenir veya silinir. Güvenlik paketi vb olacak diye biliyorum en azından olacaktı ama şimdi güncel bilgi bende yok Cuma günü öğrenip dile getireceğim tabi bu durumları da anlatacağım, bakalım cevap ne olacak. 1000 liraya farklı tavan boyası sunulan yerde H.Y. için bir şey olacaktır mutlaka. Bu arada sözü geçen Doğuş ürünleri 3-4 yıla kadar ESP'yi opsiyon bile sunmuyordu Şekilci milletiz genel olarak müzik sistemi, jant bunlardan önce gelir genel olarak burada bile görüyoruz örneklerini. Talepler keşke daha mantıklı bu sefer böyle arz edemezler bize.
 13. 2017 Yeni Fiesta Motor ve Türkiye Fiyat Donanımları

  Ford teknik&donanım ve fiyat pdf'leri yayınladı. Test araçlarından aldığım bilgilerin doğrulunu görünce şaşırdım. Birçok tester bahsetmedi sanırım veya görmediler artık ben söylerim bir daha çağırmazlar - Hız sabitleme sistemi donanımların hiçbirinde yok, evet yok. (Vignale'yi bilmiyorum) - Tüm seriler sadece 2 hava yastığı ile geliyor. (Vignale'yi bilmiyorum, güvenlik paketi opsiyonu da şu an yok.) Birkaç şey daha var aklımda onlardan da emin olduktan sonra yazı ve videoda bahsederim. Bu fiyatlarla yukardaki tüm donanımlar (6/7 H.Y.) standart olmalıydı. Eylul 2017 - Yeni Fiesta Fiyat Listesi.pdf Yeni Ford Fiesta 2017 - Teknik Brosur.pdf Donanımları liste halinde görmek için: https://anasayfa.focusclubtr.com/2017-yeni-ford-fiesta-donanim-ve-fiyat-listesi/
 14. Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

  Ben geçen hafta.
 15. Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

  Helvacıoğlu da Castrol'a gelmiş. Tüm Ford Y. Servisleri Castrol'a geçecek tekrar yazmış olayım.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.