Jump to content

Yakup Çağatay

Yönetim
 • Toplam İleti

  50.650
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  515

Yakup Çağatay en son Eylül 26 tarihinde kazandı

Yakup Çağatay daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

28.038 Mükemmel

Yakup Çağatay Hakkında

 • Yaş 29
 • Derece
  GT

Profil Bilgileri

 • Yaş 29
 • Şehir:
  iStanbul
 • Arabam:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay

İletişim Yolları

 • Yaş 29
 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com

Güncel Profil Ziyaretleri

74.790 profil görüntüleme
 1. Yeni Focus Sedan Almak Istiyorum (Hiç Bilgim Yok)

  Yokuşta ölür cümlesi nerede geçiyor? Yok öyle bir şey Ayrıca 54 yaşındasınız ilk aracınız belki ama tecrübeniz olmuştır, diyelim ki bunun için tasarlanmamış -ki bana göre anlamsız bir çıkarım- kaç kere tam gaz yokuş çıkma ihtiyacı duydunuz?
 2. Yeni Focus Sedan Almak Istiyorum (Hiç Bilgim Yok)

  Güç kağıt üzerinde sadece sonuç olarak aynı. Ayrıca ikinci el değeri düşük dediniz zaten öyle almayacak mısınız, bir kaybınız yok yani. Vites oranlarını soruyorsunuz, bunun tam bir nedeni yok markanın keyfi ve ekonomisi. İsterse ona da 6 ileri koyar bi mani yok ama sizi daha çok yorar.
 3. Viraj Aydınlatmayı Kapatma?

  O sadece kalibre ediyor, otomatik yükseklik ayarlı diyelim
 4. Viraj Aydınlatmayı Kapatma?

  Düzeltme olsun, Mk3'te sis yanmıyor ama MCA ile yanıyor.
 5. Yeni Focus Sedan Almak Istiyorum (Hiç Bilgim Yok)

  Kalite ve özellik mi :/ O araba salt performans arabası ne üst kalite ne de aman aman özellik barındırıyor. Zaten aynı paraya C Serisi alırsın rahatça.
 6. Focus 115Hp Chiptunnig Tecrübelerim

  Sen firma olsan ne yaparsın?
 7. Makyajlı 2014 2015 2016 2017 Ford Focus Detaylı Donanım Listesi

  İlk mesajdakiler doğrudur.
 8. Şuan ne dinliyorsunuz... ?

  abbiiiiii dooo na na na nana naaa'yı arayım dedim Bu çıktı
 9. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Tüm dünya mı? :/ Ayrıca değişim için Ağustos ayı beklendiği de sence mantıklı mı abi çok saçma. Model yılına üretici karar verir okey ama ben şahsen hiç şu model yılı ile aracımız böyle denildiğini görmedim genelde üretim dönemiyle konuşurlar? Bazı değişiklikleri adamlar model yılına denk getirebilir bu kullanıcılar için çok iyi, atıyorum otosanın LED'li gündüz farını 2017 model ile getirtmesi gibi. Bunların kırmızı çizgilerle çizildiğini hiç sanmıyorum. Bi'de Ingiltere Şubat ya da Eylül'dü sanırım. EK: Bu arada konuştuğumuz TR hakkındaydı tabi, genel bilgiler vermek niyetinde değildim çünkü tüm dünya hk bilgim yok.
 10. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Ben kullanmadım henüz, bir tanıdık almış onlarla görüşünce deneyeceğim bol bol. Hibrite uzak değilim şahsen. CH-R'ı sitede pek konuşmamışız ilgi görmedi herhalde aramızda
 11. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  2019 modeli Şubatta (iyimser) ancak teslim alırsınız böyle düşünün. Şimdiki hali çok iyi, üretim yılı = model yılı. Arabaya ihtiyacım var ve alacaksam boş yere bunu beklemezdim, bekleyeni de pek anlayamam Eskisi tamamen ülkemizin kararıydı, üretimde veya gelen arabalarda hiçbir değişiklik yok; 1-2-3-4 yıl bekleyen araba satıldığı yıla hatta gelecek yılın modeline sahipti, ne büyük saçmalık.
 12. Kışlık Lastik Önerisi

  Cevap verebilecek net bilgi alamadığım için yanıtlayamadım. (Seçeneklerinizden) Eğer kuruda iyi performans istiyorsanız Brid LM 001. Islak,kar ve buzda ise gy ultragrip 9 tercih ederdim. U.Grip 8 oldukça eski lastik ben olsam almazdım ciddi ucuz değilse.
 13. 1.5 Tdci Kalorifer Çabuk Isıtıyor.

  Karşılaştırmak zor bence bu şekilde. Ancak sizin gibi eskiye göre kıyaslanabilir ama iki 1.5 tdci için karşılaştırmak böyle imkansız sanırım
 14. Focus'a Krom da Taktık

  Acaba bu tür paylaşımlar için sadece galeri mi oluştursak Bu bölümde açıklamalar/bilgiler vermelisiniz ki paylaşımınız değer kazansız...
 15. 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

  Bildiklerimi buraya yazıyorum, daha fazlası yok maalesef. Bence hepsi olur. Dizel için de Ecoblue için yazdıklarımız olur işte. https://www.focusclubtr.com/topic/13422-ford-focus-mk4-çıkış-tarihi-malzeme-bilgisi-ve-motorları/?page=11

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.