Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

Yakup Çağatay

Admin
 • Content Count

  56,665
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  556

Yakup Çağatay last won the day on December 28 2019

Yakup Çağatay had the most liked content!

Community Reputation

32,233 Mükemmel

About Yakup Çağatay

 • Rank
  GT

Profile Details

 • Location:
  iStanbul
 • Car:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Job:
  Mühendis
 • Gender:
  Bay
 • Age 32

Communication - Social

 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com
 • Age 32

Recent Profile Visitors

97,497 profile views
 1. Ben tekrar döndüm karnabahar yemeğine onu yaptım 2-3 gün yerim artık. Foto atmayayım karnabahar işte
 2. Harbiden ya ses çıkartmaz diye nerde kötü bir şey var hepsi Türk. Tipler de hiç Türk gibi değil Cem Yılmaz bu konuya iyi temas etmişti yıllar önce, "siz hala bizi deveye biniyor sanıyorsunuz"
 3. Ben de bitirdim Keyifle izledim güzeldi bence millet laf atmaya yer arıyor ya Dizi işte izletiyor kendini az çok tahmin etmeye başlasak da --1 dakika sonra eklendi-- 2'de kaçırmışım 7 ve 8'de baya döndü ama Kuga, Focus, Mondeo vs. Bu sefer VW ile anlaşmışlar ama (herhalde).
 4. Korona münasebetiyle, ben eski konuları okumaya başlayıp bulabildiğim kadar yardımcı olmaya başlarım. Uyarı ve öneriniz için teşekkürler. --37 dakika sonra eklendi-- @Hakan Emre Bu arada 1375 adet Focus Mk2 soru başlıklarından sadece 32 tanesine (%2.33) hiç cevap verilmemiş. Yaklaşık 120 (%8) tanesine de 1 cevap verilmiş. içeriklerine tabi ki bu kadar kısa sürede bakmadım ancak öyle karamsar bir tablo da yok ortada, yani bence.
 5. Hocam kuşkusuz, ben kabul etmiyorum demiyorum herkes istediğini yazar, forum kurallarına aykırı şey varsa konu dışı mesaj varsa sileriz bu da yine sizler için yapılan bir çalışma. Zaman kaybetmeyin ilgiliz şeyleri okuyarak diye. Basit sorular cevaplanmamış diyorsunuz; siz de herkes gibi üyemizsiniz, neden yanıtlamıyorsunuz? Şimdi tutup biz size, cevapla susma vs diyebiliriz miyiz? İçinizde gelirse cevaplarsınız demek sizin de o yönde isteğiniz yok demek. Sizin fikrinizi değiştirmek için biz ne yapabiliriz? Onu söyleyin isterseniz o yönde çabalayalım. Ek: Uygun zamanda unutmazsak moderatörlerimiz veya ben konu dışı mesajları temizleriz o konuda içiniz rahat olsun
 6. İşte bu demin verdiğim örnek gibiyse ki çoğu öyledir tahminim, cevap vermek için vermiş oluruz.
 7. Sizin gibi zahmet etmiyor herkes. (Gerçi verdiğiniz cevap zaten soruyu soran kişinin bileceği bir şey zaten yine cevap vermemiş oldunuz farkında mısınız? Yani yorum atmanızın faydası olmadı maalesef) Ancak bu soruyla bu son yorumun alakası nedir tam olarak? Forumu da böyle kullanmak istemiyoruz yani tahminler/farklı yorumlar olmasındansa cevapsız kalması/daha sonra sizin gibi cevaplanması daha faydalıdır. Bu forum çok zayıf lütfen daha aktif ve verimli Ford forumu veya otomobil forumu varsa İLGİLİ kategorilerimizde iletin biz de oradan destek alalım sorunlarımızda. Unutmatın biz servis veya usta yeri değiliz ve kimseye %100 destek sözü de vermiyoruz, forumlar gönülülük esasıyla yürür; siz yoksanız hep eksiğiz! Ve çoğu forum sadece birkaç kişinin cevaplarıyla yürür dünyanın her yerinde bu böyle.
 8. Yazımı okumanızı öneririm belli ki sonuna kadar okumamışsınız ya da zerre okumadınız ilk cümlenizden bunu anlayarak yazınızın devamını okumadım kusura bakmayın Korona da olsa insanları ikna etme çabam/zamanım artık yok. Her şeyi yazdım zaten. Apple kendi kutusunda 18W veriyor ve hızlı şarjı kapatma seçeceği de sunmuyor bilginiz olsun. Nenim aldığım ürünün ne verdiği de yazıda yazıyor, zaten söylediğim şeylerin cevabını tekrar niye soruyorsunuz anlamadım; ah pardon okumadığınız için yazıyı Batarya ömrünü tabi ki etkiler (ve örneği net vermek abesle iştigal) ancak bu bataryaları zaten 2 yıldan sonra kullanmak gibi bir fantazisi olana söylemek gerek aksi sürede zerre etkilemez beni. Dönüş yaptıktan sonra devamını okuyup cevap verebilirim, verecek bilgim varsa.
 9. Ne alaka Hızlı şarj desteleyen ve üreticinin aksesuar olarak verdiği ürün için böyle bir yorum yapmayın hocam aman Yarın siz elektrikli arabayı da sadece ev prizi ile şarj edeceksiniz öyle mi? Aynı kapıya çıkıyor.
 10. Apple iPhone 11 ile gelen standart adaptör ile Spigen F210 adaptörün günlük kullanım dahilinde şarj süresi karşılaştırması yaptım ve bununla birlikte daha önce kullandığım TTEC 2SCS01L’dan da bahsettim. Detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/iphone-11-sarj-karsilastirma-spigen-f210-ttec-2scs01l-standart-adaptor/ Sonuç: Standart adaptör 3.5 saatte 0'dan 100'e çıkarken; Spigen F210 2 saatte bataryayı dolduruyor. Güvenli şekilde cihazlarınızı şarj etmek istiyorsanız Spigen F210’u ve kabloyu alabilirsiniz. Güncel araçlarda TYPE-C kullanımı başladığı için ben de kendime bu çıkışa uygun bir kablo istiyordum bu sebeple bu ürünü aldım. Son karar her zaman olduğu gibi sizin.
 11. @Mertcan Çelik'ın buzlukta et bırakma, @Serdar yaman'ın hamburger ikilisinden sonra ben
 12. Ürüncüler ne yapacağını bilemiyor şu an, gerçi kim biliyorsa ?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.