Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Yakup Çağatay

Admin
 • Content Count

  57,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  558

Yakup Çağatay last won the day on June 26

Yakup Çağatay had the most liked content!

Community Reputation

32,848 Mükemmel

Profile Details

 • Location:
  iStanbul
 • Car:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Job:
  Mühendis
 • Gender:
  Bay
 • Age 32

Communication - Social

 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com
 • Age 32

Recent Profile Visitors

100,677 profile views
 1. WhatCar Puma'yı yılın aracı seçmişti! Yani burada da birinci sırada olması çok şaşırtmadı ancak bu listenin tamamı birilerine uyacaktır kendine göre seç diyorlar. Puma için şunları aktarmışlar "Bu listedeki diğer arabalar kadar iyi, bugün satın alabileceğiniz en iyi küçük SUV olan Ford Puma. Çevik yol tutuşu ve şaşırtıcı derecede atikliği sayesinde, yüzünüze herhangi bir rakipten daha büyük bir gülümseme koyacaktır." Artıları Sürüş çok eğlenceli Performans ve yakıt ekonomisinin olağanüstü karışımı Büyük ve akıllıca tasarlanmış bagaj Eksileri Arka alan olağanüstü değil, yeterli Görünürlük daha iyi olabilir Volkswagen T-Roc daha konforlu ve sessiz
 2. Firma var firma var yani Satmayınca da dramatik düşürdüklerini de görmüştük.
 3. 2008 fiyatları nedir öyle, Puma varken sanmıyorum ki 2008'e o kadar fark vereyim ikisini de sürmedim büyük konuşmamak lazım ayrı ama. Listeleri çok yüksek geldi bana.
 4. Biraz sallamasyon yapalım :)))) Bakalım tutacak mı? Bu fiyatlardan aşağıdan girerse, bence rekabetçi olmak istiyoruz demektir. Titanium Hafif Hibrit 1.0L 125 ps M/T *** ST-Line 191.000 TL - 200.000 TL *** 201.000 TL - 210.000 TL Titanium Hafif Hibrit 1.0L 155 ps M/T *** ST-Line 200.000 TL - 210.000 TL *** 213.000 TL - 230.000 TL (vergi dilimi değişiyor) Titanium 1.0L 7DCT ve 1.5L EcoBlue M/T *** ST-Line 200.000 TL - 210.000 TL *** 213.000 TL - 230.000 TL'e kadar (vergi d. d.)
 5. 1.5L EcoBoost PUMA ST ile yanlayacakların önünü kesmeyelim Focusu kestiler bak millet düz gider oldu
 6. Evet yeni arkadaş resmen vatana ayak bastı. Sadece bunu aktarabiliyorum şu an, çok yakında da duyurulacak zaten. Burayı yeşillendiririz. İzin almadım gelen araçların fotosunu yayınlamak için ancak şöyle bir ön gösterim yapabilirim. ST-Line böyle 18" ile geliyor 7J x 18", ET 47,5 215/50 R18 Titanium görselini ekleyemiyorum çünkü bulamadım. Gördüğüm araç üzerinde Avrupa'da görmediğim bir jant var belki de o satışa sunulacak olan değildir. 2019 Kuga Style'a benziyor.
 7. %90 o tek satılmaz. Hatchback galiba araç, bundan sonra araç bilgilerini profilde detaylı girmenizi öneririm. Parça numarası: BM51-A27936-AG Ya da parçayı ikinci el alıp sadece o bölümü söküp sizinkine takabilirsiniz.
 8. For more details: https://www.focusclubtr.com/search/?q=Bronco&quick=1
 9. Fotoğrafını da ben ekleyeyim Aylar önce orada yaşayan arkadaşım atmıştı paylaşırsın diye, ben de bizimkilerle pek alakası yok diye yüklememiştim varmış bir sebebi Tüketim değerlerini beğendim, sakin de olsa bu araç ciddi ağırlığa sahip eskiye göre çok ilerleme kattı yeni şanzıman. Hızlanması da sessiz ve derinden. EK: 0'dan 100'e hızlanması yaklaşık 9 sn. Silindir kapama var mı ABD üretimli motorlarda? O aklımda değil, varsa bunun devreye giriş ve çıkışı durumu rahatsız ediyor mu? Bir de SEL'in üstüne Titanium var onunla bazı plastik alanlar da değişiyor. Ancak ABD'de bu motor ile o donanım yok Unutmadan EU speclerde USB; hem Tip-C hem de Tip-A olarak bir arada sunuluyor.
 10. Bu sesin yokuş ile veya tekerlerin sırasının bir alakası yok, benzer konuya taşıdım mesajları
 11. Yaşayan var evet, ben de duydum kullandığım zamanda, o bölümü açmadan çözemezsiniz. Servisinize uğrayın siz hiç ellemeyin. Dediğiniz şeyleri garantiniz olmadığı zaman yaparsınız.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.