Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Çağatay

Yönetim
 • Toplam İleti

  47.825
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  508

Yakup Çağatay en son Mart 19 tarihinde kazandı

Yakup Çağatay daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

26.030 Mükemmel

Yakup Çağatay Hakkında

 • Derece
  GT

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  iStanbul
 • Arabam:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay

İletişim Yolları

 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com

Güncel Profil Ziyaretleri

47.550 profil görüntüleme
 1. Bakım içeriği nedir? Burada. https://www.focusclubtr.com/topic/4709-yeni-focus-bakım-süreleri-kapsamı-ve-işçilik-bakım-paylaşımı-değil/
 2. Samsung Note 7 ile başlayan şıklık yarışına S8 ile devam ediyor. Çerçeve incelmesi dışında vaaov dedirtecek bir şey yok Çok şık güzel bir cihaz oldu, net. S8 4399 TL S8+ 4999 TL İlk siparişlere SamsungWA'dan 400 TL hediye çeki veriyorlar.
 3. Maalesef Gerçekleşene kadar her şeyin ilk olduğunu unutmamak gerek Size gelen cevaba göre biz de araştıralım bakalım, belki bir yol buluruz çözümü için.
 4. Siz gerekeni yapmışsınız, biz sizden sonucu bekleyelim
 5. Ford'dan birisi fuarda söylemiş, neden olmasın diyebilirim Bize gelmez o kesin de
 6. http://www.knfilters.com/search/dealersearch.aspx Buradan baktığımızda 4 adet yetkili satıcı vs görmekteyiz, buralardan temin edebilirsiniz. Uygun model de bu: K&N E-2993
 7. Beğenirsin beğenirsin
 8. CarPlay bunda yok abi, yeni 5'lerde vs 'hazırlı' olarak geliyor yazmışlar
 9. Sen yak da biz de emsalden yürüyelim Aliexpres artık zenginlerin yeri, benim bekletecek param yok fakirim.
 10. Çok iade işlemi yaptım farkındayım ama böylesini görmedim istedikleri kadar terane anlatsınlar. Cahile laf atmak zor ne de olsa.
 11. Yeap, 5C de destekliyor ama. Hala aynı mı?
 12. Şubat 21'de para iadesi işlemi başladı hala bitmedi. Ben bu adamlardan alışveriş yapacak kadar artık zengin değilim ALX de bitmiştir. Kapitalist düzenin patronu ülkenin alışveriş sitesi kusursuz, o yeter.
 13. Direksiyonun altında kol var onu aşağıya doğru çekin, direksiyon serbest kalacak istediğiniz konuma getirip tekrar kaldırın kolu.
 14. Test day 2 11:02
 15. Estğ. Titanium almamaya yeminli olmak diyelim

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.