Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Çağatay

Yönetim
 • Toplam İleti

  49.468
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  512

Yakup Çağatay en son Haziran 3 tarihinde kazandı

Yakup Çağatay daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

27.293 Mükemmel

Yakup Çağatay Hakkında

 • Derece
  GT
 • Yaş 29

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  iStanbul
 • Arabam:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay
 • Yaş 29

İletişim Yolları

 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com
 • Yaş 29

Güncel Profil Ziyaretleri

56.469 profil görüntüleme
 1. Sallıyorum beygir 115'ten 135'e çıkacaksa sorun yok gibi. En düşük güç artış modifiyesi.
 2. Geçmiş olsun, autoking gibi yerler plastik bölümü mümkün mertebe düzeltirler. Fena durumda gözükmüyor.
 3. Yetebilir genel olarak çift kavrama olarak incelerseniz (emin olduğunu kaynaklardan) sorun olmaz ama bu beyni ne kadar korur o konuyu bilemiyorum hiç etkisi olmayabilir.
 4. Genel olarak bu şanzımanın nasıl kullanılması gerektiği daha fazla dikkate alınabilir. Klasik otomatik gibi D-N bas gaza yapılmaması gerekiyor.
 5. Niye alınmasın, alınır. Ben aynı ayakkabıyı 5-6 çift giyiyorum. Dizel otomatik fırsat bulursan al bi şey abi seneye mk4 style alırız.
 6. Yetkili servis çalışanı bu detaya giremiyor, otosanda ise zaten var bunlar ama @Semih O.'nun eklediği cevabı okumuşsundur, hukuki olarak değişmek zorunda değilim diyor yani emsal sadece duygusal olarak etki edecek detay gibi. Bu ikililiği (ya hepsini değiş ya hiçbirini) otosana yazdım, cevap verecekler mi bakalım.
 7. Değişenlerin toplu görseli https://www.focusclubtr.com/topic/14489-2014-focus-mk3-mca-soyulan-deri-direksiyon-simidi-çözümü-için-bilgileriniz-bekleniyor-sonuçlandı/?do=findComment&comment=431436
 8. Problemli ve değişenler şunlardı. Kimisinin diğer kısımlarında da var hata sadece bu gözükenler değil.
 9. Yaşadığımız son durumu da ben tekrar ilettim bakalım ne cevap gelecek. Haber edeceğim.
 10. Tamam iyi ki bir direksiyon derisi değişmedi (değişenlerin direksiyonlarını da herkes görmedi, toplu ekleyeceğim) ve belki de en gereksiz yazılımlar anında güncellenemedi de Forum 6 yıldır yazılı şekilde duruyor birçok problemi ses etmeden değiştirenler de onlar. Kimse kimseyi savunmuyor, yaşanılan şeyleri sakince anlatmaya çalışıyoruz ki boşuna agresifleşmeyin diye çünkü bir şey kazanılmıyor sonunda. Her şey ortada iyisi de kötüsü de bu yani, memnun değilsek de zorla tutan yok ki kimseyi, almazsın babacım bir daha Ford başka firmadan mal alırsın inş onlarda hiç sorun yaşamazsın (ama %90 öyle olmayacak) Bunları markaya iletin sürekli sadece buraya yazarsak bir yere kadar ses çıkar sonrası olmuyor.
 11. Ben önemli değil ve Ford boşuna yapmış demedim Üstünde durulacak değişikliklerin olmadığını iletmeye çalıştım ve yıllardır çok kere yazdık ama dikkate alınmıyor o yüzden uzatmadan, herkese kolay gelsin diyeyim.
 12. Sizin profilde de Corsa yazıyor, güncellerseniz ve kullandığınız aracın şanzıman türünü yazarsanız faydalı olacaktır.
 13. Zaten etis bizim (son tüketici) bakmamız için yapılmış bir şey değil. Acil bir yazılım varsa zaten çağrılıyorsunuz. Boşuna uğraşmaya sinir olmaya ve zaman kaybetmeye gerek yok.
 14. İnternetteki çoğu bilgi yanlış arkadaşlar, karşı şeritte eşiyle tartışan adam arabayı durdurup karşı şeride (Barkın'ın şeridi) geçiyor. Barkın duramayıp adama çarpıyor, adam olay yerinde Barkın da hastanede yaşamını yitiriyor. Kapıya çarpma vs yok. Yarın (26.07.17) Çengelköy Mezarlığı içindeki Kerem Aydınlar Camii'nde ikindi namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Çengelköy Mezarlığı'na defnedilecekmiş.
 15. Etiste güncellenmemiş olmasına rağmen arabada güncel olabiliyor. (Sisteme aktarırken hata verebiliyormuş ne zaman düzeleceği de meçhul olunca orası kalıyor)

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.