Jump to content

suat coşkun

Member
 • Content Count

  1,231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

suat coşkun last won the day on June 1

suat coşkun had the most liked content!

Community Reputation

2,416 Mükemmel

About suat coşkun

 • Age 46
 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Age 46
 • Location:
  istanbul
 • Car:
  2012 C Max 1.6 Tdci Titanium X
 • Job:
  sinema sektörü
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,323 profile views
 1. Evet arkadaşlar olayın müsebbibi bulundu. Bize de Alamanyadan İphone 6 gelmişti.170 tl ye kaydını yaptıktan 1 hafta sonra 620 tl ye çıkmıştı.Tamam kaçak olmasında sen içeride ki telefona da vergi bindiriyorsun.Nasıl olacak bu iş?
 2. Çok ilginç.Pek bilimsel bir tanım olmayacak ama aracı bir üfürükçüye gösterin.3 harfliler gece aracı kullanıyor olabilir.Ya da mekanizmanın krikosu bozulmuş olabilir.Ağırlık olmayınca kendini yukarı atıyordur.Elinizle de zorlayıp kolu kullanmadan yukarı geliyor mu bir kontrol edin bence.
 3. Benim direksiyon da ses yapmaya başladı.Rölantideyken sağa sola 10-15 cm bile çevirsem tak tak önden ses geliyor.İnşallah direksiyon kutusu değildir.Sanırım ilk önce ön takıma baktırmak gerekecek.
 4. İnceledim,Turkcell insafa gelmiş gibi.Gayet güzel bir paket.
 5. Ben 2 ay önce Türk Telekoma geçtim.Çok memnunum.Sinop/Türkeli civarı sıkıntı yaşarım diye korktum ama köylerde bile internet bağlantım kopmadı.Turkcelle de kişiye özel tarife yaptıkları için kızdım.Ofis arkadaşıma yanı başımda telefon açıp bana 60 tl ye verdikleri paketi 40 tl ye teklif edince aboneliğimi sonlandırdım.
 6. Beni de ciddi bir alıcı arasa güzel sürpriz yapacağım.
 7. NOT:Şaka yaptık,satma derdimiz yok,tok satıcıyız,ayrıca acelem de yok.Kurallara bağlıyız..
 8. Trend x için iyi bir ekspertiz lazım.Filo çıkması tehlikesi var. NOT: Kendi ilanlarımız için sitemizde satılık bölümü mevcut, lütfen burayı kullanalım. Bkz: Kurallar --5 dakika sonra eklendi-- Şaka bir yana da piyasa da para konusunda yaprak kıpırdamıyor.Araba için bir kişi daha arayıp sormadı.Acaba diyorum temmuz vergisi ödenmiş olsun diye Temmuz mu bekleniyor?Bakalım Temmuz da hareket olacak mı?Benim almayı düşünüp favoriye eklediğim araçlar her gün fiyat indiriyor.Bu piyasa koşullarında araba alacaklara pazarlık şansı baya bir artmış durumda.
 9. Yeşil Oto piyasaya göre pahalı ama güvenilir bir firma.Gürkan hoca nın dediği 10-12 km İst.için evden markete kadar gibi bişi..15-20 dk.da yapanlar var bu işi.Bence pek sağlıklı değil.Hiç olmassa dediğimiz yerde arabanın bütün haritasını görmüş olursun.
 10. Maket araç gibi dönüyor,birde gaz kesince homurdanması pilota fırça atar gibi..gazımı niye kesiyorsun diyor sanki..
 11. 50 tl almaya devam,isterse 10 tl olsun
 12. Camlara su iyi gelmiyordu.Motor mu bozuldu acaba derken bir baktık ki köşeden hortum patlamış.Türk işi serum hortumuyla işi çözdük.
 13. Boya ölçme cihazımı alsak ne yapsak.Çok pahalı bişi mi acaba..? https://www.hepsiburada.com/ara?q=boya+ölçüm+cihazı

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.