Jump to content

suat coşkun

Üye
 • Toplam İleti

  988
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  7

suat coşkun tarafından yazılan her şey

 1. Arabam iyi de kafam bozuluyor.Patlıcanla biberle uğraşacaklarına şu akaryakıt işinde biraz vicdanlı olsalar.Sömürülüyoruz o na kızıyorum.Kredi kartı hesap kesim gününden sonra full yapıyoruz zaten..Yapcak bişi yok..
 2. Yok mu şu işi çözecek mucit forum da? Gerçi Gürkan Hoca da doğru söylüyor,gerek de yok.Yaş 46 oldu gözümüz de görmüyor artık,ufacık ekranda seçemeyiz bile yazıyı..
 3. Bazen içimden bir ses diyor ki;"Sat arabayı, al 30-40 bin tl lik araba,bas lpg yi.."Geri kalan parayı da dolara göm.Ama reis bunu yapanlara da vatan haini diyor,şaşırdık vallahi..Bu böyle gitmez.Bize bu ülkede konfor haram..
 4. Yazılımı bulacak ve işletecek arkadaşa benden film afişleri hediye.Birde öğle yemeği..
 5. Hedefim 133331 di ama direksiyonda uyuyakalmışım..Bunu yakaladık..
 6. @Gürkan ÇakıroğluBiliyorum çözer de ekran değişmesi lazım.1000 tl civarı masrafı çıkar diye düşünüyorum.Ama bu videoda ki hikaye bence hareket halinde görüntü yok.Hız sabitleyici ekranı normalde üst tarafta çıkıyor.Bunlar aşağı çekmişler sadece..
 7. Yok,benim ki de küçük ekran..
 8. Bence çok iyi.Aslında bende bu değerleri yakalarım diye düşünüyorum ama araba genelde hanımda.Hanımlar 3 pedal ve direksiyon yani tekniğe pek bakmadıkları için bu değerler çıkıyor..
 9. Benim ki dur kalk trafikli İstanbul da 6,5-7,2 arası değişiyor..
 10. Hareket halinde görmediğimiz sürece muamma..
 11. Geçmiş olsun Semih.Arkadaşların da dediği gibi cana bir şey olmasın.Gerisi teferruat.
 12. Geçmiş olsun Günal kardeşim.Ne diyelim burası güzel memleketimiz.Bu kadar başıboşluk ve vatandaşı mağdur etme ancak bizde olur ve 3.dünya ülkelerinde.Karşılıklı anlaşma var.Bence ısrarlı olun karakoldan ifade ile ilgili.Sanırım bu şekilde kaskonuzu kurtarabilirsiniz.Başka yapacak bir şey de yok gibi.Birde o savcıyı da bulup iki kelam sözde söylemek lazım da,bu sefer sen devletin savcısına ne diyorsun deyip suçlu olmak da var.Haliyle dokunulmazlık var ya onlarda....
 13. Aynı marka ile bende değiştirmiştim.Ses yapmış ve sonrasında gitmişti.
 14. Zaman nasıl akıp gidiyorsa km sayacı da aynı şekilde akıp gidiyor.15 ayda 24.000 km..
 15. Gerek olmadığın düşünenlerdenim.Ayrıca bizim araçlarda akıllı kapak olduğundan atması da zor oluyor.Güvendiğiniz yerden yakıtı alın ve ara sıra aracınızla gazlayın,yeterli..
 16. Pompayı dayacağız diyorsun..
 17. Yapma Mesut.Mesut a 15 gün uzaklaştırma cezası verelim,moralimizi bozuyor
 18. Bazen youtube ta mobese kayıtlarında ki memleketimin kazalarını izliyorum.Kazalar Cem Hocanın dedikleri ile birebir örtüşüyor.Kural bilmiyoruz,döner kavşakta kim öncelikli bilmiyoruz,tali yol ana yol nedir bilmiyoruz,araçların fiziki özelliklerini bilmiyoruz..bilmiyoruz da bilmiyoruz..
 19. Şehir içi yollarda hıza karşıyım ama uygun yol bulduğum zaman arabamı denerim.Tabii ki bu deneme de kısa süreli olmak şartıyla.Mesela benim C max 210 yapıyormuş ve 210 ile giderken kesinlikle güvensizlik vermiyormuş.Bunu gördüm test ettim ve sadece 7-8 dakika sürdü,sonra makul hıza indik.Bu akıllı insanların yapacağı iş.Tabii ki haklısınız manyakları ne yapacağız?Ya da en güzeli araçlara hıza duyarlı imha sistemi yapsınlar.Atıyorum kişi sürekli hızlı araba kullanıyor.Sistem sürücüye süre versin ve belli süreden sonra aracı otomatik olarak durdurarak sürücüyü koltuk fırlatma sistemiyle araçtan dışarı atsın.Otomatik durdursun ki yanında ki masumlara bişi olmasın.Ne fantazi beyin varmış bende
 20. Neyi indiriyoruz,devlet tarafından bize karşı inen bişi yok..
 21. Kendi kargolar hepsi ekspresle geldi.Paketleme özenli değildi ama akma sızma yoktu.Üretim tarihi Ağustos 2018

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.