Jump to content

Ümit Vaysaloğlu

Moderatör
 • Toplam İleti

  7.179
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  5

Toplam Beğeni

4.473 Mükemmel

1 Takipçi

Ümit Vaysaloğlu Hakkında

 • Yaş 30
 • Derece
  RS

Profil Bilgileri

 • Yaş 30
 • Şehir:
  Kastamonu
 • Arabam:
  Focus 3,tit. X,park,sun
 • Meslek:
  Memur
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

4.958 profil görüntüleme
 1. Ümit Vaysaloğlu

  Kış Lastiği İçin Önerileriniz Nelerdir?

  Resmî çevirme yöntemi değil de, bu iki lastiği outside yazısı dışarıya bakacak şekilde yan yana koyduğumuzda bu eğimli desenler birbirine zıt olmaz mı?
 2. Ümit Vaysaloğlu

  Kış Lastiği İçin Önerileriniz Nelerdir?

  Lastik desenleri aynı yönde olması gerekmez mi? İç kısımda kalan eğimli yapıdaki desen sol tarafta yukarı, sağ tarafta aşağı bakıyor. Bu da lastiğin birisinin su tahliyesini tam yaparken diğerinin tam yapamamasına sebep olur ki aracın spin atması kaçınılmaz olur diye düşünüyorum.
 3. Ümit Vaysaloğlu

  Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz.

  Bu kampanya Opet’te var. Bir süre kullandım ancak ben opeti sevmiyorum.
 4. Ümit Vaysaloğlu

  Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz.

  Aradan geçen onca zaman sonra yeniden merhabalar. Uzunca bir süre Shell motorun kullandıktan sonra, yakıt aldığım Shell bayisinin ekonomik sıkıntılarından dolayı akaryakıt temin edememesi nedeniyle ve bir arkadaşımın da tavsiyesi üzerine yeni açılmış olan Total bayisinden alıyorum bir kaç keredir. Total'ın Shell'e göre hafif sesli çalıştığını düşünüyorum. Bunda hava şartlarının da etkisi olabilir. Çok emin değilim tabi ama, sanki bir miktar az tüketiyormuş gibi düşünüyorum. Aracımda sabah ilk harekette tek bir sefere mahsus olmak üzere 1. vitesten 2. vitese attığımız esnada çekiş başlayacakken bir anlık çekişi bırakıp devam ediyordu. Kısaca tekliyordu. Total aldıktan sonra teklemeyi bıraktı. Yakıtın tamamına yakınını bitiriyorum genelde ben. Yol bilgisayarında 3-5 km kaldığına dair bilgiye kadar kullanmaya çalışıyorum. Adalet Bakanlığı personeline indirim varmış. Denemek için dün akşam ilk defa Petrol Ofisinden satın aldım. Öğle arası aracımı kullandığımda Petrol ofisinin yakıtı nispeten daha sessizmiş gibi geldi. Tabi bu değerlendirmeyi yapmak için çok erken. Vesselam Siz şu an hangi akaryakıt firmasını neden tercih ediyorsunuz.
 5. Ümit Vaysaloğlu

  Focus mk3 Fren Hidrolik Yağı Seçimi

  Yok değiştirmedim. Tamirci bir arkadaşım var, değişmesine gerek yok dedi.
 6. Ümit Vaysaloğlu

  2012 Focus Station Wagon'a Gençlik Aşısı Yapacak Usta Gerekli

  Plastik aksamlar için yapılabilecek çok bir şey yok gibi. İç detaylı temizlik yapılabilir. Onu da her yerde yaptırabilirsiniz. Direksiyon için iki öneride bulunabilirim. Direksiyonu yenisiyle değiştirmek ya da mevcut direksiyonu iyi bir döşemecide kaplatmak.
 7. Ümit Vaysaloğlu

  Günün Karesi

  Kastamonu Belediyesi tarafından düzenlen fotoğraf yarışması nedeniyle “Çay Boyu”ndaki yapraklar 1 Aralık tarihine kadar temizlenmeyecek. E hal böyle olunca da Cebrail abimiz sanatını konuşturmuş. Daha güzelleri de vardır. Rastladıkça paylaşırım.
 8. Ümit Vaysaloğlu

  Kilometre Düşürme şüphesi

  CS motor test diye bir ürün var. Çok problem olacağına ihtimal vermiyorum ancak, bu ürünle de kendinizce bir test yapabilirsiniz. Lastiklerinin aşınmışlığına bakabilirsiniz. (Değişmiş olabilir, ancak aracın üretim tarihini ETİS'ten sorgulayıp, lastiklerin üretim tarihiyle karşılaştirabilirsiniz.) Bu kadar paranoyakça yaklaşmaya gerek var mı bilmiyorum ama, günümüzde her şeyle karşılaşıyoruz malesef.
 9. Benim 3. yılda hidrolik sıvısı servis önerisi üzerine değişmişti. O zaman 100 TL de ona yazmıştı servis. Şimdi de sanayide 100 tl ye değiştirilebileceğini düşünüyor ve iki yılda bir olmasa da, 100 bin km yi geçince değiştirilmesi gerekebileceğini düşünüyorum.
 10. Ümit Vaysaloğlu

  Kadran Bilgi Ekranında Hız Değerinin Dijital Olarak Gösterilmesi

  Geçen bir video da gördüm trend x 95 hp bir araç, normal o casio saat ekranı gibi olan ekranda hızı anlık gösteriyordu. Ama nasıl yaptılar bilmiyorum.
 11. Ümit Vaysaloğlu

  Günün Karesi

  Virajları sevdiğimiz doğrudur. Viraj yoksa da biz yaparız adlı çalışma... Yer mi, Kastamonu tabi ki!..
 12. Ümit Vaysaloğlu

  Dizel mi Benzinli mi?

  Bundan tam olarak emin değilim. Malum ekonomiktir diyen birisi var hocam. Kesinlikle bu düşüncedeyim. %100 elektrikli bir otomobil satın alıp, uzun yol yapılması gerektiğindeyse ve yolda şarj problemi istenmiyorsa araç kiralanabilir. --0 dakika sonra eklendi-- ZOE benim çok merak ettiğim ve imkanım olsa kesinlikle sahip olmak istediğim bir otomobil.
 13. Ümit Vaysaloğlu

  Gitti Güzelim Turşularım

  O şu an altından kıymetli.
 14. Ümit Vaysaloğlu

  Gitti Güzelim Turşularım

  Kastamonu sarımsağı mı lazım?
 15. Ümit Vaysaloğlu

  Focus 3 Bi-Xenon Montajı

  Değerli dostlar, xenon ampül maceram n11.com da Philips marka ampüllerin 159 tl olduğunu gördüğümde sonuçlandı. Her ne kadar açıklamada ürün 6000k denilse de, sanıyorum 6000k değil. Çok da önemli değil. Ancak piyasada 300 tl den aşağı Philips ve Osram marka xenon ampül yokken ürünün orijinalliğini sorgulamadan edemiyorum. Ürünün orjilalliği konusunda bana yardımcı olabilecek var mı?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.