Jump to content

Mustafa Kızıltan

Üye
 • Toplam İleti

  33
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

0 Poor

Mustafa Kızıltan Hakkında

 • Yaş 26
 • Derece
  Ambiante

Profil Bilgileri

 • Yaş 26
 • Şehir:
  Adana - Ağrı
 • Arabam:
  18 Focus 1.6 Ti-VCT Trend X
 • Meslek:
  Psikolojik Dan.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

207 profil görüntüleme
 1. Mustafa Kızıltan

  Focus 2 Elm327 ile Hec Rom Güncelleme

  Bunu güncellediğimiz zaman ne gibi farklılıklar oluyor? Ben daha bakamadım benim ki hangisi.
 2. Mustafa Kızıltan

  Focus 2 Elm327 ile Hec Rom Güncelleme

  Forscan denedin mi. Otomatik kilitleme yapılıyor diğerini bilmiyorum. elmconfig hiç kullanmadım.
 3. Mustafa Kızıltan

  Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen özellikler [Hill Holder Eklendi]

  Teşekkürler bundan sonraki işim modifiyeli hale getirip denemelerde bulunmak. Bu Forscan ile benim araçta olmayan bir özelliği açsam zararı dokunur mu.
 4. Mustafa Kızıltan

  Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen özellikler [Hill Holder Eklendi]

  Bugün yine elm327 ile araca bağlandım. Focccus ile bağlanamadığım için Forscan lisans yapıp onunla bağlandım. Şu hareket edince kilitleme olayını yapayım dedim. Forscanda devirli kilitleme kısmını açık yaptım. 7 km hızı geçince otomatik kilitliyor. Araç beni servise götürün diye yalvardı Yalnız bir sürü hata kodu üretti C401_64 C140_00 C121_00 C151_00 C199_00 C200_00 Forscandan sildim programda gözükmüyor. Modül bulunamadı demeye başladı şimdide. YB hala yukarıda ki kodlar gözüküyor silinmemiş yani. Sorun olmaz diye düşünüyorum.
 5. Mustafa Kızıltan

  Ford Focus 2 MCA Flaşör

  Benim eski aracımda olmuştu. Sinyal lambalarının biri bozuk veya tam oturmamış olabilir. Benim lambanın biri patlamış hızlı çakıyordu. Değiştirdim sorun kalmadı.
 6. Mustafa Kızıltan

  Kilometre Düşürme şüphesi

  Ben bu sene aldım üzerinde Michelin vardı. Bana iki seçenek sunmuşlardı continental veya michelin. Ama bayiden bayiye farkeder diye düşünüyorum.
 7. Mustafa Kızıltan

  iç Sirkülasyon Fanı Sesi

  Teşekkürler
 8. Mustafa Kızıltan

  iç Sirkülasyon Fanı Sesi

  Bu hangi parçadır ve nasıl söküldü detay paylaşabilir misiniz?
 9. Mustafa Kızıltan

  Focus Benzinli 15000 Bakımı

  Bu gün servisi aradım araca uygun olmadığını belirtttim. Servisin teknik servisi Ford Otosan bunu önerdiğini sorun olmadığını söyledi. Ford direk hattını arayıp detaylıca şikayet kaydı oluşturdum. Aracın şartnamelerine uygun olmayan yağ konulduğunu kabul etmediğimi belirttim. Ford mühendisleri inceleyip geri döneceklerini söyledi. Öğleden sonra dönüş yapıldı. Konunun incelendiğini konulan yağın uygun olduğunu belirttiler. Bende şartnameler uymadığını neden kılavuzda yazmadığını söyledim. Siz mi yoksa aracı geliştirenler mi eksik biliyor dedim. Bu konuda yeni kararlar alındığını o yüzden kılavuzda olmadığını ama ekleneceğini söyledi mühendis beyler. Bu konu mühendisler tarafından incelenip tüm bayilere bu şekilde bilgi verildiğini ve konulan yağın uygun olduğuna karar vermişler. Ben uygun olmadığını diretsem de zaten biz üretiyoruz bizden daha iyi mi bilecen gibi tavır takındılar. Ve böylece sonlandı. Bundan sonra gitmeden sormak lazım servise onu öğrendim.
 10. Mustafa Kızıltan

  Focus Benzinli 15000 Bakımı

  Teşekkürler faturada m2c943 D yazıyor. Kullanım kılavuzunda bu şartname yok gibi. Şimdi eğer uygun değilse ne yapmalıyım.
 11. Mustafa Kızıltan

  Focus Benzinli 15000 Bakımı

  Bu konulan yağı hiç duymadım. Servis koyduysa doğrudur diye düşünüyorum. Fikri olan var mı?
 12. Mustafa Kızıltan

  Focus Mk3 Lastik Basınç Sensörü Fiyatı Ve Montajı

  Bugün kış lastiklerini taktırdım. Ben araçta basınç sensörü yok diye biliyordum. Yani basınç uyarısı var ama abs den alıyor veriyi diye okumuştum. Lastikleri değiştirirken sensör çıktı. Allahtan kırmadılar. Şimdi bu sensörden mi alıyor basınç bilgilerini. Alıyorsa psi olarak görmem mümkün mü.
 13. Mustafa Kızıltan

  2018 Adac Kış Lastiği Test Sonuçları 205/55 R16 H

  Ben Ağrı da yaşıyorum. Kışları en sert ve uzun geçen yerlerden
 14. Mustafa Kızıltan

  Arıza Kodları

  O soruya hayır dedim. Bende ki modifiyeli değil ondan öyle dedim.
 15. Mustafa Kızıltan

  Arıza Kodları

  Evet FoCCCus sonrası baktım. Teşekkürler silinebiliyorsa silmeye çalışayım mı? Teşekkürler bende biraz dert etmiştim masraf çıkacak serviste diye.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.