Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

Mustafa Kızıltan

Member
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Normal

About Mustafa Kızıltan

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  Adana - Ağrı
 • Car:
  18 Focus 1.6 Ti-VCT Trend X
 • Job:
  Psikolojik Dan.
 • Gender:
  Bay
 • Age 27

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. Hocam bugün uyguladım evet işe yarıyor ama çok uğraşmak gerekiyor çok yoruyor. Bugün iki kapı yapabildim.
 2. Elimde kil var aslında hiç kullanmamıştım bu bahaneyle kullanacağım. Ben üstüne cila yapamayacağım için yaptırayım demiştim. Yoksa kil uygulamasını bugün yapmayı düşünüyorum.
 3. Ben bir ara denemiştim sanki araç çalışırken tuşlar çalışmıyordu. Ben bir ara yine deneyeyim yazarım buraya
 4. Teşekkürler o zaman iyi yapan bir yere kil uygulaması ardından cila yaptırayım. Görünce sinir oldum ama galiba genel bir şeymiş
 5. İyi forumlar. Araçta önceden de oluşmuştu şimdi de heryerinde küçük siyah lekeler var ve bazıları uzun kalınca pas lekesi yapıyor. Bez ile normal yıkamayla geçmiyor. Biraz bastırmak lazım. Tırnağa geliyor kalkınca pas izi kalıyor ve aracın neredeyse tüm yüzeyinde var. Bunlar nedir nasıl geçer bilgisi olan arkadaş var mı?
 6. Ben iki senedir rizline kullanıyorum ufak deformeler var sadece hala sağlam Birde arka paspaslar da klips yoktu. Cırt bantlardan sert tarafını paspasa sıcak silikonla yapıştırdım. Hiç oynamıyor
 7. Bu problem bende de var akünün üstüne damlama yapıyor. Çözümü bende bekliyorum.
 8. Sonuç olarak enjektör yerini değiştirdikten sonra arıza vermedi. Zaten hemen arıza vermiyor bazen aylarca vermiyor. Aracı aldım bakalım ilk arıza verdiğinde yine servise uğrayacağız. O zaman belli olacak durum.
 9. Bugün sabah servis arıza ışığı yakınca bilgisayardan baktı. 1. Enjektör arızası veriyordu. İncelediler sıkı tutan plastiği gevşemiş sıkıladık dediler arıza kayıtlarını sildiler. Akşamüstü yola çıktım tam Adana’yı çıkıyordum yine teklemeye başladı. Aracı stop ettirmeden zor da olsa servise kadar sürdüm araç 2 bin deviri geçmiyor sürekli tekliyordu. Aynı ustaları buldum çalışır halde baktılar bilgisayardan yine birinci enjektör arızası çıktı. Aracı stop ettik çalıştırdık geçti tekleme yapmadı. Usta dedi ki ya 1. Enjektör bozuk ya da 1. Enjektöre giden tesisat bozuk. Sürekli yapmadığı için direk enjektör bozuk onu değiştirelim diyemiyorum dedi. Aracı servise bıraktım. Yarın 1. Enjektörle 2. Enjektörün yerini değiştirip süreceğiz dedi. Eğer yine 1. Enjektör arızası verirse tesisat, 2. Enjektör arızası verirse enjektör bozuk dedi. Bakalım yarın yine servisteyim. Sonucu buraya yazarım
 10. Uzun bir aradan sonra köye geldiğimde yine gaz yemedi. Kontak aç kapa yaptım düzelmedi. Sonra motor arıza ışığı yandı. Şimdi çekiciyle servise kadar gideceğiz. Bakalım ne diyecekler.
 11. İyi forumlar arkadaşlar. Ben bugün aracın ön alt plastiğini değiştirirken boşta bir soket gördüm. Sol kornanın yanında sis farının arkasında aşağı sarkıyor. Bu soket nedir acaba?
 12. Benim eski Focus ta vardı titreme. Far ayar motorunun dişlisinde boşluk oluşmuştu. Rölanti de ve çok bozuk yolda yavaş giderken belli oluyordu. --2 dakika sonra eklendi-- Son mesajlara dikkat etmemişim. Bütün lambaların titrediği yazmışsın
 13. Ford Hastanesi olan mı. Orada baktıklarını bilmiyordum. Aslında küçük bir göçük var birazda çizik. Cumartesi gelince bakayım bir.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.