Jump to content

Mustafa Kızıltan

Member
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Poor

About Mustafa Kızıltan

 • Age 27
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 27
 • Location:
  Adana - Ağrı
 • Car:
  18 Focus 1.6 Ti-VCT Trend X
 • Job:
  Psikolojik Dan.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. Yok ben taktırmadım şubata Adana’ya gelince düşünüyorum.
 2. Adana da nerede yaptırıyorsunuz güvenilir
 3. Bende Adana da taktırmayı düşünüyorum. Önerdiğiniz yer var mı Adana da?
 4. Benim araca geçenlerde bir sıkıntıdan dolayı doldurmam lazımdı. Bitlis ve Iğdır servisinde olmadığı için dolduramadılar. Adana da önce 90 lira dediler usta inceledi bu farklı 1000 lira dedi. Tabi bende ilk duyunca çüş demek istedim. ? Sonra indirim filan derken 850 ye anlaştık. Ve sizin dediğiniz gibi yanıcı ve tehlikeli olduğundan bahsetti. Acaba kaza sırasında eksradan bir patlama olur mu diye düşündüm bende ??
 5. Gaz numarası böyle olduğu için pahalı olduğunu ifade ettiler ?
 6. Araç: 18 Focus 1.6 Ti-VCT Trend X Aracın 2. Trafik Sigortası ve Kaskosu Sigorta Şirketi : Halk Sigorta Tarife basamak kodu : 5 ( %15 hasarsızlık indirimi ) Trafik Fiyat : 892 Lira Kasko ( %30 hasarsızlık indirimi ) Full Kasko Kasko Şirketi: Halk Sigorta Kasko Fiyat: 1923 Lira
 7. Bagaj bölmesini farklı gösteriyor. 211 Festoon 10w. Buna uygun ledi nereden bulabiliriz. ya da w6w 6w uyar mı?
 8. YB de öyle gözüktü ama elektrikçi 12.3 filan ölçtü. Yani YB ye güvenebilir miyiz? Doğru mu ölçüyor? Zaten kamera kablosunda en az 11.8 ayarı var ama ben 12.0 da tutuyorum.
 9. Kimse yazmamış yine bir soru sorayım. ? Şimdi ben kamerayı bağladım sorunsuz çalışıyordu. Son 5 gündür hiç çalıştırmadım yattı yani. Bugün sabah baktığımda park modu kapalıydı. Dün gece kesmis kayıtı. Ben park modu kablosundan 12.0 a ayarlamıştım akü bitmesin diye. YB den baktım 11.2 ile 11.3 arasında gidip geldi. Şu çakmaklıktan ölçen zımbırtıdan baktım 11.5-11.6 arasında gidip geldi. Akü aklıma takıldı sanayi yakındı bir elektrikçiye ölçtürdüm. 12.3-12.4 arası gözüktü normal dedi. YB den baktığımız mı yanlış gösteriyor, YB 11.2 civarını gösterirken kameranın kablosundan 12.0 ayarladım acaba o mu yanlış ölçüyor ya da ben sanayiye giderken yaklaşık 3 km de bu kadar şarj etmesi mümkün mü diye aklıma takıldı. Bir problem yoksa park modu kablosunu 11.8 e ayarlasam mı? Uzun yola çıkacağım yolda bırakmaz inşallah. ?
 10. Ama kontak kapatıp açınca düzeliyor. Pompa olsa böyle bir tepki vermez diye düşünmüştüm.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.