Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Mustafa Kızıltan

Member
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Normal

About Mustafa Kızıltan

 • Rank
  Trend

Profile Details

 • Location:
  Adana - Ağrı
 • Car:
  18 Focus 1.6 Ti-VCT Trend X
 • Job:
  Psikolojik Dan.
 • Gender:
  Bay
 • Age 27

Recent Profile Visitors

1,154 profile views
 1. Park lambasına bağlayamadım. Kameranın takılı olduğu 85 nolu sigortadan aldım. Kontak açınca yanıyor. Sadece yolcu tarafına yapmıştım. Yolcu tarafından şoför tarafına kabloyu nereden çekmeliyim.
 2. Benim taktığımda gündüz ledinde de kısılma veya kapanma olmuyor galiba. Far açınca kapanmayı detaylı anlatılmış. Peki sonradan kısa far açıldığında ışığın %50 kısılmasını yapabilir miyiz.
 3. Teşekkürler Ben ilk defa duyunca garipsedim. Normal olduğuna sevindim. Aynen cd rom lar gibi ses çıkarıyor.
 4. İyi forumlar. Kontağı açıp aracı çalıştırmayınca yaklaşık 58-60 saniye sonra motor kısmında böyle bir ses geliyor. Kontak açınca gelen sesler var ama böyle yaklaşık bir dakika sonra geleni ilk defa fark ettim. Önceden var mıydı bilmiyorum ama bugün gündüz ledi takarken motor kısmında bayağı zaman geçirdim ve kontağı aç kapa yaparken fark ettim. Bir sorun teşkil eder mi normal mi acaba. Hangi parça bu sesi çıkarıyor tecrübe eden oldu mu? 2020-05-30 18.08.54_1.mp4
 5. Balata kalınlık ölçer almıştım. Elime bugün geçti. Araç 31 bin km de. Ölçümleri yaptım ön balata kullanılmamış hali 12 mm aracın üstünde ki 6 mm. Arka balata kullanılmamış hali 10 mm aracın üstünde ki 6 mm. Eşitlenmiş balatalar. 3mm de mi değiştirmemiz gerekiyor?
 6. Bende bugün montajını tamamladım. Güzel oldu gibi
 7. Bende bir senedir bunu kullanıyorum gayet memnunum. Lastik diş derinliği de ölçüyor. Tabi üst modelleri de var.
 8. Far parlatma yaparken düşük numaralı zımparadan en yükseğe kadar çıkıyorlar. En düşüğüne indikçe bulanıklığı azalıyor. Farcılara sordunuz mu?
 9. Ford triger için 135 bin km veya 9 yıl öneriyor erken değil mi değişim için. Tabi herhangi bir problem yoksa.
 10. Bende bugün geri vitesi led yaparken baktım benim 7 plusta da varmış bu durum. Ledler arkadan çok rahatsız ederse eskiye döneceğim.
 11. Montaj tamam Tekrardan teşekkür ederim.
 12. Teşekkürler. Ben zaten max. 750 kg düşünüyordum buna göre çekerim. Ama rampalarda dur kalk yapabilir miyim. Mesela Ayder in rampasında dur kalk. Bir de kullanma kılavuzunda römork çekmeye onaylı değildir ne oluyor tam olarak.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.