Jump to content

Mustafa Kızıltan

Üye
 • Toplam İleti

  202
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

89 Normal

Mustafa Kızıltan Hakkında

 • Derece
  Trend

Profil Detayları

 • Şehir:
  Adana-Osmaniye
 • Arabam:
  18 Focus 1.6 Ti-VCT Trend X
 • Meslek:
  Psikolojik Dan.
 • Cinsiyet:
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

1.319 profil görüntüleme
 1. Eylül ayında bir kaza yapmıştım. Karanlık yolda köpek aniden çıkınca çarptım ve tamponun alt tarafından radyatörlerin olduğu kısma köpek girdi. Köpek için belediye ve itfaiye ye ulaştık. Gelene kadar maalesef köpek öldü. Araçta değişen parçaları ekliyorum. Çoğunu anlamadım ? Kondansdatör nedir?
 2. Bende geçen aylarda karanlıkta köpeğe çarptım ve kaskodan yaptırdım. 8.700 tl tramer işlediler. Tamponda ve kaportada bir şey yok. Değer kaybı talep edebiliyor muyuz?
 3. Sileceklerin raf ömrü ne kadardır acaba?
 4. Teşekkürler Gürkan hocam ? Kilitleyince korna bildirimini açmak istiyorum. Normalde 01 de idi. 02 yapınca ön yolcu ve şoför kapısı açık olup kilitlemeye çalışınca korna çalıyor. 06 yapınca kilitlemeye çift basınca korna çalıyor. Bu nasıl olacak acaba?
 5. Hocam bugün yaptım teşekkürler. ? Alarm aktif. Kaput ile alakalı bir uyarı vermedi. Çalışıyor içeriden açınca. Yol bilgisayarına bu ayarlar geldi. Bunlarda bir şeyleri değiştirmem gerekiyor mu?
 6. Evet Forscan kullanıyorum. Malum Focccus çalışmıyor bizde. ? Neyse yarın deneyeceğim bakalım şimdi komşuları rahatsız etmeyeyim. Teşekkürler Gürkan hocam. ?
 7. Yanlış yazmışım onu ? evet oraya kadar geliyor ama seçili olan seçenek değişmiyor. 04 yapamıyorum. Mode kısmı normal. Acaba orasını Engineering seçenekleri var onları mı seçmem gerekiyor.
 8. Forscan ı lisansladım. els27 kabloyla bağladım. BMC yi okudum. Sonra mesela alarmı aktif edeyim dedim seçili olanı değiştiremiyorum. Diğer şeylere girince de değiştiremiyorum. Sebebi nedir acaba.
 9. Geçenlerde servise yolum düştü. Ustaya uygulamalı olarak gösterdim çok şaşırdı. Olmaması lazım dedi. Çözüm ne dedim silikonlayacağız dedi. Süngerlisini denedim az bir azalma oldu ama tamamen bitmedi. Bende şeffaf silikonla taktım tek damla yok şu anda. ?
 10. Bende uyarı sesi yok. Park sensörü olmadığı için olabilir. ?
 11. Benim eski focusta da yeni focusta da sizinkinden biraz farklı olarak vites bazen tam geçmiyor dişli oturmuyor böyle harekete başlarsam vites boşa çıkıyor. Bende bazen boşa alıp az hareket ediyorum bazen 1 e geçip tekrar geriye alıyorum Cenk Hocamın dediği gibi. ? Çözümü var mı bilmiyorum.
 12. Bende son bir yıldır Shell den alıyorum. Yanyana iki tane pompa var sağdaki sürekli takarkende çıkartırken de takılıyor ve zor çıkıyor. Soldakinde hiç bir şey olmuyor ne takarken ne çıkarırken. Ben bunu fafkettiğimden beri hep soldan alıyorum. Ama uçlarında farklılık var mı hiç bakmadım. Ama ikiside benzin pompası.
 13. Bende aracı aldığımda aynı problemleri yaşamıştım. Nedenini bilmiyorum ama elimde 2 farklı flaşı açmadı. Servise gittim usta taktı flaşı çalıştı. Arkadaşın arabasından farklı bir flaş denedim çalıştı. Bence bir kaç farklı flaş deneyin. Olmadı servise gidersiniz. Birde flaşı takınca hemen okumuyor 10-15 saniye sonra okuyabiliyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.