Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Bende günlük km sayacı kendi ekranında çalışmıyor, hep sıfırda kalıyor, buna karşılık ekran sağ altında çıkıyor o değer...

Diğer kullanıcılarda nasıl?

Sizinki gibi olanına denk gelmedim sanırım, günlük kmsi sag altta olanların menüde günlük kmsi yoktu. Toplam km vardı ve günlük kmyi sıfırlama ekranı vardı. Benimkinde ve genelde sag altta toplam km var, günlük km menüde.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende günlük km sayacı kendi ekranında çalışmıyor, hep sıfırda kalıyor, buna karşılık ekran sağ altında çıkıyor o değer...

Diğer kullanıcılarda nasıl?

Hep sıfırda kalması normal değil...Günlük km ekranı dörtlü görüntüde yok,özel kendi ekranında çıkıyor,dörtlü görüntüde sağ altta toplam km var,günlük km yi görmek isterseniz günlük km ekranını açmanız lazım orada sürekli değişiyor rakam km yaptıkça...Göstergede bir problem var sanırım..Bu arada göstergenizi tft mi yaptınız Cem Bey?Ben takip etmiyorum forumu ne zamandır çünkü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 May 2013 - 15:31 tarihinde, Bora A. yazdı:

Hep sıfırda kalması normal değil...Günlük km ekranı dörtlü görüntüde yok,özel kendi ekranında çıkıyor,dörtlü görüntüde sağ altta toplam km var,günlük km yi görmek isterseniz günlük km ekranını açmanız lazım orada sürekli değişiyor rakam km yaptıkça...Göstergede bir problem var sanırım..Bu arada göstergenizi tft mi yaptınız Cem Bey?Ben takip etmiyorum forumu ne zamandır çünkü?

Vallahi kabahat sende takip etmediğin için neler kaçırdığının farkında değiliz, biz de arıyoruz kışkırtıcı/aydınlatıcı/eğlendirici mesajlarını....

Evet değiştirdim, bir ara yazmıştım çaktırmadan.

Bende şöyle:

image-2.jpg

Toplam km sayacının ayrı ekranı var

Günlük km sayacının ayrı ekranı var ama hep sıfırda

Dörtlü gösterge ekranında da sağ altta günlük km var...

Her motoru açıp kapamada da ekranda toplam km gözüküyor sadece o da süreli tabii

Aslında böylesi daha iyi, şikayetim yok, ama sonuçta defolu işte! 

Bora daha aktif katılım bekliyoruz!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 May 2013 - 15:55 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Vallahi kabahat sende takip etmediğin için neler kaçırdığının farkında değiliz, biz de arıyoruz kışkırtıcı/aydınlatıcı/eğlendirici mesajlarını....

Bende şöyle:

image-2.jpg

Her motoru açıp kapamada da ekranda toplam km gözüküyor sadece o da süreli tabii

Hay Allah Bozuk göstergeyi almışssınız,kim yaptı bu hayınlığı size :)) Ehehe...Benim eski göstergede günlük km dörtlü ekranda idi,toplam km nin ise ayrı ekranı vardı..Yani elinizdeki ekran hem eski hem de bozuk,defolu olduğu için takılmamıştır..Bendeki ekranda defolu ama elektronik defo diil,benim göstergenin plastik aksamının arkada kalan bölümünde ufak bir  çizik var,onu da kalite kontrol no pass damgası vurmuş...Fakat genelde bu göstergelerde elektronik arıza daha çok çıkıyor....Bence değiştirin o ekranı eğer nazınız geçiyorsa aldığınız yere..Ya da bana yollayın ben 400 TL ye satiim size 100 TL ye sattım diyip 300 TL kar ediim eheheheüüüüü.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende şöyle:

Abi benim mesajıma cevap vermedin, hep sıfır dediğin ekranın fotoğrafını koyman mümkünmü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hay Allah Bozuk göstergeyi almışssınız,kim yaptı bu hayınlığı size :)) Ehehe...Benim eski göstergede günlük km dörtlü ekranda idi,toplam km nin ise ayrı ekranı vardı..Yani elinizdeki ekran hem eski hem de bozuk,defolu olduğu için takılmamıştır..Bendeki ekranda defolu ama elektronik defo diil,benim göstergenin plastik aksamının arkada kalan bölümünde ufak bir  çizik var,onu da kalite kontrol no pass damgası vurmuş...Fakat genelde bu göstergelerde elektronik arıza daha çok çıkıyor....Bence değiştirin o ekranı eğer nazınız geçiyorsa aldığınız yere..Ya da bana yollayın ben 400 TL ye satiim size 100 TL ye sattım diyip 300 TL kar ediim eheheheüüüüü.....

Len biz sana boylemi yaptik cakal?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 May 2013 - 15:55 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Bende şöyle:

aradım Bora abinin eski göstergenin nasıl olduğunu buldum :) Cem abi ayrı ekran dediğiniz sadece sıfırlama ekranı, ayrı ekranı yok yalnızca sağ altta görebiliyorsunuz.

Yani göstergede sorun yok, sadece eski sistem ve bencede daha güzel :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Benim focusun göstergeleri küçük ekranlı geldi. Adanada olup da büyük ekran konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?

bana da satış sorumlusu titanium smart diye bir araba gösterdi onda büyüktü ekran.spariş verdik eylül başı gibi gelicek.muhtemelen o da küçük gelicek.o kadar karıştırmışlar ki kendileri bile ne olduğunu bilmiyor.2013 model donanımlı dediğimiz bir araçta yol bilgisayarı casio saat ekranı gibi olmamalı.artık büyük ekran bulup değiştiricez yapcak bişey yok.ama can sıkıcı bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.