Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Tamamdır.Burada yazanlara göre işlem yapıcam inşallah bir aksilik çıkmaz.Servis km ayarı için fotoğraf filan istiyor mu? Ne yapmak lazım 

Arttıracağınız için pek de sorun olmaz ama sizinde aklınızda kalması adına foto alsanız iyi olur heralde :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni gelen Göstergenin caminda ince bir cizik var eski gostergenin cami ile degistirmek istedim birebir ayni gibi gorunsede olmadi

e7enevas.jpg

Resimde cok derin gibi gorunsede normalde belli olmuyor cok dikkatli ve yakindan baktiginizda belli oluyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 July 2014 - 11:25 tarihinde, Süleyman Altın yazdı:

Yeni gelen Göstergenin caminda ince bir cizik var eski gostergenin cami ile degistirmek istedim birebir ayni gibi gorunsede olmadi

Resimde cok derin gibi gorunsede normalde belli olmuyor cok dikkatli ve yakindan baktiginizda belli oluyor

Resimde flaş vurduğu için çok belli olmuş galiba normalde farkedilmez bile; bu tür ürünlerde ufak tefek kusurlar olabiliyor maalesef 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj tamam ama km ayarlama isi sonraya kaldi servis randevu verelim uzun suren islem diyor 2-3 saat surermis yapmak istemedi kisacasi disarda ustamda fordun orjinal cihazi var ama nasil yapılıyor bilmiyorum diyor forumda baktim ama km ayar bulamadim basit ve risksiz ise yapalim diyoruz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj tamam ama km ayarlama isi sonraya kaldi servis randevu verelim uzun suren islem diyor 2-3 saat surermis yapmak istemedi kisacasi disarda ustamda fordun orjinal cihazi var ama nasil yapılıyor bilmiyorum diyor forumda baktim ama km ayar bulamadim basit ve risksiz ise yapalim diyoruz

3 dk'yı geçmez işi bilen için.Doğru düzgün usta başına felan sorsunlar veya bilen bayiyi arayıp öğrensinler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.