Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

...her şeyi değil ama bir çok şeyi çalıştırabiliyoruz. öğrenme modu pek çok derde deva. olay şu ki  bir-uygulama yapanın ne yaptığını bilmesi lazım, çünkü yanlış bir adım attın mı bütün prosses'i yeniden başlatman lazım (4.sınıftaki çocuk dik üçgenin iç açılarını yanlış hesapladı .. hoop ... 1.sınıfa geri döner, okuma yazma öğrenir hesabı) iki- millet bu işlem sekansı ile uğraşmak istemiyor, çünkü epey zaman alıyor.

... ama mümkün, yani %90 - 95'e kadar hemen her şeye ulaşılabiliyor (yazılım uyumu olmayan bir kaç ufak tefek şey hariç)

...servis için bu bir angarya, ama başı o kadar yoğun olmayan / size yardım edebilecek bir servis bulmanız lazım. Yoksa Ozan'ın da belirttiği gibi alet "momento" moduna girer :) kimlik karmaşası yaşar, mazallah kendisini kapı zili bile sanabilir.

...yok abi, ekipmanı tanıtma, senkronizasyon ve güncelleme en az yarım saat sürer ... max. bir saat. öyle on dakikalık iş değil o (tabi kitapta belirtildiği gibi bütün kodları güncelleyip her şeyi düzgün çalışır hale getirmek için adım - adım ilerlersen) gene de kimsenin günahını almayalım. belki ıbu işin bir -kısa yolu- vardır, ama varsa da ben bilmiyorum.  

gerçekten öyle çok kısa süren bir işlem değil... benimkisi 1 saat kadar sürdü mesela, ki o esnada usta sadece benim aracımla uğraşıyordu... tekrar teşekkür ederim Kaan abi. ama sanırım göstergenin yazılımı güncel değilmiş, önemsiz birşey ama bakıma gelince yapılabilir sanırım değil mi? 

Kaan abi Ozan ın dediği gibi dtc atmış iki tane. C184_00 ve C257_00 aslında takılırken dtc temizliyorum demişti usta. Acaba bu dtc ler farklı bir arızamı araştırıyım hele.

bende hemen bakmıştım sistem kontrolüne, herhangi bir hata görünmüyor bende... doğru yere baktıysam eğer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 January 2015 - 18:25 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

gerçekten öyle çok kısa süren bir işlem değil... benimkisi 1 saat kadar sürdü mesela, ki o esnada usta sadece benim aracımla uğraşıyordu... tekrar teşekkür ederim Kaan abi. ama sanırım göstergenin yazılımı güncel değilmiş, önemsiz birşey ama bakıma gelince yapılabilir sanırım değil mi?

bende hemen bakmıştım sistem kontrolüne, herhangi bir hata görünmüyor bende... doğru yere baktıysam eğer.

Bak gauge test te şöyle çıkıyor.

8280bd14e54a23271fc38f975166d44f.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abi Ozan ın dediği gibi dtc atmış iki tane. C184_00 ve C257_00 aslında takılırken dtc temizliyorum demişti usta. Acaba bu dtc ler farklı bir arızamı araştırıyım hele.

istediği kadar silsin, kontağı kapat tekrar açtığında geri atar :) Önemli olan kaynağını çözmek, hallederiz bi ara.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

göstergenin yazılımı güncel değilmiş, önemsiz birşey ama bakıma gelince yapılabilir sanırım değil mi?

... kütüphanede (online) güncel yazılım var ise aracı IDS'e bağlayıp -güncellemeleri göster- dediğinde zaten otomatik liste veriyor.  Must/Reccomended/Extras vs. olayı.   :) Hallederiz, np.

Acaba bu dtc ler farklı bir arızamı araştırıyım hele.

Olmayabilir, ön bellekten kodları silseniz de kontağı aç-kapa yaptığınızda körolası "hatırlıyor" , başınıza kakıyor ... yemezler!! yapıyor.  Sisteme dokuz oturak girip tüm kalibrasyonları yapma ve sistemi baştan kurma ile kastettiğim bu işte. Formatı koyup yeniden yüklerseniz, arada kalibrasyonu da yaparsanız yazılım/ekipman sıkıntısı çıkmadan çalışır.  (bkn.isviçre saati gibi)

...bence hiç zorlamayın. Bakıma gittiğinizde -güncelleme- yaptırın, illa patch vardır. O arada bütün sistem otomatik olarak zaten temizlenir. Baştan yapılması gereken iş bir zaman geçtikten sonra yapılacak ama hiç yoktan iyidir. 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

... kütüphanede (online) güncel yazılım var ise aracı IDS'e bağlayıp -güncellemeleri göster- dediğinde zaten otomatik liste veriyor.  Must/Reccomended/Extras vs. olayı.   :) Hallederiz, np.

Olmayabilir, ön bellekten kodları silseniz de kontağı aç-kapa yaptığınızda körolası "hatırlıyor" , başınıza kakıyor ... yemezler!! yapıyor.  Sisteme dokuz oturak girip tüm kalibrasyonları yapma ve sistemi baştan kurma ile kastettiğim bu işte. Formatı koyup yeniden yüklerseniz, arada kalibrasyonu da yaparsanız yazılım/ekipman sıkıntısı çıkmadan çalışır.  (bkn.isviçre saati gibi)

...bence hiç zorlamayın. Bakıma gittiğinizde -güncelleme- yaptırın, illa patch vardır. O arada bütün sistem otomatik olarak zaten temizlenir. Baştan yapılması gereken iş bir zaman geçtikten sonra yapılacak ama hiç yoktan iyidir. 

kaan abinin kastettiği isviçre saati benimkisi değil mi ? :):)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.