Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Otomatik Kilit Sistemi Denemesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Focus III Titanium donanım, otomatik kilit sistemi...

Aracın kilidini açtıktan sonra 45 sn içinde kapıları açmazsanız araç kendini kitler..

Not: Focus II'ler de de bulunmaktadır.

benim araçta tit 3 otomatik parklı

ama ben de kilitlemiyor bi ayarı mı var acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim araçta tit 3 otomatik parklı

ama ben de kilitlemiyor bi ayarı mı var acaba

Ayarı falan yok bildiğim kadarıyla....Otomatik kilitleme 45 saniye içinde devreye girer....Ancak kapılardan herhangi birini 45 saniye içinde açarsanız iptal olur....kilitleme yaptınız diyelim,sonra da eliniz yanlışlıkla kilit açma tuşuna bastı ama siz farketmediniz kilitler açıldı bu arada siz arabadan uzaklaşıyorsunuz...Araba açık kapıları ancak o zaman algılayıp 45 sn sonra kiltleme yapıyor..Ama siz geldiniz arabayı stop ettiniz indiniz arabadan kilitlemeyi unuttunuz,o zaman otomatik kilitleme yapmaz ona dikkat edin aman,yoksa arabanız gider mazallah....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus III Titanium donanım, otomatik kilit sistemi...

Aracın kilidini açtıktan sonra 45 sn içinde kapıları açmazsanız araç kendini kitler..

Not: Focus II'ler de de bulunmaktadır.

Yakup şimdi gördüm konuyu bi deneyim dedim eve 1 saat önce geldim balkona çıktım açtım kilidi bekledim ama kapanmadı videodaki gibi menuden mi açılıyor acaba. Kilidi açtım farlar yandı aynalar açıldı ama 45 saniye sonra hüsran :) İstersen bir video koyabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup şimdi gördüm konuyu bi deneyim dedim eve 1 saat önce geldim balkona çıktım açtım kilidi bekledim ama kapanmadı videodaki gibi menuden mi açılıyor acaba. Kilidi açtım farlar yandı aynalar açıldı ama 45 saniye sonra hüsran :) İstersen bir video koyabilirim :)

Bak bakalım;

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak bakalım;

Okudum onuda şimdi mesela Alperin ilk kitlememiş bi kaç gün sonra denediğinde olmuş bende denicem şimdi tekrar koyduğun videoya göre aracın motorunun yeni kapanmış olmasına gerek yok gidiyosunuz 1 saat sonra açıp bekleyince yine kitliyor keyfe keder yapıyor heralde denicem şimdi yine (kapıyı açınca dalmasın biri içine atlarım valla balkondan :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arıza falan yok...Kitleme yapmıyorsa anahtarlıktan açma kapama düğmelerine aynı anda birlikte basın 3 saniye...Sonra kapıyı açma düğmesine basın,sadece sürücü kapısı açılır....Sonra kapatın..Yine açma ve kapama düğmesine aynı anda 3 saniye basın,sonra kapıları açma düğmesine basın,tüm kapı kilitleri açılır...Ancak kapılardan hiçbirini açmayın ...bekleyin 45 saniye...Kapıların otomatikman kilitlendiğini göreceksiniz.....Bu söylediklerimi benim kapılarım otomatikman kilitlenmiyor diyenler yapsın,diğerleri için gerekmiyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerek yok tabiki...Olay basit..Olmuyorsa arıza var..Ama kimse kabul etmek istemiyor nedense ?

Alperinkinde ilkinde olmamış beklemiş olmamış sonra olmuş ama ilk arıza vardıda sonradan mı düzeldi

-Yakup şimdi denedim evden doğru araç uzakta,açma düğmesine bastım ayna açıldı 1.5 dk bekledim aynaların kapandığını göremedim.(bu arada ayna diye yazıyorum kapı kilit sesi vs duymadığım için)en yakın zamanda tekrar deniycem araç başında

-Ben geçen gün aracın başın foto çekerken 2 kere başıma geldi araç kitledi kendini ama bugün özellikle gittim denedim olmadı kapıları kitlemedi,kendi kendime acaba hayalmi gördüm diye sorgular oldum,kitlediğine şahit oldum,ama bugün kitlememesine bi anlam verebilmiş değilim.yardım pls :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arıza falan yok...Kitleme yapmıyorsa anahtarlıktan açma kapama düğmelerine aynı anda birlikte basın 3 saniye...Sonra kapıyı açma düğmesine basın,sadece sürücü kapısı açılır....Sonra kapatın..Yine açma ve kapama düğmesine aynı anda 3 saniye basın,sonra kapıları açma düğmesine basın,tüm kapı kilitleri açılır...Ancak kapılardan hiçbirini açmayın ...bekleyin 45 saniye...Kapıların otomatikman kilitlendiğini göreceksiniz.....Bu söylediklerimi benim kapılarım otomatikman kilitlenmiyor diyenler yapsın,diğerleri için gerekmiyor....

Videodaki beyaz araçta dedikleriniz yapılmadan olmuş. Yani Yakup'unda dediği gibi sonradan olmaması gerek üstünde olması gerek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Videodaki beyaz araçta dedikleriniz yapılmadan olmuş. Yani Yakup'unda dediği gibi sonradan olmaması gerek üstünde olması gerek

Tabi ki canım...Bunlarla uğraşacak değiliz sonuçta..Yok aküyle yok onla bunla oynuyorlar sonra düzeltmeden veriyorlar..Lastik havasını kontrol etmeyen bayii'den bunları beklemekte hata olur sanırım :yeah: Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.04.2012 - 00:07 tarihinde, YkP CgTy yazdı:

Tabi ki canım...Bunlarla uğraşacak değiliz sonuçta..Yok aküyle yok onla bunla oynuyorlar sonra düzeltmeden veriyorlar..Lastik havasını kontrol etmeyen bayii'den bunları beklemekte hata olur sanırım :yeah: Kolay gelsin

Foruma üye olmasam öğrenemicem bile gerekli bişey değil bence belki belli mi olur yarın denerim olur :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben serviste araca yeni yazılım yükletmiştim bu yüklemeden önceydi sanırım otomatikkitlemeyi denediğimde olmamıştı sonra bugün konuyu görünce tekrar denedim oldu acaba yeni yazılımla mı düzeldi ya sayın admin bu konu 2 topicte tartışılıyor birleştiremezmiyiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben serviste araca yeni yazılım yükletmiştim bu yüklemeden önceydi sanırım otomatikkitlemeyi denediğimde olmamıştı sonra bugün konuyu görünce tekrar denedim oldu acaba yeni yazılımla mı düzeldi ya sayın admin bu konu 2 topicte tartışılıyor birleştiremezmiyiz

Olur tabi ama bunu test amaçlı video verdim...Diğerinin amacı farklı idi siz bu konuyu sorunca açıldı :yeah: Yani aslen farklı konu ama sorular doğru yerde devam ettirilmedi..Konu soğuyunca düzeltiriz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.