Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Otomatik Kilit Sistemi Denemesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

merhaba usta bendede f3 var bazen radyo ekranında alarm duyurusu diyor ve hiç bir tus basmıyor nedendir ustamm

Bu sadece sürücü tarafını açma özelliğini ford power tusuyla nasıl yapacağız yapan varmı? bi de arabayı park ettik kitlemededen cektık gıttık ( cok unutuyorum) ayarı yok degılmı kendı kendıne kıtlese
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sadece sürücü tarafını açma özelliğini ford power tusuyla nasıl yapacağız yapan varmı? bi de arabayı park ettik kitlemededen cektık gıttık ( cok unutuyorum) ayarı yok degılmı kendı kendıne kıtlese

1.si nedir ? böyle bişey duymadım hiç.

2.si yok tabiki...Kendini iyiki unutmuyorsun abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.si nedir ? böyle bişey duymadım hiç.

2.si yok tabiki...Kendini iyiki unutmuyorsun abi :D

Yakup 1. si şöyle benim hb style da aktifleştirmeyi başarmıştım, kapıları açma tuşuna bastığında sadece sürücü kapısı açılıyor, iki defa ard arda basarsan 4 kapıda açılıyor çok guzel bi özellik, onu yapmak için kitapçıktaki gibi anahtar konumun 1-2 oynuyorsun 4 defa ama titaniumda yapamadım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup 1. si şöyle benim hb style da aktifleştirmeyi başarmıştım, kapıları açma tuşuna bastığında sadece sürücü kapısı açılıyor, iki defa ard arda basarsan 4 kapıda açılıyor çok guzel bi özellik, onu yapmak için kitapçıktaki gibi anahtar konumun 1-2 oynuyorsun 4 defa ama titaniumda yapamadım

Sondan ikinci paragraf

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar çift kitleme olayından bilginiz varmı? Kitapçıkta kapaıları kitledikten 3 saniye sonra kilit tuşuna bir daha basarsanız çift kitlenmiş olur diyor sinyaller 2 defa yanar diyor bende olmuyor deneyen varmı?

Aracında yok çünkü.

http://www.ford.com.tr/otomobiller/focus/donanim-tablosu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce kendi aracımda denedim anahtarı resetledikten sonra sorunsuz çalışıyor 45 sn sonra kapanma

Bu arada bu sadece titanium donanımda olan bir özellik değil benim aracım style paketli

Yok diye şaşırmıştım önceki focus 2 trend aracımda bile vardı diyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.