Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Otomatik Kilit Sistemi Denemesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

şu 3 saniye açma kapama tuşlarına basılı tutup denemek lazım.

Ammma uzadı konu...

3 saniye değil, en az 4 saniye ya da daha iyisi sinyaller yanıp sönene kadar.

Bir saniyenin lafı mı olur demeyin, bir sürü "yaptım olmadı" mesajı daha gelmesin diye özellikle yazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Günaydın herkese dün denediğimde oldu bugün abah işe gittim aracı kilitledim yarım saat sonra açtım kilitlemedi sonra kilitleyip tekrar açtım oldu bu nasıl bir iştir bence programlamayla falan alakası yok araç bunu kafasına göre yapıyor bu da bir arıza diye düşünüyorumİ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar gereksiz bir özellik işte,olsa ne olur olmasa ne olur,ben her defasında kapımı kilitedim mi diye kontrol ederim sonra anahtarı atarım cebe giderim...Bugüne kadarda kapıların yanlışlıkla açıldığını hiç görmedim...Bence madem otomatik kilitleme yapacak her halükarda yapmalı,yok öyle yapınca kilitler yok böyle yapınca kilitlemez çok saçma...Anahtar içinde ise otomatik kilitleme yapmaz,anahtar arabanıza 2 mt den yakınsa yine kilitleme yapmayabilir,zira anahtarı algılıyorsa arabanız kilitlemez bu kadar basit....Aracınızı kilitledikten sonra yanlışlıkla düğmeye basarsanız kapılar açılırsa zaten tık diye bir ses geliyor sizde kapıların açıldığını anlıyosunuz,manasız bir şey yapmışlar işte......Benim oğlan geçenlerde arabanın anahtarını ele geçirmiş,bagaj açma düğmesine bir basmış,bagaj açılmış ağzına kadar...Annem diyorki bagaj niye açık,bir baktım arka bagaj açık kapılar kilitli..yani bagajı aç,kapılar kilitli kalsın,haberin bile olmaz illa yanlışlıkla düğmeye basılacaksa bagaj kapağını da açabilirsiniz haberiniz yokken....O yüzden anahtarınızı sağlam yerde tutun yeter....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk başta bendede yok sandım ama varmış videoda yaptığım gibi yaparsanız oluyor kesinlikle kapa aç kapa yapmadan direk açıkken kapamasını beklersenizde keyfine kalmış gibi biraz :) Buyrun ;

http://www.youtube.com/watch?v=Lsehr0UNW-Q&feature=youtu.be

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu sorunun şööle olduğunu düşünüyorum aracı kilitlediniz ve eğer aradan tahminimce 3-4 saat lik bir süre geçti ise aracı tekrar açtığınızda kapıları kilitleme devre dışı olmuş oluyor . Bu ndan sonra kapıları kilitleyip tekrar açtığınızda merkezi kilit sisteminin aklı başına geliyor bundan sonra nekadar yaparsanız yapın kilitleme başarılı bir şekilde yapılıyor ama dediğim gibi son kilitlemeden sonra emin değilim ama 3-4 saat geçerse araç bir şekilde açıldığında kendini kilitleme işini unutıyor. Belki buna sebebp akü yü koruma amaçlı bazı sistemlerin eletriği kesiliyorsa gösterge panelleri vs gibi bu da o elekriği kesilenler arasında ise bu sebeple oluyor olabilir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Focus III Titanium donanım, otomatik kilit sistemi...

Aracın kilidini açtıktan sonra 45 sn içinde kapıları açmazsanız araç kendini kitler..

Not: Focus II'ler de de bulunmaktadır.

Benimki çalışmıyor & Bende yok diyenler için;

ScreenShot2012-04-29at115917PM.png

F3'de alarm yok

ScreenShot2012-04-29at115905PM.png

ScreenShot2012-04-29at115957PM.png

Konu;

merhaba usta bendede f3 var bazen radyo ekranında alarm duyurusu diyor ve hiç bir tus basmıyor nedendir ustamm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu sorunun şööle olduğunu düşünüyorum aracı kilitlediniz ve eğer aradan tahminimce 3-4 saat lik bir süre geçti ise aracı tekrar açtığınızda kapıları kilitleme devre dışı olmuş oluyor .

Alakası yok, yani en azından benim arabamda.

Gece bıraktım, sabah kilidi açtım, kapıyı açmadım, 45 saniye sonra kendiliğinden kilitledi.

Kilidi açtım, kapıyı açtım, binmedim, kapıyı kapadım, kilitledim.

Kilidi açtım, kapıyı açmadım, 45 saniye sonra kendiliğinden kilitledi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.