Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Merhabalar.

Geniş göstergeden sipariş geçtim, bugün yarınn elime ulaşacak. Grand C-Max'ım var.  İstanbul Avrupa yakasında montajını ve kilometre ayarını uyguna yapabilceğim, tavsiye debileceğimiz bir yer var mıdır?

Forumdaki 2-3 konuyu neredeyse hepsini okudum. Otomatik kapıları dışarıdan kilitleme yapılabiliyor deniliyordu, bunun için km ayarı yaparken ayrıca belirtmemiz gerekiyor mu?

Caner Nergiz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar. İstanbul için bir teknik servis buldum gibi, işlem bitince tekrar foruma yazarım. 

Göstergem de bugün geldi. Hararet göstergesi fotoda da görüleceği üzere en alt seviyede değil ve bir tık yukarıda yukarıda, sizce sıkıntı yaratır mı? 

Fotoyu yükleyemedim, linkini paylaşayım.

https://drive.google.com/file/d/0B2C5V0bO60hxM1VHakxSVGNCelE/view?usp=sharing

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar. İstanbul için bir teknik servis buldum gibi, işlem bitince tekrar foruma yazarım. 

Göstergem de bugün geldi. Hararet göstergesi fotoda da görüleceği üzere en alt seviyede değil ve bir tık yukarıda yukarıda, sizce sıkıntı yaratır mı? 

Fotoyu yükleyemedim, linkini paylaşayım.

https://drive.google.com/file/d/0B2C5V0bO60hxM1VHakxSVGNCelE/view?usp=sharing

Takıldığında düzelmezse sıkıntı yaratabilir.Bir de şu var ya hararet kısmı arızalıysa?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takıldığında düzelmezse sıkıntı yaratabilir.Bir de şu var ya hararet kısmı arızalıysa?

Teşekkürler ilginize. Aslında yarın Ford servise mıntajını ve km ayarını yaptıracaktım. Elim becerir akşam kendim monte edip bi kontrol edeyim diyorum, sonra eskisini geri takarım diyorum. Ama bu seferde servis bu aracın göstergesi önceden değişmiş filan derse diye soru işareti var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler ilginize. Aslında yarın Ford servise mıntajını ve km ayarını yaptıracaktım. Elim becerir akşam kendim monte edip bi kontrol edeyim diyorum, sonra eskisini geri takarım diyorum. Ama bu seferde servis bu aracın göstergesi önceden değişmiş filan derse diye soru işareti var. 

Ama zaten garanti dahilinde değiştirmeyecekler ki? Keyfi gösterge değişimi yapacaksınız siz.O sebeple sizin takmanız sorun olmaz diye düşünüyorum.Gösterge kolay sökülüyor.Arkasındaki sokete dikkat edin.Bir pim buton var ona bastırım köprü gibi olan tırnağı diğer tarafa yatırınca soket çıkar.Deneyin eğer olmazsa düzelmezse gösterge iade edersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Bu gün itibarı ile geniş ekran göstergesi aldım. Ancak yazılanlara bakınca bunu takmak, taktırmak ve ayarlatmak için çok detaya ve zamana ihtiyaç var. Bu kadar teknik bilgi ve zamanım yok. Yarın elime geçtikten sonra ne yaparım bilmiyorum. İzmir de bu konuda bana yardımcı olabilecek biri olursa sevinirim. Yoksa zaten geri göndereceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim teknik bilgim yok. Kesinlikle ben takamam. Takıldıktan sonra çıkacak sorunlarla ilgili fazla bilgim ve zamanım yok. Kilometre ayarını servisler pek yapmak istemiyormuş, dışarıda herhangi özel bir servise yaptırmak istemem. Yol yardımına ihtiyacım var:)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

On 27.11.2015 at 20:41, Latif Anıl said:

Benim teknik bilgim yok. Kesinlikle ben takamam. Takıldıktan sonra çıkacak sorunlarla ilgili fazla bilgim ve zamanım yok. Kilometre ayarını servisler pek yapmak istemiyormuş, dışarıda herhangi özel bir servise yaptırmak istemem. Yol yardımına ihtiyacım var:)  

@Latif Anıl bey ne yaptınız göstergeyi, taktırdınız mı? son durum hakkında bilgi verir misiniz? taktınız ise nerede ve nasıl yaptırdınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.