Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Ben de dün taktım. Gayet güzel oldu.

Serviste km ayarını yaptırdıktan sonra gösterge güncellemesini de yaptırın.Güncellemeden sonra daha güzel olmuş.Sesler kısılmış sıcaklık göstergesi üste alınmış.Vites artırma ikazı ve hız sabitleyici daha güzel görselli olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.. ve de ortalama hız yerine, dörtlü ekranda mesafe ölçer var. 1510 olmuş bu resim çekildiğinde, demekki 999'da sıfırlanmıyormuş, herhalde 9999'u görecek sıfırlamaz isek..

Evet Abi ben hiç dikkat etmedim buna.Yav onun yerine anlık hızı gösterseydi keşke.Bir de sanki menü daha sadeleşmiş gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erol otomotiv sağolsun. h.sonu hem bakım için parçalarımı aldım hem de tam karşıda bulunan otokoçta km ayarının yapılmasında çok yardımları dokundu. isa usta her ne kadar işin biraz zor olduğunu söylese( yeni gösterge ile araç km aldığı için ) de sıkıntısız bi şekilde ( 100 tl güncelleme ücreti) durumu halletti sağolsun. 

Anıl Polat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

mil/km iç içe olunca pek bir fiyakalı oluyor ama ekranda mls olursa insanı yıkar :)

ayarlanıyo o :) bu göstergenin tek farkı hız göstergesindeki etiket.

aslında ilginç olan araç tüm konfigrasyonu BCMde tutuyor, yani bu göstergeyi takınca göstergenin otomatik olarak KM göstermesi lazım ama olmuyor, tekrar ayarlamak gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.