Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

25 February 2016 - 20:31 tarihinde, Hakan K yazdı:
hiçbir fikrim yok @Serdar yaman ama taktığımda bu özellik vardı. bu da resmi.

Elm ile bizdeki göstergelerde açılır düşüncesi aldı beni şuan aynı ekran sonuçta kaç numara acaba [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haydaaaa... Bi yasima daha girdim. 

Nasil hizi gosterir yahu

Km yi kendiniz ayarlayamazsiniz bosuna ugrasmayin. Servise gidip ids cihazi ile mudahale edilmesi lazim. Ama ekran garip aklim ermedi. Yazi karakterleride farkli bizimkinden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Nasil hizi gosterir yahu

Km yi kendiniz ayarlayamazsiniz bosuna ugrasmayin. Servise gidip ids cihazi ile mudahale edilmesi lazim. Ama ekran garip aklim ermedi. Yazi karakterleride farkli bizimkinden

neden? km  modifiyeli elm kablosu ile ayarlanabiliyor diye okudum sanki forumda. yanlış mı hatırlıyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Nasil hizi gosterir yahu

Üstelik güncellenmiş direk...

Bence bu MCA göstergesi :)

Eğer öyleyse uyumlu diyeceğim ama... Soru işaretleri var @Murat Kavuk @H. Cenk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mca gostergesi degil bencede...

km modifiyeli elm hakkinda bir bilgim yok acikcasi ama boyle birsey varsa kimse yanlis anlamasin ama ikinci el isi sakata girer. Ac ac elm den kurcala km yi, cok tehlikeli. Bence siz bu sebeptende bu isi serviste yaptirin servisteki arac kayitlarinizada girmis olsun. Tavsiye sadece. Onun disinda gosterge cok iyi gercekten, sasirdik vallahi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mca gostergesi degil bencede...

km modifiyeli elm hakkinda bir bilgim yok acikcasi ama boyle birsey varsa kimse yanlis anlamasin ama ikinci el isi sakata girer. Ac ac elm den kurcala km yi, cok tehlikeli. Bence siz bu sebeptende bu isi serviste yaptirin servisteki arac kayitlarinizada girmis olsun. Tavsiye sadece. Onun disinda gosterge cok iyi gercekten, sasirdik vallahi

Elm ile sadece yükseltme yapılıyor servisteki gibi hem olmasa bile dışarda 100 tlye her boku yiyo millet

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 February 2016 - 20:53 tarihinde, Serdar yaman yazdı:

Gösterge elmde kaç numara ile işlem yapıyor acaba sizdeki yazılan ile diğerlerini karşılaştırsaydık iyiydi

km güncelleyeceğim zaman foto çekmeye çalışırım numaraların. kapıların otomatik kilitlenmesi ve lastik basınç ölçeri de açacam hatta anahtarsız giriş sisteminide deneyeceğim bakalım ama ondan pek ümidim yok açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MCA göstergesi değil. Bizim göstergelerden. C-max ile gelen göstergenin karakteri de böyle. Hatta ben depo+hararet kısmını geniş ekrana taşıdım. Kuga'da falan da var hız bilgisi. Son dönem güncelleme ile gelmiş olabilir, ya da belirli tarihten sonra çıkmış göstergelere bu opsiyon güncelleme ile geliyor olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergeleri görünce benimde iştahım kabarmıyo değil. Şimdi Benzinli otomatik kodu nedir @Murat Hocam.

Bendeki kod programı laptopta onuda açmaya üşendim.. :D

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.