Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Murat Kavuk

Üye
 • Toplam İleti

  2.389
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  1

Murat Kavuk en son Ekim 18 2016 tarihinde kazandı

Murat Kavuk daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

1.783 Mükemmel

3 Takipçiler

Murat Kavuk Hakkında

 • Derece
  Titanium

Profil Bilgileri

 • Şehir:
  Istanbul
 • Arabam:
  '13 C-max TDCi Titanium X
 • Meslek:
  Makine Müh.
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.764 profil görüntüleme
 1. Bagaj kapağı artık bazen açılıp bazen açılmıyor. Yarıya kadar açılıp kalıyor. Yarın sağ amortisör değişecek serviste.
 2. @Yakup Çağatay Bu haber hakkında ne diyorsun
 3. Kötü olsa ben almam Önceki araç japon ise, konfor aramanız normal, o konforu SUV segmentinde bulamazsınız.
 4. ST Line kadar olmasa da titanyumun da içi kapkara. Bir hanıma o iç mekanı sevdirmek hayli zor. Malzeme kaliteli de olsa, trim rengi olarak seçilen "kömür siyahı", kalite algısını düşürüyor, ticari hissi uyandırıyor. İçerde hemen hemen hiç parlak trim, trim çerçevesi veya konstrast oluşturacak parça yok. Bu konuda Ford büyük yanılgı içinde (büyük laf ettim ama ) Kısmet olur da alabirsem, vitese ve teyp çerçevesine operasyon yapıcam. Süspansiyon konusunda aynı fikirde değilim. Araç yerden yüksek. Fazla yumuşak süspansiyon, sürüş güvenliği için risk olur. Bence tam kıvamında. Ben de st line test edebildim. Yumuşaklık 19 jantlara rağmen idealdi, titanyum daha konforlu olacaktır..
 5. Kapı trimini sökmek o kadar sıkıntılı bir işlem değil. Dikkatli yaptıktan sonra sorun çıkmaz. En kötü klipsleri zarar görse bile değişebiliyor ve fiyatı da 3-5 lira bir şey. Yalnız kapıları kaplama işi, kendiniz yapmadığınız sürece pek de ucuza gelmiyor. 400-500 civarında olmalı maliyeti.
 6. Evet, güncelleme yok halen.
 7. Bu iki teyp birbirinin yerine kullanılabilir. Ancak benim hatırladığım, ikinci teybin iki farklı modeli var. Çerçeveli ve çerçevesiz olarak. Ayrıca çerçeve satılmıyor. Direksiyondan kumanda ve aux çalışır. USB doğrudan çalışmaz çünkü bu teyplerin usb özelliği yok.
 8. 10.3 dediğimiz iOS versiyonu mu? Bende 10.2.1 yazıyor ve güncel diyor. Gerçi güncellesem n'olacak, sync 3 yok
 9. Uymasına uyar da, kaput dahil değişecek. Farlar, sisler, logolar vs hepsi. ST değişimi aynı nesil araç ise çok daha kolay.
 10. Vursa da bişi olmaz kugaya. Bir tekerlek bassa yeter.
 11. Altı vurur c-max'ın.
 12. Sony hoparlörlü sistemde hoparlörü değişmeye gerek yok. Orta halli bir çözüm diye biliyorum, sony ile benzer kalitede, biraz daha bass için yer kaplamayan çözüm. Forumdan Turgay cmaxa taktı diye hatırlıyorum.
 13. Arabayı mı değiştin 😀
 14. Bayağı güzelmiş bu, güle güle kullan.
 15. Geçmiş olsun. Benim sağ taraftaki bagaj kapağı amortisöründen de, kapak açılıp kapanırken "tak tak" sesleri geliyor bir süredir. Bakalım ne zaman açılmaz olacak

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.