Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, Hakan K said:

hayır o klipsler sorun çıkarmıyor ben onlarla beraber taktım.

O klipsler var ise gerçekten kuga demektir. Peki onlar arkadaki duvara çarpmıyor mu? Mevcut boşluk yeterli mi? Kuga panelinde onun için ilave kanallar gördüğümü hatırlıyorum.

@Gürkan Çakıroğlu Allegro da bi dolu kuga gösterge var, 200 liraya bile alabiyorun..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Murat Kavuk said:

O klipsler var ise gerçekten kuga demektir. Peki onlar arkadaki duvara çarpmıyor mu? Mevcut boşluk yeterli mi? Kuga panelinde onun için ilave kanallar gördüğümü hatırlıyorum.

@Gürkan Çakıroğlu Allegro da bi dolu kuga gösterge var, 200 liraya bile alabiyorun..

Yettim Murat :)

Hemen alalım :)

Güzel haber...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Olcay Sert said:

200 liramı benimkide renkli olsun beri hazır müşteri +1

şu olur yani http://allegro.pl/ford-kuga-mk2-licznik-zegar-dv4t-10849-jl-benzyna-i6041909066.html

eğer olursa şahanee uygun fiyata bi türlü gelmeyen geniş ekranı bulmuş oluruz

Olcay evet bu senin arabaya uyar...

Bir saat önce, Teoman Saraç said:

Nası yani? Kuga uyuyo:blink:r mu?

Öyleymiş Teoman :)

Temaslara başladım da, bu Polskiler int. post'a karşı.

Navlun işini çözmem lazım :)

Geçen aylarda bir tane getirdim Türkiye'ye ama 83 Euro sipaliye maloldu, gümrüğe takılma ihtimali de cabası :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Hakan K said:

boşluk var evet bir sıkıntı olmadı isterseniz önceki sayfadaki resimlere bakabilirsiniz.

17. sayfada resimler bu arada

Arkadaki klipslerden bahsediyorum. Resimde c-max ve kuganın panellerini veriyorum. Kuga panelinde olan boşluklar, c-max panelinde yok. O kısım klipslerin girmesi gereken alan olarak görünüyor. Dolayısıyla klipsleri kırmadan montaj mümkün değil gibi duruyor (ya da paneli kesmeden) ..

klips.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Teoman Saraç said:

Polonya ya vize varmıydı :D Ben bi gideyim 3-5 alıp geleyim :D Birde piyasayı çok uyandırmamak gerek bu sefer kuga nın ekranlarıda uçar :D

Vize sana vız gelir :)

Bende de yeşil var nasılsa :)

Sen yine gitmeden önce haber ver ben malları adrese indireyim :)

Şaka bir yana şu teog meog sınavları bitsin Mayıs gibi bir kaçayım o tarafa diyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Murat Kavuk said:

Arkadaki klipslerden bahsediyorum. Resimde c-max ve kuganın panellerini veriyorum. Kuga panelinde olan boşluklar, c-max panelinde yok. O kısım klipslerin girmesi gereken alan olarak görünüyor. Dolayısıyla klipsleri kırmadan montaj mümkün değil gibi duruyor (ya da paneli kesmeden) ..

klips.jpg

Abi bunlar ters direksiyon gıcıklığına klips yapmışlardır. Bizi severler yapmazlar bize :P

Ya ben vizeyi sevmimmmm. Uğraşmak istemiyorum. Zamanında Balçikadan alırken nerseyse mülakatta kadınla kavga edecektim. Sen bi bak bakalım hocam Guangzhouda varmı bunları bi yeri alayım ordan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Vize sana vız gelir :)

Bende de yeşil var nasılsa :)

Sen yine gitmeden önce haber ver ben malları adrese indireyim :)

Şaka bir yana şu teog meog sınavları bitsin Mayıs gibi bir kaçayım o tarafa diyorum.

Bana da ekranı alalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.