Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Murat Kavuk said:

Vay arkadaş, focusta orası boş görünüyor. Demek focus'a direk oluyor ama c-max'a bir şeyi kırmadan ya da kesmeden olmuyor..

@Teoman Saraç resimler dingiliz sitesinden, ondan tersler :)  

focus.JPG

yani bana olan itimatınız gururlandırdı beni açıkcası :) azminizi tebrik ettim :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Hakan K said:

yani bana olan itimatınız gururlandırdı beni açıkcası :) azminizi tebrik ettim :claps:

Dedim belki satabileceğim paraya kuga gösterge getirir, c-max'a takarım. Böylece para harcamadan belki dijital hızımız olur. Ama biliyorum o klipsler için c-max'da yer yok. C-max ile focus aynıdır diye tahmin ediyordum, siz direk montaj yaptım deyince şaşırdımdı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Murat Kavuk said:

Dedim belki satabileceğim paraya kuga gösterge getirir, c-max'a takarım. Böylece para harcamadan belki dijital hızımız olur. Ama biliyorum o klipsler için c-max'da yer yok. C-max ile focus aynıdır diye tahmin ediyordum, siz direk montaj yaptım deyince şaşırdımdı :) 

Murat soketini çıkarmadan söker bakarız saatin arkasına, garanti olsun...

13 dakika önce, H. Cenk said:

Bana da ekranı alalım :)

Alalım hocam no sıkıntı :)

Bir oluşum yapmaya çalışıyorum, akış sağlamak adına :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hakan K said:

pusula diye bir ayar var yol bilgisayarında antenle mi çalışıyor acaba?

Bilmiyorum. Ama benim bahsettiğim anten, focus ve c-max'da çatıda olan anten. Kugada navigasyonun anteni ve gpsm modülleri göstergenin arkasına konuluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

f4366fe284ba5f8c897a53410bd3182b.jpg5935c62e1c63ba6535d1b0d859cc3356.jpg

Urunu taktim sknti yok cok sukur km 0 cikti sansima. Bi ara servise ugricaz artik. Radyo ekrani ingilizceye dondu bulamadim turkceye cevirmeyi nasil duzeltebilirim fikri olan?

Birde bu gostergede ikinci yol bilgisayari ve hiz yok ford logosuda cikmiyor ama yinede eskisinden cok daha iyi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Aziz AY said:

f4366fe284ba5f8c897a53410bd3182b.jpg5935c62e1c63ba6535d1b0d859cc3356.jpg

Urunu taktim sknti yok cok sukur km 0 cikti sansima. Bi ara servise ugricaz artik. Radyo ekrani ingilizceye dondu bulamadim turkceye cevirmeyi nasil duzeltebilirim fikri olan?

Birde bu gostergede ikinci yol bilgisayari ve hiz yok ford logosuda cikmiyor ama yinede eskisinden cok daha iyi

Aracı kapatın, yarım saat sonra Türkçeye kendiliğinden dönmesi gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Guangzhouya vize yok mu? Kaldı ki çayniizlerde olmaz bunlar...

Vize olmayan ülkelerde de sanmıyorum ama.

Oraya vize varda bu ay sonu gidecem. Ve dünyanın ticaret merkezi orası  dedim belki vardır. Gidince bi yer var oraya uğrayacağım orda far falan var ama bakacam artık. İşin açıkçası 200-250 ' den fazla vermek istemiyorum. 500-600 gibi rakamlar bana abartı geliyor.

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.