Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Ya bazı yerlere vize var hatta istersem 1 haftada yine alırım ama uğraşamam... Ben bu olaydan soğudum gibi çok çetrefilli ve pahalı geliyor bana.. Ebay e de guvenemiyorum... Saldım gitti....

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Aziz AY said:

f4366fe284ba5f8c897a53410bd3182b.jpg5935c62e1c63ba6535d1b0d859cc3356.jpg

Urunu taktim sknti yok cok sukur km 0 cikti sansima. Bi ara servise ugricaz artik. Radyo ekrani ingilizceye dondu bulamadim turkceye cevirmeyi nasil duzeltebilirim fikri olan?

Birde bu gostergede ikinci yol bilgisayari ve hiz yok ford logosuda cikmiyor ama yinede eskisinden cok daha iyi

hayırlı olsun. güle güle kullanın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

f4366fe284ba5f8c897a53410bd3182b.jpg5935c62e1c63ba6535d1b0d859cc3356.jpg

Urunu taktim sknti yok cok sukur km 0 cikti sansima. Bi ara servise ugricaz artik. Radyo ekrani ingilizceye dondu bulamadim turkceye cevirmeyi nasil duzeltebilirim fikri olan?

Birde bu gostergede ikinci yol bilgisayari ve hiz yok ford logosuda cikmiyor ama yinede eskisinden cok daha iyi

Daha önce smart paket olan bi araca taktığımda İngilizce olmuştu teypte dil seçeneği yoktu serviste yeniden yükleme yapılınca düzelmişti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Murat soketini çıkarmadan söker bakarız saatin arkasına, garanti olsun...

C-max'da o boşluklar yok (en azından benim arabada olmadığını biliyorum). Ama dert değil, o kanalı düzgünce açmak çok kolay, tekniğini öğrendim. Zaten o panelin her tarafı kesmezisyon, iki kanal da biz açarız, hiç bir şey olmaz :) 

Sadece Ozan kafamı karıştırdı, acaba ne sorun var ..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Murat Kavuk said:

C-max'da o boşluklar yok (en azından benim arabada olmadığını biliyorum). Ama dert değil, o kanalı düzgünce açmak çok kolay, tekniğini öğrendim. Zaten o panelin her tarafı kesmezisyon, iki kanal da biz açarız, hiç bir şey olmaz :) 

Sadece Ozan kafamı karıştırdı, acaba ne sorun var ..

Ben de keseriz diye düşünmüştüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.