Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, Özer Aksu said:

Bende DTC hata kodu çıkıyor ne olduğunu bilen var mı ayrıca akü şarjı normal mi sizce

Ekran sökülüp takılınca dtc diye kod üretiyor. Servise gidince yada modifiyeli elm ile silersin. Akü bende de öyle görünüyor daha 1 yıl olmadı değişeli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akü bende 12.0 yazıyor, arabayla gelen akü. DTC'yi en kolay ELM ile siliyorsun. Servis silemiyordu, silse bile sonradan tekrar beliriyordu. Kalmasının bir zararı yok.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun firsatim oldu ve takmis oldugum gostergedeki kilometreyi guncellestirmeleri icin Canakkale Arslanlar Ford plazaya ugradim. Servis danismanindan bizde bu isi yapacak kapasitede bir eleman ve cihaz yok, bizde gosterge degisimi yaptiktan sonra musterilerimize sifirdan baslatip devam ettiriyoruz cevabini aldim. Ardindan Bandirma Muslubaslari aradim orasida benzer bi cevap verdi bu isi kendi imkanlarimla yapma sansim yokmu acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Aziz AY said:

Bugun firsatim oldu ve takmis oldugum gostergedeki kilometreyi guncellestirmeleri icin Canakkale Arslanlar Ford plazaya ugradim. Servis danismanindan bizde bu isi yapacak kapasitede bir eleman ve cihaz yok, bizde gosterge degisimi yaptiktan sonra musterilerimize sifirdan baslatip devam ettiriyoruz cevabini aldim. Ardindan Bandirma Muslubaslari aradim orasida benzer bi cevap verdi bu isi kendi imkanlarimla yapma sansim yokmu acaba?

Yetkili servis değil mi oralar. Değiştirdikleri göstergeyi sahiden güncellemeden mi gönderiyorlarmış.

Gösterge 1000 km.yi geçmeden modifiyeli ELM ile kendiniz de yapabiliyorsunuz. Ya da sanayide falan illaki yapan birilieri bulunur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yetkili servis değil mi oralar. Değiştirdikleri göstergeyi sahiden güncellemeden mi gönderiyorlarmış.

Gösterge 1000 km.yi geçmeden modifiyeli ELM ile kendiniz de yapabiliyorsunuz. Ya da sanayide falan illaki yapan birilieri bulunur.

Yetkili servis hocam, bende şasirdim açıkcasi sanayidede yoktur tahminimce. Bahsettiginiz kabloyu nerden bulabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben gözümü karartıp Ebay'dan aldım ürünü,adres olarak amerikapostam.com u kullandım Ozan'ın konusundan feyz alarak. Bugün kargoya vereceğini söyledi satıcı (11bin satış yapmış top rated bir dükkan sorun çıkmaz diye düşünüyorum)

Şimdi ürünün gelmesi bir yana sıkıntım şu; ürün 35bin milde,sıfırlamada yapamıyormuş satıcıyla konuşup bilgi aldım. Sıfırlama yapabilen satıcılar 130-140 dolardan kapı açıyor buda gümrükte sıkıntı çıkma ihtimali ve Tr'de ki fiyatları düşününce fazla geldi bana. Şimdi bu ürün bana geldiğinde km sıfırlama ve daha sonra mevcut km mize ayarlayamayı nasıl yapabiliriz? Önemli kısmı sıfırlama gerçi doğru km yi ayarlamayı bir şekilde çözeriz ama o düşürme olayı nasıl olacak bilemedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 March 2016 - 17:39 tarihinde, Semih G. yazdı:

Ben gözümü karartıp Ebay'dan aldım ürünü,adres olarak amerikapostam.com u kullandım Ozan'ın konusundan feyz alarak. Bugün kargoya vereceğini söyledi satıcı (11bin satış yapmış top rated bir dükkan sorun çıkmaz diye düşünüyorum)

Şimdi ürünün gelmesi bir yana sıkıntım şu; ürün 35bin milde,sıfırlamada yapamıyormuş satıcıyla konuşup bilgi aldım. Sıfırlama yapabilen satıcılar 130-140 dolardan kapı açıyor buda gümrükte sıkıntı çıkma ihtimali ve Tr'de ki fiyatları düşününce fazla geldi bana. Şimdi bu ürün bana geldiğinde km sıfırlama ve daha sonra mevcut km mize ayarlayamayı nasıl yapabiliriz? Önemli kısmı sıfırlama gerçi doğru km yi ayarlamayı bir şekilde çözeriz ama o düşürme olayı nasıl olacak bilemedim

Bizim ürün Tr'ye giriş yapmış bakalım kısa zaman içinde kavuşuruz sanıyorum;

205w508.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.