Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

hocam benim canımı sıkan test aracında büyük ekran vardı bana titanium smart denildi.şimdi ben onu beklerken casio saat ekranı gelmesi can sıkıcı.neyse artık yapcak bişey yok.

ne demek yapacak birşey yok aynısı bana oldu bana mağazada gösterilen araçta büyük ekran vardı ama gelen beyaz  araçta ufak ekran ruhsatı çikmişti ben bu  aracı almam dedim sonra bana paranızı iade edelim dediler olmaz dedim sonra magazada gösterilen gece grisi aracı verdiler fark almadan ben zaten o aracı istıyordum 1000 tl metalık farkı var diye almamiştim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir arkadaşımın tanıdığında da var fiyat olarak 500 TL istiyor aynısına
Hala elinde mi?

Ya arkadaşlar ben Erzuruma gideceğim orada da bulamam hazır buralardayken alıp gideyim diyorum eğer bulursam bana yardımcı olunuz?

Alper Kemaloglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Orada hassas olan ana bağlantının sökülmesi. Çekerek değil üzerindeki bir kısmın yarım daire hareketi yaparak 180 derece dönmesi ile kilit açılıyor. Daha sonra iki parça birbirinden ayrılıyor. Fotoğraflardan anlayamamıştım. Yapmak isteyene faydası olur diye yazıyorum. O resimlerde uçmuş sanırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.