Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Bu göstergeyi takınca km sıfırlanıyor mu? :blink::muha:

He sıfırlanıyor...Gel senin göstergede de deniyelim bak nasıl sıfırlanacak... :kıhkıh: Eski üretimlerde ana ekranda günlük km gözükürken yeni üretimlerde ana ekranda toplam km gözüküyor,o yüzden günlük km yi sıfırlayınca km 0 olarak gözüküyor....Olay bu kadar basit :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

He sıfırlanıyor...Gel senin göstergede de deniyelim bak nasıl sıfırlanacak... :kıhkıh: Eski üretimlerde ana ekranda günlük km gözükürken yeni üretimlerde ana ekranda toplam km gözüküyor,o yüzden günlük km yi sıfırlayınca km 0 olarak gözüküyor....Olay bu kadar basit :))

Abi ben ironi olsun diye yazmıştım. hiçbir ciddi amacım yoktu. amaç sadece sululuk :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaaa, özellikle konuyu dağıtmayın diyenlerin dağıtması ilginç :kıhkıh:

Konu benim diil mi,ister dağıtırım ister toplarım size ne kardeşim...Benim bir izleyici kitlem var hem,açtığım konularda arada sırada farklı şeyler yazmamı istiyorlar ve bekliyorlar...Ayrıca konuyu dağıtıcaksanız lütfen espri bazlı şeylerle dağıtın,ben buraya gösterge ekranı yazmışım,sen kalkıp burada lastikten bahsedersen olmaz dimi,ha gösterge ekranından bahsederken Zeki Mürende bizi görecek mi dersen tamam ona bişii demm..Anlatabildim mi bilmiyorum şey olaraktan.... ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almanya'da gösterge ekranına ne ad veriyorlar biliyor musunuz?

Fare televizyonu...

Bu durumda Bora da fareli köyün kavalcısı mı oluyor?

Yahu Doktorum Bred Pitim sabahın 06.30 unda kalkar kalkmaz focusclubı mı açıyosun anlamadım ki :hmm: Hayır yani bu saatte mesaj yazmışssında bana...Fare Ekranı mı diyorlarmış almanyada..Almanlar garip tipler zaten,eşyalara verdikleri garip,anlamsız ve alakasız isimlerle ünlülerdir...wolksvagen da halk kutusu anlamına mı ne geliyordu...garip tipler ...Haa şu orjinal gösterge ekranı var ya küçücük dandik ekrana diyorlarsa fare televizyonu tamam,tam farelik gerçekten..Bende depoya attım orada duruyor fareler izlesin artık ehehehehee.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haa şu orjinal gösterge ekranı var ya küçücük dandik ekrana diyorlarsa fare televizyonu tamam,tam farelik gerçekten..

Hem ona hem senin taktığına, ona da fareler için LED TV diyorlar... :kıhkıh:

Sabahın körüne gelince, ben az uyuyan bir insanım, fırsat buldukça da laf yetiştirmeyi severim. Dinlendiriyor beni bu tür faaliyetler, kafaya "soft reset" atıyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.