Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Bu arda o vites topuzunda geri vites için yukarıya çekilen mandal yok,acaba geri vitese neasıl takılıyor o topuzla eklenince ?Ben Çakır Otomotivde buldum bundan ama almadım,çok gerekli gelmedi bana birde fazla alengirli takılması falan,geri vites olayı da tereddüte düşürdü beni...

fiyatını hatırlıyormusun abi? mantal körük üzerinde bununda altına giriyor olması lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiyatını hatırlıyormusun abi? mantal körük üzerinde bununda altına giriyor olması lazım.

Hımmm mandal sanki topuzla uyumsuzdu gibiydi Ozan,sanırım bu viteslerde mandal yok ama nasıl bir durum var tam bilmiyorum...Fiyatını da özelden yazıyorum bana özel verdi fiyatı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımmm mandal sanki topuzla uyumsuzdu gibiydi Ozan,sanırım bu viteslerde mandal yok ama nasıl bir durum var tam bilmiyorum...Fiyatını da özelden yazıyorum bana özel verdi fiyatı...

5 vites değildi demi? 6 viteste mandal olmadan olmaz abi. Kadir bey daha net yazacaktır tabii.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 December 2012 - 23:49 tarihinde, Ozan Karsavuran yazdı:
5 vites değildi demi? 6 viteste mandal olmadan olmaz abi. Kadir bey daha net yazacaktır tabii.

Vitez topuzu aynı orjinali gibi mandallı yapıya sahip. Kullanım konusunda bir fark yok. Tam karanlık duruşu da şöyle. Aslında bir de o anki vites farklı renk görünse süper olurmuş.

20121205_200548.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vitez topuzu aynı orjinali gibi mandallı yapıya sahip. Kullanım konusunda bir fark yok. Tam karanlık duruşu da şöyle. Aslında bir de o anki vites farklı renk görünse süper olurmuş.

Turuncu filan olsa tadından yenmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hız Kadranı ve Gösterge grubu ile,sony panel+sony panel çerçevesi+4,2'' TFT ekran toplamda bana 1000 TL.ye mal oldu bu görüntüdeki şekilde....Eski Göstergemi ise Mersinden Kürşat Utku arkadaşımıza 100 TL.ye sattım....Geriye sadece arka kapılara tweeterlı 2 sağlam hoparlör almak kaldı..Onu da bahar-yaz gibi hallederim...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakikaten çok güzel görünüyor. İlerde satmayı düşünürseniz havada kaparım, haberiniz olsun. Bir de nerden aldığınızı daha önce söylemişmiydiniz?

Bu görüntüyü alabilmen için şu an hem Tekno Paketli hem de smart paketli bir Titanyum Focus 3 alman gerekiyor...Pardon bunları alsan bile bu görüntüğyü alamazssın çünkü X Pakette alman lazım ama hem tekno hem x paket alamıyorsun nedense şu anda türkiyede...sanırım 80 küsür bin liraya çıkan fiyatı nedeniyle kimse böyle bir focus almaz diye düşünüyor otosan....Neyse işte,bende şu an Tekno Paketdeki Şerit Takip asistanı-otomatik uzun far ve kör nokta harici tüm donanımlar var,sony yoktu,şimdi onuda ekledik,Kısmi Tekno Paketli Kısmı Smart Paketli(bende 6 hoparlör var) ve X Paketli bir Focus 3 e sahibim şu an :kıhkıh: Satarsam tabiki satılıklar bölümünden haber alırsın Utku,erken davranan alır senin aldığın gibi....:)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olmuş ışıklı vites topuzu da lazım buna.

Yok,ışıklı vites topuzu gereksiz ...İsteseydim vardı zaten alırdım ama benim için elzem bişey değildi,zaten sunmarine ışıklar var iken çok da anlamlı gelmedi bana,yukarıdan konsolu loş biçimde aydınlatan submarine ışıkların etkisini bozuyor aydınlatmalı vites topuzu....Bana şu anda sadece arka kapılara saplam tweeterlı 2 hoparlör lazım....Ön hoparlörler ve tweeterlarda sorunum yok arkadakiler kötü ama .... Uzun vadede de 17 inçlik jantlarla çıkarsa sedanlar için led stopları da takarım tamam olur....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.