Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Ya Allah Allaaaaa...Tevfik ne kekliyon milleti kardeşim,telefonunuda açmıyon zaten,2 gündür korkudan kayınvalidenin evine gidemiyom yokuş diye....Gırrr....Beyler,ben göstergeyi kendim taktım,hemde 2 defa taktım birinide Yakupla taktım,gayet güzel çalıştı,hiçte sorun yok şu anda..Elektronik beyin yanacakmış,hahahahahaaa...Ayrıca ben yinede Tur Otoya gittim,göstergede hiçbir sorunum yoktu ama yine de adamlar aldılar ellerine bir bilgisayar,aracımın şasi numarasını yazdılar,göstergeyle aracımın elektronik beynini uyumlu hale getirdiler ve hayırlı olsun dediler.Ne garanti bozuldu ne bişey...Orjinal parça kardeşim,arkasında Ford yazıyor,sıfır km parça...Gayette sorunsuz şu anda..Maşallah yani..Boşverin şuna buna bakmayın,bulursanız hemen hiç tereddüt etmeden taktırın...Batu kardeş,bak o parçayı Ford Otosanda 1 tane varmış belkide satmışlardır,gel sen onu yurt dışından dediğim parça numarasını söyle ve getirttir,Türkiyede bulamazsın ve o gösterge ekranı My Touch gelmeden de gelmez Türkiyeye söylüyeyim...O göstergeyi de ancak aracın 1000 Km ye gelmeden taktırtabilirsin yoksa 1000 km sonrası yazılım atmaları lazım ki o yazılımda henüz otosanda bulunmuyor çünkü yurtdışında olupta bizde olmadığından o yazılımı almak için otosan ek para vermek istemiyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otosan ben getiririm dedi şasene bakıyım dedi yani sen diyorsinki hiç öyle bir şey yok hepsi uyuyor mu ? diyorsun bide senin bu işlerinle servis nası uğrasıo bana kibarca ******** senle mi ugrascaz gibi bir tavır yapıyorlar valla arabayı alıp ankaraya gelcem senin yanına haaa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bence LCD gÖstergeyi gÖz Önünde bulundurursak o çatlak kafaya takılacak birşey gibi durmuyor...

çatlak mı..Ahahaha..Ben onu unuttum çoktan yahu..Sen buraya yazınca hatırladım..En aşta gÖzüme batıyordu ama artık hiç gÖrmüyorum bile..Zaten aslında çok küçük bişii,fotoları yakından çekince Öyle büyük gÖzükmüş...Ekranda sorun yok zaten...Gayet memnunum...İlerde o çatlağı perte çıkan arabaların gÖstergelerinden falan hallederim zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Benzinli için gösterge arayanlar bir göz atsın:

http://www.ebay.de/i...e#ht_500wt_1415

Mil göstergeli vakıa ve steyşın için denilmekte, açık arttırmada...

Düzeltme: Yanlış link silindi

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.