Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Yine e-bay, dediğim gibi belli olmaz belki ingiliz sitesinde de vardır..

Belçika İspanya felan onlarda olur..

Yakında bende araştıracağım...2 hafta önce bulamamıştım..Belki eklenmiştir..

ÜrÜnlerin gelip gelemeyeceği satıcının ÜrÜn bilgi kısmında yazar..

ebay.de

ebay.co.uk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam eger bulursam birden fazla sizinlede paylaşırım tesekkurler

Arkadaşım istersen sana Almanyadan getirttiririm ama 699 Eura Fiyatı ve biraz beklemen lazım,kurban bayramından sonra gelir ancak...Ben çıkmacıdan 400 TL.ye aldım,ufak bir çatlak dışında hiç sorunu yok,onuda 1600 TL.lik karın diyeti sayıyorum artık...Gerçekten arabayı çok ama çok değiştiriyor...Benim Şeker Kırmızım konusuna bak orada daha deyatlı bilgi ve fotolar var bu arada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çıkmacıda bi tane daha yok mu ya bide istediği kadar cıkma olsun nasıl türkiyede oluyor türkiyede TFT ekranlı yokki :)

Batu kardeş,bu adam kartalda bir çıkmacı..Göstrgeleri almanyadan getirtmiş,sanırım tırcılar falan getirmiş,bu elemana satmış...Tırcılar nasıl bulmuş dersen bileme.Parçalar Slovakya yapımı..Artık slovakyada fabrika üretiminde hasarlı diye kenara koyduklarını mı aldılar yoksa numune falan diyemi ayırdılarda onu mu aldılar bilemem...Ama bir tanesi sağlammış diğeri ise kenarında ufak bir çatlak varmış..Sağlam olanı bir arkadaş almıştı,fotolarını gördüm bir yerden,o arkadaşa ulaştım,o da bana diğer çatlak olan göstergeyi gönderdi İstanbuldan..Göstrge gayet iyi çalışıyor,dediğim gibi sadece göstrge çerçevesinin kenarında ufak bir çatlak var,muhtemelen kolileme sırasında oluşan bir çatlak...Avrupada 699 Euro,Türkiyede 2080 TL fiyatı var..Ben 400 e bağladım...İlk başlarda o küçcük çatlak rahatsız ediyodu ama artık hiç farketmiyom,unuttum bile....Çok ama çoook fark var türkiyedeki focusların ekranıyla...Dandik hesap mkinası ekranları gibi normalde satıştakilerin gösterge (yol bilgisayarı) ekranları...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz önce fordtan geldim ve çok mutluyum yedek parça bölümüne gittim ve göstergeyi söyledim tabiki o ne dediler ve 2 yada 3 kez ikaz edip bizde öyle bir şey yok dediler bende açtım bilgisayardan gösterdim evet var ama elimizde yok dediler bende dedim getirebilir misiniz ? evet dediler ve fiyat sordum 1500 tlden 2500 tl ye kadar var ve bu göstergeler arabayı servise götürüyormuşsun şasi numarasına bakıp şasi numarasına göre sipariş geçiyorlarmış bende cumartesi arabayı alınca hemen aşağıya incem ve şasi ye baktırıp o numaraya uyumlu göstergeyi sipariş edicem bişey söylemeyi unuttum adam bana ilk şasi falan filan söylemeden önce çok ikaz etti bu göstergeleri takarsanız aracın elektronik beynine bir şey olabilir ve kodlatmanız lazım dedi dedim 0 km araç ne kodlatıcam dedim oda bana kodlatcaksın dedi ama riskli işler bunlar garanti dışında kalabilir aracın dediler bende dedimki bu işi garantinin içinde yapmanın bir yolu varmı dedim adam elektrik beynine bakan adamı çağrdı derdimi onada anlattım şasiye göre dedi sen arabanı getir şasi no uyarsa getirir takarız dedi bende koşa koşa yukarı çıktım :):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

göstergeyi sipariş edicem bişey söylemeyi unuttum adam bana ilk şasi falan filan söylemeden önce çok ikaz etti bu göstergeleri takarsanız aracın elektronik beynine bir şey olabilir ve kodlatmanız lazım dedi dedim 0 km araç ne kodlatıcam dedim oda bana kodlatcaksın dedi ama riskli işler bunlar garanti dışında kalabilir aracın dediler bende dedimki bu işi garantinin içinde yapmanın bir yolu varmı dedim adam elektrik beynine bakan adamı çağrdı derdimi onada anlattım şasiye göre dedi sen arabanı getir şasi no uyarsa getirir takarız dedi bende koşa koşa yukarı çıktım :):)

bizde söyledik ama...yalan söylüyon dediler...inşallah olmaz bişi...benim sorduğum servis yetkileleride söylemişti...elektronik arızasında garanti dışı kalırdiye...inşallah servis kabul eder...bu değişikliği ellerinden biryazı falan almak lazım...ilerdie sorun çıkarsa...garanti kapsamında olduğu belli olsun....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizde söyledik ama...yalan söylüyon dediler...inşallah olmaz bişi...benim sorduğum servis yetkileleride söylemişti...elektronik arızasında garanti dışı kalırdiye...inşallah servis kabul eder...bu değişikliği ellerinden biryazı falan almak lazım...ilerdie sorun çıkarsa...garanti kapsamında olduğu belli olsun....

ya da salağa yatıp ben özel siparişle getirtmiştim aracı demeli.... %90 yerler... :) Ne de olsa orjinal parça... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok yok eğer şasi numarası parçayla arabayla uyarsa garanti kapsamı içinde olur bir şey olmaz dediler

Adam korkutuyorlar sorsan , hiç bisey olmaz. . Sanki bozacak bisey takiyoruz . Kendileri takinca bozulmuyor adamlara bak :) neyse

--- iPhone Yolladı ---

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.