Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Kadir Utku Özen, 05 Aralık 2012 - 16:50 tarihinde yazdı. Herkese teşekkür ederim. Topuz bağlantı soketi ile geliyor. Tesisat da yolcu tarafında göğüsün alt kısmından alındı ama tam ayrıntısı ile göremedim. Torpido aydınlatmasından ola

Tam bilmiyorum ama aracın kontağına bağlı. Motor çalışınca yanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam bilmiyorum ama aracın kontağına bağlı. Motor çalışınca yanıyor.

Motor çalışınca mı yanıyor yoksa farlar yanınca mı?

Bizim araçlarda gündüz farlar yanmazken torpidoyu açınca aydınlatma yanıyor mu?

Yanıyorsa kesin torpido aydınlatmasından alınmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor çalışınca mı yanıyor yoksa farlar yanınca mı? Bizim araçlarda gündüz farlar yanmazken torpidoyu açınca aydınlatma yanıyor mu? Yanıyorsa kesin torpido aydınlatmasından alınmış.

Motor çalışınca yanıyor. Yani farlar kapalıyken gündüzde yanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor çalışınca mı yanıyor yoksa farlar yanınca mı?

Bizim araçlarda gündüz farlar yanmazken torpidoyu açınca aydınlatma yanıyor mu?

Yanıyorsa kesin torpido aydınlatmasından alınmış.

torpido lambası kontak kapalıykende yanıyor abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde benim bildiğim sadece torpidoyu açarsan yaniyor bagaj lambalari gibi

Ben de böyle biliyorum.

Yolcu tarafı göğsün altı sigortanın orası değil mi? Boş olan bir taneye takarlarsa sonradan takılan Bi-Xenon DRL'leri gibi kontakla çalışsa gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten bir soket var içerden topuza gelen,2 pinli bir soket...o soketin takıldığı bir pin yeri var yolcu tarafındaki konsol altında..Ama o konsol çok zor takılıyor geri yav...Ben sony ekranı takarken bi tane parça düştü orta konsol içine onu almak için söktüm yolcu tarafını kenardan sonra taktırmak için 1 saat uğraştılar serviste....Acayip kıl bir kapağı var oranın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Torpidoyu acinca yanmasinin sebebi switchi aciyor olmamiz yoksa kontak acilinca elektrik geliyor oraya.

kontak kapalıykende yanar abi yani gittin kapıyı açtın direk torpidoyu açtın yanar. switche gelen elektrik tavan lambasına gelen elektriğe paraleldir %99

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arda o vites topuzunda geri vites için yukarıya çekilen mandal yok,acaba geri vitese neasıl takılıyor o topuzla eklenince ?Ben Çakır Otomotivde buldum bundan ama almadım,çok gerekli gelmedi bana birde fazla alengirli takılması falan,geri vites olayı da tereddüte düşürdü beni...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.