Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

ilginç vardır muhtemelen bir püf noktası.

MERHABA ARKADASIM BEN DE IZMIRDEN HASAN BIR HB FOCUS UM VAR 11000 KM DE SEKER KIRMIZI BU SITEYE YENI DAHIL OLDUM NERDEN NASIL ILETISIM KURAMADIGIM ICIN SENIN PROFILINDE IZMIR YAZMASINDAN DOLAYI BU MESAJI YAZIYORUM SAN SEN VE DIGER SITE KISILERIYLE ILETISIMDE OLUP YENILIKLERI ARACIMA UYGULAMAK VE BILINCLENMEK ISTERIM ILK HEDEFIMDE GUNDUZ LED I TAKMAK ARACIMA IKI HAFTADIR AASTIRIYORUM VE NIHAYET KAFAM KARISTI HERKESTEN YARDIM VE DESTEGE ACIGIM GORUSMAK UZERE IYI GUNLER KAZASIZ BELASIZ
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Torpidoyu acinca yanmasinin sebebi switchi aciyor olmamiz yoksa kontak acilinca elektrik geliyor oraya.

MERHABA ARKADASIM BEN DE IZMIRDEN HASAN BIR HB FOCUS UM VAR 11000 KM DE SEKER KIRMIZI BU SITEYE YENI DAHIL OLDUM NERDEN NASIL ILETISIM KURAMADIGIM ICIN SİZİN PROFILINİZDEDE IZMIR YAZMASINDAN DOLAYI BU MESAJI YAZIYORUM SİZE DIGER SITE KISILERIYLE ILETISIMDE OLUP YENILIKLERI ARACIMA UYGULAMAK VE BILINCLENMEK ISTERIM ILK HEDEFIMDE GUNDUZ LED I TAKMAK ARACIMA IKI HAFTADIR ARASTIRIYORUM VE NIHAYET KAFAM KARISTI HERKESTEN YARDIM VE DESTEGE ACIGIM GORUSMAK UZERE IYI GUNLER KAZASIZ BELASIZ
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, bu gösterge yine mi sıfırlandı yahu ?

merhaba arkadasim ben de izmirden hasan bir hb focus um var 11000 km de seker kirmizi bu siteye yeni dahil oldum nerden nasil iletisim kuramadigim icin size bu mesaji yaziyorum size diger site kisileriyle iletisimde olup yenilikleri aracima uygulamak ve bilinclenmek isterim ilk hedefimde gunduz led i takmak aracima iki haftadir arastiriyorum ve nihayet kafam karisti herkesten yardim ve destege acigim gorusmak uzere iyi gunler kazasiz belasiz

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
büyük harf düzenlemesi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MERHABA ARKADASIM BEN DE IZMIRDEN HASAN BIR HB FOCUS UM VAR 11000 KM DE SEKER KIRMIZI BU SITEYE YENI DAHIL OLDUM NERDEN NASIL ILETISIM KURAMADIGIM ICIN SENIN PROFILINDE IZMIR YAZMASINDAN DOLAYI BU MESAJI YAZIYORUM SAN SEN VE DIGER SITE KISILERIYLE ILETISIMDE OLUP YENILIKLERI ARACIMA UYGULAMAK VE BILINCLENMEK ISTERIM ILK HEDEFIMDE GUNDUZ LED I TAKMAK ARACIMA IKI HAFTADIR AASTIRIYORUM VE NIHAYET KAFAM KARISTI HERKESTEN YARDIM VE DESTEGE ACIGIM GORUSMAK UZERE IYI GUNLER KAZASIZ BELASIZ

Merhaba, öncelikle lütfen büyük harflerle yazmayın. Farları ve diğer parçaları, parçacılardan çıkmacılardan temin edebilirsiniz forumda kaynaklar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, öncelikle lütfen büyük harflerle yazmayın. Farları ve diğer parçaları, parçacılardan çıkmacılardan temin edebilirsiniz forumda kaynaklar var.

teşekkürler yadığınız için parça temininden önce doğru ustayı bulmama lazım sanırım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler yadığınız için parça temininden önce doğru ustayı bulmama lazım sanırım

bunlar kolay bulunan parçalar değil. Far için ustada zor gerçi ama Aydın abi buldu İzmir'de sanıyorum Ata sanayide, siz farı bulun aynı ustaya taktırırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlar kolay bulunan parçalar değil. Far için ustada zor gerçi ama Aydın abi buldu İzmir'de sanıyorum Ata sanayide, siz farı bulun aynı ustaya taktırırsınız.

ben yanlış yazdım sanırım far degil sadece led alacagım bu üçgen ızgaralara taktırmak için
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben yanlış yazdım sanırım far degil sadece led alacagım bu üçgen ızgaralara taktırmak için

gündüz farı diyince komple X paket farı alacaksınız sandım. Bahsettiğiniz uygulamayı forumda yapanlar var aramadan ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gündüz farı diyince komple X paket farı alacaksınız sandım. Bahsettiğiniz uygulamayı forumda yapanlar var aramadan ulaşabilirsiniz.

teşekkürler arkadaşım bakalım inşaallah doğru seçim ve doğru iş yaparım da pişman olmam
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O üçgenlerin tanesi serviste 200 tl :) kestirirken dikkatli olmakta fayda var.

o konuda sanslıyım biraz ya lazerle kestircem mümkün olmassa işyerimizin üst katında egepen bayisi var iyi bir yol bulurlar diye umuyorum birde ford bayisine sormak lazım bunları takınca garanti kapsam dışına cıkarırlarmı aracı
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o konuda sanslıyım biraz ya lazerle kestircem mümkün olmassa işyerimizin üst katında egepen bayisi var iyi bir yol bulurlar diye umuyorum birde ford bayisine sormak lazım bunları takınca garanti kapsam dışına cıkarırlarmı aracı

İlgili elektrik aksamı garanti dışı kalır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.