Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

bugün showroomda içine binip şöyle bi bakındım, özellikle arka tarafta "malzeme kalitesi" düşündüğümün çok altında -bu herhangi bir kıyas vs değil rakiplerinde nasıl en ufak bir fikrim bile yok-

Ayrıca bu aracı 4 sene sonrası için hedefim olarak belirlemiştim ancak içine binince benim için fazla büyük olduğuna karar verip rotayı tekrar premium C sınıfına çevirdim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün showroomda içine binip şöyle bi bakındım, özellikle arka tarafta "malzeme kalitesi" düşündüğümün çok altında -bu herhangi bir kıyas vs değil rakiplerinde nasıl en ufak bir fikrim bile yok-

Ayrıca bu aracı 4 sene sonrası için hedefim olarak belirlemiştim ancak içine binince benim için fazla büyük olduğuna karar verip rotayı tekrar premium C sınıfına çevirdim :)

Ozan arka kısım dediğin neresidir? Biraz acarmisin?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arka koltuk abi, kapı plastiklerinden filan bahsediyorum.

Kapı plastiklerinin ve döşemenin neresini beğenmedin anlamadım ? bende ki mevcut makyajlı Mk4 bile gayet kaliteli üst taraflar yumuşak alt taraf sert ama kalitelisi yeterli ama önceden de dediğimiz gibi bu plastikler çift renk olsa, kapı trimleri maun görünümlü olsa daha kaliteli görünürdü, tamamen siyah olması kalite algısını düşürüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi bayide inceledin kardeşim. Bende bu hafta bu isi çözmek istiyorum.

Tan oto abi.

Kapı plastiklerinin ve döşemenin neresini beğenmedin anlamadım ? bende ki mevcut makyajlı Mk4 bile gayet kaliteli üst taraflar yumuşak alt taraf sert ama kalitelisi yeterli ama önceden de dediğimiz gibi bu plastikler çift renk olsa, kapı trimleri maun görünümlü olsa daha kaliteli görünürdü, tamamen siyah olması kalite algısını düşürüyor.

Beğenmemek sert olmasından tabi, dediğim gibi bu sınıf için fazla şey bekliyor olmuş olabilirim, incelediğim bildiğim bir sınıf değil.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarin bende incelemeye gidecegim araci. Insallah test araci vardir. D segmentine gecme gibi bir fikrim var. Umarim bekledigim gibi cikar arac.

Nereye gideceksin bilmiyorumda tan da yok :)

bugun tekrar baktım, arka taraf için üst kısımdaki yumuşak kaplamayı saymazsak focustan bi farkı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nereye gideceksin bilmiyorumda tan da yok :)

bugun tekrar baktım, arka taraf için üst kısımdaki yumuşak kaplamayı saymazsak focustan bi farkı yok.

Ozan ne bekliyorsun olum :D Hepsi öyle, S60'da da azcık kaplama var, mercedes'de bile var o dediklerin. Direkt salt malzeme olarak değerlendirme, sadece sert ve yumuşak yetersiz bir argüman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan ne bekliyorsun olum :D Hepsi öyle, S60'da da azcık kaplama var, mercedes'de bile var o dediklerin. Direkt salt malzeme olarak değerlendirme, sadece sert ve yumuşak yetersiz bir argüman.

dedim ya benim beklentilerim araca göre çok yüksek olabilir diye, hatta şu senin passat incelemene bakacam tekrar ama fırsat olmadı bi türlü. Evet kalitesiz demek yanlış oluyor biraz, ele kulağa hoş gelmiyor demem lazım. Kapı kapı içi gözlere kumaş bari koysalar iyiymiş ama :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne bekliyordun anlamadım ki ben :D

Premium lüx segment değil neticede kendi sınıfındaki tüm araçlar aynı yani. Ancak şunu söyleyebilirim Mondeo'nun arka değilde ön tarafta hiç bir tıkırtı çıtırcı hiç bir şey duymazsın o konuda iyidir, iyiydi yenisi de öyledir, benim araç 100bin km. de daha hiç tarafında ses yok.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne bekliyordun anlamadım ki ben :D

Premium lüx segment değil neticede kendi sınıfındaki tüm araçlar aynı yani. Ancak şunu söyleyebilirim Mondeo'nun arka değilde ön tarafta hiç bir tıkırtı çıtırcı hiç bir şey duymazsın o konuda iyidir, iyiydi yenisi de öyledir, benim araç 100bin km. de daha hiç tarafında ses yok.  

Maşallah de abi.  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizle konuştuk konuşalı Mondeo'ya epey heves ettim. Sahibinden'de 2,0 dizel otomatik Selective ve Titanium donanımları takip ediyorum. Düşük km li temiz olanları anında gidiyor. Dışardan duruşu da cezbedici.

Focus dar geliyor artık.  Özellikle ikinci çocuktan sonra sığamaz olduk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.