Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

@Kaan Yagizer, yani çerçevedeki rakamlar analog, mavi ibreler dijital.. böyle de güzel ama keşke Volvo'daki gibi komple dijital olsaymış.. hangi donanımda standart bu gösterge?  

Titanium, 

Abi bu daha gerçekçi ve güzel emin olabilirsin. (E tabi biraz da zevk işi ama bu kadarı bile fazla geliyor bazen aracı hissetme anlamında)

Style klasik kadran'a sahip.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium, 

Abi bu daha gerçekçi ve güzel emin olabilirsin. (E tabi biraz da zevk işi ama bu kadarı bile fazla geliyor bazen aracı hissetme anlamında)

Style klasik kadran'a sahip.

...zevk meselesi tabi ama bence çok tatlı olmuş.  (bkn.kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş)  

çirkin demedim ki zaten  :)

şanzımanı beğenmişsin abi anladığım kadarıyla, tepkisi güzel filan demişsin, otomatikten mi bahsediyoruz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şanzımanı beğenmişsin abi anladığım kadarıyla, tepkisi güzel filan demişsin, otomatikten mi bahsediyoruz

...aynen.

Araçta direksiyondan vites değişimi de vardı ama biraz denedim, sonra baktım o kadar da pratik değil. Yani vites pedallarına para vermem :)

...ama ; evet ... otomatikten bahsediyoruz.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...aynen.

Araçta direksiyondan vites değişimi de vardı ama biraz denedim, sonra baktım o kadar da pratik değil. Yani vites pedallarına para vermem :)

...ama ; evet ... otomatikten bahsediyoruz.  

Güzel.. ben de bir test sürüşü yapayım Mondiyle o zaman.. zira powershift olmayınca biraz mesafeliydim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben olsam sunroof yerine elk.koltuğa para verirdim. kendi adıma manuel almazdım. fazla km yapmıyorum + motor/şanzıman uyumu tatmin edici seviyede. standart tit.otomatik + elk.koltuk + led far ... benim ideal kombinasyonum bu (zaten bir ton şey zaten araç üzerinde geliyor) ...

...haa ... bir de LB alırdım, NB değil.

Bana elektrikli koltuk da şart değil sonuçta tek ben kullanıcam. Bir kere ayarlarım bir daha değiştirmeye gerek yok. Yıkamacılara da fırçayı baştan kayarım sakın koltuğu değiştirmeyin diye oldu bitti. Elektrikli koltuk değil ama bu segment kullanıcısı deri koltuk en azından oturma kısmı alcantara yanları deri falan bir şey ister. Kim ne derse desin ben kesin açık renk iç döşeme ve paneller isterim. Sen biliyorsun bizi forda getiren Cmaxti ve açık renk panelleri çok çekiciydi. Kirlenecek diye açık renk iç almamak bulaşık çıkacak diye akşam yemeğini tabaktan yememeye benziyor. 

8000 TL mi idi elektrikli koltuk + deri döşeme opsiyonu. 

O paraya mondeo HBi kırmızı alıp mümkünse 19 jant  + alçaltılmış süspansiyon ekletmek iç paneller ve dözşemeyi açık renk yapmak çok çekici olurdu ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana elektrikli koltuk da şart değil sonuçta tek ben kullanıcam. Bir kere ayarlarım bir daha değiştirmeye gerek yok.

Zevk işi Cengom, ona bakarsan bizim satıcılar sunroof'u sevdi ... ben tavan alçalıyor diye mızıklanıyorum.  Zaten CD segmentinde araç alacaksan acele etmeyeceksin, kafana göre kombinasyonu yapıp vereceksin siparişi ve 45 - 60 gün bekleyip senin talebine uygun donatılmış aracı alacaksın ... bence doğrusu bu.

...LB konusunda ise sana kesinlikle katılıyorum.  LB'nin çizgisi resmen gözü okşuyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olsa olsa su ve kirden etkilenmeyi azaltacak ve aerodinamiyi arttıracak kalım keçe gibi, plastik gibi zayıf bir kaplama vardır.

Cevabınız için teşekkür ederim,bu cevabın aynısını ve tam aksini farklı firmalardan ve farklı arkadaşlardan duydum,fakat hangisinin doğru olduğu konusunda kanaatim yok

Ayrıca şunu da belirtmek isterim şimdiye kadar benim gördüğüm en iyi otomobil incelemesi olan bikaç yıl önceki focus incelemeniz forumu takip etmeme neden olmuştu.O zaman zevkle okumuştum bunun içinde ayrıca teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.