Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

19'' olan bunun aynısı zaten sadece büyüğü. Hocam fazla büyütüyorsun; gayet güzel duruyor, bi gör önce sakin olun yahu. 19'' bizim ülkemizde sıkıntı.

gördüm daha guzel olabilirdi bence ...çok kötü degil ama daha iyi olabilirdi makyajli onceki mondeolarin jantlari cok daha uyumluydu aracla....selective donanım gelecek mi Yakup?Donanimlar güzel ama
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gördüm daha guzel olabilirdi bence ...çok kötü degil ama daha iyi olabilirdi makyajli onceki mondeolarin jantlari cok daha uyumluydu aracla....selective donanım gelecek mi Yakup?Donanimlar güzel ama

Focus'a paralel olacak gibi duruyor. Donanım konusunda sıkıntı yok evet öyle görünüyor :)

Titanium + Tekno + Led + Hava yastıklı e.kemeri vs gibi.

Titanium'da ekran, sony, navigasyon (kameralı) ve otomatik park standart.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus'a paralel olacak gibi duruyor. Donanım konusunda sıkıntı yok evet öyle görünüyor :)

Titanium + Tekno + Led vs gibi.

Titanium'da ekran, sony ve navigasyon (kameralı) standart.

sony ve nav.in tit. da standart olması çok güzel olmuş..Şu 19 jantta opsiyon olsaymis süper olurmuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.5 tit A/T+LED bana yeter. SW ve çeki demirli lütfen (malum 4 bisiklet . taşıycaz)

Golf ve poloyu verip üste para vermeden alabilsem çok ciddi düşünürüm.

İlk fiyat tahminim bu model için 92 bin TL bakalım tutacak mı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 ecoboost bile en az 10 yakarken göreceli düşük hacim + otm için 10 bencede normal olur, hatta iyi bile olur.

Yalnız şu açılır cam tavan hb ile de sunulsa güzel olurmuş. Neyse 2-3 seneye diğer mondilerin kaderini yaşar ve şöyle 45-55 bandına inerse ikinci elde, hazır Focus'un kredisi bitmişken neden olmasın denebilir :) :)

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 ecoboost bile en az 10 yakarken göreceli düşük hacim + otm için 10 bencede normal olur, hatta iyi bile olur.

Yalnız şu açılır cam tavan hb ile de sunulsa güzel olurmuş. Neyse 2-3 seneye diğer mondilerin kaderini yaşar ve şöyle 45-55 bandına inerse ikinci elde, hazır Focus'un kredisi bitmişken neden olmasın denebilir :) :)

Diğerleri ile birebir aynı kaderi yaşamaz çünkü direk küçük hacimli dizel ve otomatik sunuyor ayrıca tipi yerinde.

Bakınız Yeni Kuga.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğerleri ile birebir aynı kaderi yaşamaz çünkü direk küçük hacimli dizel ve otomatik sunuyor ayrıca tipi yerinde.

Bakınız Yeni Kuga.

Dizel otomatikte gözümüz yok eb olsun bizim olsun. Valla benim şüphelerim var hala bu ülkede passat furyası varken yine ikinci planda kalması ve fazlaca değer kaybetmesini olası olarak görüyorum ben. Dizelde belki olmaz ama manuel eb daha yakın bu senaryoya

Edit: Manueli var mıydı bunun hatırlamıyorum ama :)

Semih G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel otomatikte gözümüz yok eb olsun bizim olsun. Valla benim şüphelerim var hala bu ülkede passat furyası varken yine ikinci planda kalması ve fazlaca değer kaybetmesini olası olarak görüyorum ben. Dizelde belki olmaz ama manuel eb daha yakın bu senaryoya

Passat furyası da hikaye semih çoğu uzaktan bakan insanlar. :) Hepsi 2. eli bekliyor. Dediğim gibi Mondeo eskiye göre daha güçlü olacaktır o yüzden Kuga örneği verdim hala fiyatı yüksek ve 1.6 otomatik ayrıca çok çok da satmıyor.

Bak face'de passat incelemesini paylaştım şimdiye kadar alınan en çok like olmuş diyebilirim :D İncelersek eğer bir çoğu benim gibi arabasız insanlar :D Fiyatlar eskisi gibi değil çok pahalı araçlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.