Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Vallahi ben yine de Mondeo ST'yi bekleme taraftarıyım. 

Şöyle Mustang motorlu, 300 beygirli falan bir canavar güzel olurdu ve iş milli piyangoya kalırdı (ilkinin olma ihtimali ikincisinden zor mu ne). 

Ford-Mondeo-ST-Illustration-1200x800-816

Ford-Mondeo-ST-Illustration-1200x800-466

Fazlası için http://www.autobild.de/artikel/ford-mondeo-st-2015-5370481.html

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vallahi ben yine de Mondeo ST'yi bekleme taraftarıyım.

Şöyle Mustang motorlu, 300 beygirli falan bir canavar güzel olurdu ve iş milli piyangoya kalırdı (ilkinin olma ihtimali ikincisinden zor mu ne).

Ford-Mondeo-ST-Illustration-1200x800-816

Ford-Mondeo-ST-Illustration-1200x800-466

Fazlası için http://www.autobild.de/artikel/ford-mondeo-st-2015-5370481.html

Olasılıkların artması lazım sanki [emoji2][emoji2]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlıyorum. Peki 8" lik multimedia sistemi hangi paket(ler)de standart olarak konumlandırılacak, bilginiz var mı? Umarım eski mondeodaki gibi en alt paket de teknolojik olarak dolu dolu gelir de passat trendline den avantajlı hale gelirler.

İngilterede 8" ekran, en alt donanımdan itibaren standart. Almanyada ise titanyumla başlıyor. Almanyada trend versiyonda şimdiki 4.2 ekranlara benzeyen renkli ama küçük bir ekran var. Sanırım seçim Otosan'a kalıyor bu durumda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondiş güzel arabadır, onun keyfine alışan epey üst fiyat seviyelerine çıkmadıkça benzer lezzeti bir daha alamaz. (kişisel fikrimdir... kimseyi bağlamaz) 

Kaan Bey, bence de verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla veren bir araç. Özellikle 1.6 eb lerin, ikinci el fiyatları makul...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ağzımızın tadını biliyoruz   :)   ...yakışır! 

Kaan Bey merhaba,

Aracı Şahsuvaroğlu'nda görenler olmuş sanıyorum, başka bir forumda okudum. Bilgi doğru mudur? Araçlar gelmeye başladı mı?

İyi günler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan Bey merhaba,

Aracı Şahsuvaroğlu'nda görenler olmuş sanıyorum, başka bir forumda okudum. Bilgi doğru mudur? Araçlar gelmeye başladı mı?

İyi günler

Şubat ortasından itibaren bayilerde inceleyebilirsiniz.

20 gün daha sabır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı Şahsuvaroğlu'nda görenler olmuş sanıyorum

üstadım bizde bir kaç tane -farklı- gözüken (plakalı) mondiş var, mesela yürüyen takımı hafifçe alçaltılmış bir mondeo 2,0 SW veya  ST (evet bir tane de NB ST'miz var... paranın gözü kör olsun)  :) ama @Yakup Çağatay 'ın da belirttiği gibi yeni kasa kuZu'lar şu an gemide.  Şubat ilk haftası sonunda (tahminen 6 şubat) gemi Türkiye'ye varmış olacak. O gemide showroom ve test araçlarımız var ... yani Şubat ortası araçları inceleme ve sırtına çıkıp test etme imkanınız/imkanımız olacak.

Yakup yanlışsam beni düzeltir, lansman Şubat ortasında 11 ve 12 şubatmıydı? Bu da demektir ki lansman'dan hemen sonra test araçlarımız bize iade edilir ve işlerini yapmak üzere bayilerin kapısında yerlerini alırlar.

...güzel oldu mondiş, güzel  :)  çok bekletti namussuz ama değdi... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup yanlışsam beni düzeltir, lansman Şubat ortasında 11 ve 12 şubatmıydı? Bu da demektir ki lansman'dan hemen sonra test araçlarımız bize iade edilir ve işlerini yapmak üzere bayilerin kapısında yerlerini alırlar.

12 veya 13 :yeah:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üstadım bizde bir kaç tane -farklı- gözüken (plakalı) mondiş var, mesela yürüyen takımı hafifçe alçaltılmış bir mondeo 2,0 SW veya  ST (evet bir tane de NB ST'miz var... paranın gözü kör olsun)   :) ama @Yakup Çağatay 'ın da belirttiği gibi yeni kasa kuZu'lar şu an gemide.  Şubat ilk haftası sonunda (tahminen 6 şubat) gemi Türkiye'ye varmış olacak. O gemide showroom ve test araçlarımız var ... yani Şubat ortası araçları inceleme ve sırtına çıkıp test etme imkanınız/imkanımız olacak.

...güzel oldu mondiş, güzel   :)  çok bekletti namussuz ama değdi... 

Aracı sağlam benzetmiş bakan arkadaş. Gerçi hormonlu focus olmuş diye de bir yorum yapmış kendince ve pek beğenmemiş araçlarınızı :)

Bu arada aracı alma sürecine girme durumum olduğunda tedarik, alım kısımlarında yardımcı olma şansınız olabilir mi?

12 veya 13 :yeah:

Beklemedeyiz artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaça satıyosunuz

...bildiğim kadarı ile bizim mondişlerin kazası yok.  Ama şu an satılık değiller, diyeceksin ki neden? Yerlerine ne koyacağız ki?

Aynı sınıftan daha iyi araç yok, daha iyisini arayacaksan parasal açıdan ç0000k yukarılara çıkmak lazım.  Yeni mondişler geldiğinde bakıp bir - iki tane sipariş verir (kendimize) onlar geldiğinde de plaka takar, ancak ondan sonra eski kasaları satarız diyoruz.

Ford'un genel derdi bu aslında. Arabayı gönderdiğinde ya yeni kasa'ya geçeceksin, ya da çok daha fazla para ödemeyi göze alacaksın.

... dedikodu gibi olmasın ama.  Bizim patronun eşinin aracını değiştirelim dedik, eski araç 2,0 Kuga TDCI - A/T ... yerine ne koyacaksın? Ara - ara - ara ... en sonunda Land Rover Sport aldık. Kuga'dan sonra gidilecek yön belli, dimdik yukarı!!! Bilmem kaç Kuga parası ödemeden aracı upgrade imkanı yok ki.

Aynı şey Mondeo için de geçerli. Onu yolladığın zaman neye bineceksin? 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.