Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Böyle bir arabamın olmasını çok isterdim fakat motorunun 2.3L olmasınıda isterdim. Utanmasam 4 çeker de isteyeceğim. Ben nefsimi biraz dizginleyeyim en iyisi.

2.0 Ecoboost 240 PS'nin üzerine Sprint Booster ve Superchips yazılım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine focustaki gibi sacma sapan jantla TR ye gelmiş.Arabanın albenisi tamamen gidiyor jant güzel olmayinca..insallah jant opsiyonu sunulur..utanmasalar 205 55 16 lastikle satışa sunacaklar...Donanımlar güzel sanırım

...Hadi hayırlısı bakalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine focustaki gibi sacma sapan jantla TR ye gelmiş.Arabanın albenisi tamamen gidiyor jant güzel olmayinca..insallah jant opsiyonu sunulur..utanmasalar 205 55 16 lastikle satışa sunacaklar...Donanımlar güzel sanırım

...Hadi hayırlısı bakalım

Off... YİNE yanlış bilgi.

Üzerindeki jant 17'' TİTANİUM STANDART Jantı. Türkiye ile alakası yooooook. Almanya'da şurda burada Titanium ile gelen neyse o yani.  235/50 R17

Trend ile 16'' olur o da 215/60 R16

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Off... YİNE yanlış bilgi.

Üzerindeki jant 17'' TİTANİUM STANDART Jantı. Türkiye ile alakası yooooook. Almanya'da şurda burada Titanium ile gelen neyse o yani.  235/50 R17

Trend ile 16'' olur o da 215/60 R16

o zaman adam gibi jant uretselerdi bu ne öyle..Amerikadaki 19 inc 5 kolluyla gelseydi tr ye...jant opsiyonu olur inşallah.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman adam gibi jant uretselerdi bu ne öyle..Amerikadaki 19 inc 5 kolluyla gelseydi tr ye...jant opsiyonu olur inşallah.

19'' olan bunun aynısı zaten sadece büyüğü. Hocam fazla büyütüyorsun; gayet güzel duruyor, bi gör önce sakin olun yahu. 19'' bizim ülkemizde sıkıntı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni kasada da var 2.0 Ecoboost hemde powershift değil. 

Bak şimdi sen görmüyorsun abi fakat burda gayet heyecanlı, bir o kadar mağrur, hiç olmadığım kadar yaramaz bir duruşum var şu anda. Şu an banka hesabım bu tip hayaller kurmayı reddediyor. 

Bende yok canım gelmez, niye gelsin manueli, ne gereği var diyip kafamda olayı nötralize etmeye çalışıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.