Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu araç trendx ya da style.Trendx ya da style araca spor paket ekleniyor mu?İçinde de yine cyclone multimedya var.

trend dışında hepsine ekleniyor. birde tekno paketle alınamıyor.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 kullanıcıları için soruyorum. Sizinde debriyaja basan ayağınıza giydiğiniz ayakkabının ucu aşınıyor mu? Galiba bir yerlere sürtüyor tüm ayakkabılarımın sol ucu önce çizildi sonra aşındı.

Çok üstten kavrıyor ondan olabilir mi.

Bir de ben aracı alalı 5 gün oldu, sol omzum aşırı derecede ağrıyor araba sürerken, hareket halindeyken direksiyon çok sert oluyor, ben de sadece sol elle tutarım direksiyonu, o yüzden omuz ağrısı yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok üstten kavrıyor ondan olabilir mi.

Bir de ben aracı alalı 5 gün oldu, sol omzum aşırı derecede ağrıyor araba sürerken, hareket halindeyken direksiyon çok sert oluyor, ben de sadece sol elle tutarım direksiyonu, o yüzden omuz ağrısı yapıyor.

Çok üstten kavramıyor ama orada bir yerde ayakkabının ucuna çarpacak kadar yakında bir parça olmalı. Debriyajı kullanırken pek hissetmiyorum ama başka aklıma birşey gelmiyor. Sizin sorununuz ilginç geldi, ben tek seferde 900 km yol yaptım en ufak bir kol ağrısı hissetmedim. Başka bir F3 ile deneme imkanınız varsa bir deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin sorununuz ilginç geldi, ben tek seferde 900 km yol yaptım en ufak bir kol ağrısı hissetmedim. Başka bir F3 ile deneme imkanınız varsa bir deneyin.

Fırsatım olursa denerim ancak bence önceki arabamın hareket halindeyken de direksiyonunun çok yumuşak olması nedeniyle bunun çok sert gelmesine bağlıyorum, hatta bugün yanımda oturana sertliğini göstermek için hareket halindeyken direksiyondaki kollara elimle vurdum, ona da vurdurdum, yani çekiçle çivi çakmak gibi, hiç sağa sola hareket etmedi, direksiyonu iki elle tutamıyorum, hakimiyetim azalıyor, belki de sürekli tek elle tutmamdandır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar başka bir konuda tartışılmış ama sonuç olarak anten değiştiren ve küçük anten takarak sorunsuz olarak kullanan var mı? Varsa marka, model, link verebilir misiniz?

Sabri mi almıştı? Ozan mıydı yoksa?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar başka bir konuda tartışılmış ama sonuç olarak anten değiştiren ve küçük anten takarak sorunsuz olarak kullanan var mı? Varsa marka, model, link verebilir misiniz?

Sabri mi almıştı? Ozan mıydı yoksa?  

2mizdede var, bendeki 5tllik bişey, radyo nasıl çekiyor yada eskisinden farklımı bilmediğim için yorum yapmadım. çok pahalılarıda var. yakup polonun orjinal anteni kısa demişti kurtarıyorsa o iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoca bu arada imzanızdaki 6.4 litre sizin arabanın değeri mi? Benim araba daha 400 km'de ama 6.1'e düştü.

Arkadaşlar bir de benim araçta klima ya da kalorifer açık olmasa bile yüksek hızlarda oralardan hava geliyor, bu normal midir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoca bu arada imzanızdaki 6.4 litre sizin arabanın değeri mi? Benim araba daha 400 km'de ama 6.1'e düştü.

Arkadaşlar bir de benim araçta klima ya da kalorifer açık olmasa bile yüksek hızlarda oralardan hava geliyor, bu normal midir?

evet benim değerler, yaklaşık 12000kmlik şehir içi şehir dışı karışık ortalama, tıklayarak detaylarına bakabilirsiniz. ev okul arası 3 km ve neredeyse tamamı yokuş, şehir dışındada 120 sabit gidiyorum genelde o yüzden biraz yüksek.

şuanki depoda ekonomi yapıyorum 5.4 ama şehir içi sayılmaz ankaranın bulvarlarında 70 sabit gidiyorum içersinde bi dünya sanayi içi gezinme ve okula gidip gelmede var tabii

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar kış geliyor malum. Otomatik kapanan aynalarla ilgili bir konu bulamadım. Kışın sıcaklık eksilerdeyken aynaların otomatik kapanıp açılmasıyla ilgili bir sorun oluyor mu? oluyorsa bu özelliği geçici olarak iptal etmek mümkün mü? Çünkü donmuş aynada motor aynayı açmaya çalışır ve açamazsa motora zarar verebilir diye bir düşünce sardı beni. Fikri veya bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar kış geliyor malum. Otomatik kapanan aynalarla ilgili bir konu bulamadım. Kışın sıcaklık eksilerdeyken aynaların otomatik kapanıp açılmasıyla ilgili bir sorun oluyor mu? oluyorsa bu özelliği geçici olarak iptal etmek mümkün mü? Çünkü donmuş aynada motor aynayı açmaya çalışır ve açamazsa motora zarar verebilir diye bir düşünce sardı beni. Fikri veya bilgisi olan var mı?

Konuşmuştuk bunu; buyrun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.