Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Fren diski boyutları (ön/soğutmalı diskler):

278 mm çapında, 25 mm kalınlığında diskler

300 mm çapında, 25 mm kalınlığında diskler (Focus, 1.6 EcoBoost ve 2.0 TDCi için)

Fren diski boyutları (arka/normal diskler):

271 mm çapında, 11 mm kalınlığında diskler

Fren kampanası boyutları (arka):

228 mm iç çap, 40 mm genişlik (düşük güçte/donanımda Focus modelleri için, ülkelere göre değişiyor)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bana lütfen birisi söylesin Allah aşkına....Avrupada 115 ps 6 manuel vites TDCI de Start-Stop varken Türkiyede neden yok? Avrupada Titanyım donanımda Sony Müzik çalar ,Kör nokta uyarı sistemi varken Türkiyede neden yok???Lütfen bunun nedenini açıklasın birisi...Gerçeği ama,öyle tahmin falan istemiyorum.... :rolleyes::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşılan yakup kardeş bu donanım garabetini kabullenmişe benziyor....Oysa en başta kendisinin bu olayın üzerine gitmesini beklerdim...Bir tür kamuoyu oluşturarark otosana baskı yapma şansımız bile olabilir bu forum sayesinde...Sen madem yöneticisin o zaman bu konuda neler yapabileceğimizi tartışalım...ne dersin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlık açın tartışalım diyecem ama :rolleyes: size şunu sorayım?

Neye göre tartışacağız ?

Resmi sitede birşey yok..Bana demezler mi sen nerden buldun gördün diye?

Belli olsun bakalım..Ayrıca donanımda ne gibi böyle büyük bi gariplik var anlayamadım..

Donanım konusunda yaptığım şeyler bi yerden sonra adım atmıyor...Çok kez denemeye yeltendim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlık açın tartışalım diyecem ama :rolleyes: size şunu sorayım?

Neye göre tartışacağız ?

Resmi sitede birşey yok..Bana demezler mi sen nerden buldun gördün diye?

Belli olsun bakalım..Ayrıca donanımda ne gibi böyle büyük bi gariplik var anlayamadım..

Donanım konusunda yaptığım şeyler bi yerden sonra adım atmıyor...Çok kez denemeye yeltendim.

Bana Ford otosan tarafından gönderilen ve forumun öbür konusunda gönderdiğim broşürde donanımları yazmış,opsiyonları yazmış...Titanyum donanım seviyesnde Sony cd çalar yok...Titanyuma eklenebilen 3 ayrı opsiyon listesi var. Sunroof,Otomatik parkSistemi(Elektrikli katlanabilir yan aynalarla birlikte) ve Titanyum x Paketi(bi-xenon farlar-far yıkama sistemi ile,elektrikli 4 yöne ayarlanabilir sürücü koltuğu,parçalı deri koltuklar,ısıtmalı ön koltuklar,led multicolor iç ortam aydınlatması) ... Yani Focusun en üst donanımlısını almak istesek bile navigasyon,sony cd çalar,statr-stop ve kör nokta uyarı sistemini alamıyoruz...Donanımda ciddi bir eksiklik sayılmaz mı bunlar??Resmi 60.000 tane basılan Nisan 2011 kbroşüründen bilgiler bunlar...Hatta broşür ekinde gelen ve adıma yazılı mektupta 08 nisan-31 mayıs arası Focus almam halinde ve mektubu ibraz ettiğim takdirde 1 yıllık F Kaskonun bedava olacağıda söyleniyor...Otokoç antetli bir mektup...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kime göre ciddi ama ?

Sony teyp gelmiyor, evet eskiye nazaran kötü oldu haklısınız da bu olmazsa olmaz birşey değil ki :S

Kör nokta sistemini hangi araçda allah aşkına standart görüyorsunuz da ford'dan bekliyorsunuz ?

şunu anlamıyorum bu eksiği söylerken kimsede olmayan ARTI donanımları neden görmezden geliyorsunuz...Maaliyet ve arz talep meselesi diye birşey var değil mi ?

bu Ford grubu kör nokta sistemini Mazda üzerinden sundu zaten , doğrumuyum ? Demekki rağbet görmemiş..

Start-Stop ? motorun durup çalışması sisteminden mi bahsediyoruz ? Hangi motor için bu sistem yokmuş ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Broşüre göre otomatik start-stop 1.6 Lt. Ecoboost motor ile sunulmaktadır yazıyor. İbare aynen şöyle:

Donanım

Trend Style Titanium

Otomatik Start-Stop*** - - S

Broşürdeki donanım listesinin altında küçük yazıyla :

*** 1.6 l EcoBoost motor ile sunulmaktadır.

yazıyor.

Tamam Bendeki f 2,5 sony nin de gerçekten saçma idi bazı kullanımları,kör noktayıda görmeyeyim peki,önemli diil,ama start-stopa takıldım...Bu konudaki takıntımı aşamıyorum,ah bir aşsam yarın Tur otodayım arabayı görmeden siparişi patlatıcam hemen....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Broşüre göre otomatik start-stop 1.6 Lt. Ecoboost motor ile sunulmaktadır yazıyor. İbare aynen şöyle:

Donanım

Trend Style Titanium

Otomatik Start-Stop*** - - S

Broşürdeki donanım listesinin altında küçük yazıyla :

*** 1.6 l EcoBoost motor ile sunulmaktadır.

yazıyor.

Tamam Bendeki f 2,5 sony nin de gerçekten saçma idi bazı kullanımları,kör noktayıda görmeyeyim peki,önemli diil,ama start-stopa takıldım...Bu konudaki takıntımı aşamıyorum,ah bir aşsam yarın Tur otodayım arabayı görmeden siparişi patlatıcam hemen....

Benden size tavsiye ecoboost alın rahat edin :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.