Jump to content

Yusuf Çavuş

Moderatör
 • Content Count

  5,061
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Yusuf Çavuş last won the day on August 30 2012

Yusuf Çavuş had the most liked content!

Community Reputation

1,945 Mükemmel

About Yusuf Çavuş

 • Age 39
 • Rank
  RS

Communication - Social

 • Age 39
 • MSN
  ycavus80@hotmail.com

Profile Details

 • Age 39
 • Location:
  Kayseri
 • Car:
  '12 Astra J 1.6 Edition HB
 • Job:
  Sigorta Acent.
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

7,131 profile views
 1. Tasarım güzel olmuş, şu anki kasanın sıkıcılığı gitmiş. Superb e , baya benziyor dıştan. C sütunundan bakınca hafif bi A5 esintisi sezinledim ben. İç mekan geniş ferah duruyor yine. Göğüsteki vag sadeliği bir nebze olsun gitmiş olsa bile hala bir sıkıcılık var gibi geliyor bana. Sanırım bunda iç mekanın, hemen hemen yeni nesil tüm araçlar bu benzer şekilde sevemediğim, alışamadığım tasarımdan olsa gerek. (Bu konuda yeni 508 in iç mekanını ayrı tutuyorum. Mest etti beni resmen). Bagaj ise çoğu üst segmentten bile geniş duruyor, videoda 600lt dedi sedan için sanırım yanlış duymadıysam. Jetta ülkemize gelecek mi gelmeyecek mi diye tartışıldığı bir ortamda bu araç varken, bu sınıf ve segmentte(sedan ve sw için) vag grubundan başka pek model düşünülmez muhtemelen. Tabi birde fiyatı ne olacak. Şuan gelse 130-140 dan başlar 200 e kadar çıkar tahminim. 1 seneden anca geleceği söylendiğine göre, o zaman fiyatlar yukarı yönlü ne kadar değişir bilemeyiz tabi.
 2. Doğruysa, elektrikli motor ile ilgili özellikle sıfır emisyon tabularını yıkıp geçer.
 3. Yenip geçmemiz lazım Yakubum Birde iddia konusumu açsak acep, keyfe keder ortak kupon felan yaparız
 4. Buralar niye sessiz ule Yarın derbi var, iki takım içinde kader maçı gibi bir maç. İnşallah Fatih hocam inadından dönerde, bu kısır temposuz 4-3-3 sevdasından vazgeçip çift forvete döner artık. Yoksa 0-0 yada gol atanın kazanacağı zevksiz bir maç olur yine bence.
 5. İlk geçtiğim sene gayet iyiydi bir sıkıntı yaşamadım ama son 3 aydır baya sorunlu bulunduğum bölgede. Bazen neti geçtim görüşme bile zorlandığı oluyor. İlk seneki gibi olsa devam ederdim hele sizin paket çok çok avantajlıymış.
 6. Ben 8gb 29tl ye kullanıyorum ama 50 gb versede 2 yıl aradan sonra Turkcel'e geçeceğim tekrar. Kullanamadıktan sonra bi işe yaramıyor maalesef. Kayseri' de öyle en azından. Ne neti ne çekimi iyi değil bu sene.
 7. Aynen başka zamana kısmet artık. Valla suç benim aslında. Kaç zamandır yazıyım yazıyım diye niyetlendim fırsat olmadı bitürlü. Bu sefer konuyu görünce yazayım dedim.
 8. Hayırlı olsun Ümit. Bu arada, sigorta acenteleğide aldım 2 senedir oratklığım var ama aslında Kayseri' de baya eski bir acente. Her türlü bilgi, sorgulama, teklif, fiyat vs. yardımcı olurum.
 9. Aynen. Tek sıkıntı soyulma ve görüntü bozukluğu ise eğer, Yakup' un dediği gibi kaplama vs yaptırmak daha mantıklı.
 10. Aynen Ben daha kenardaki açıklığı görmeden önden görür görmez sağ far farklı makyajsızınki gibi duruyor dedim. Helede boşluğu görünce
 11. Allah kolaylık versin Benim kızda bu sene ilkokula başladı bakalım.
 12. Biz yaşlandık, bu parçalar eskimedi.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.