Jump to content

Süleyman Ünal

Üye
 • Toplam İleti

  4.035
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  68

Süleyman Ünal en son Nisan 9 tarihinde kazandı

Süleyman Ünal daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

7.717 Mükemmel

Süleyman Ünal Hakkında

 • Yaş 40
 • Derece
  ST

İletişim Yolları

 • Yaş 40
 • MSN
  s.unal977@hotmail.com

Profil Bilgileri

 • Yaş 40
 • Şehir:
  İzmir
 • Arabam:
  Transit Custom L Delüx 155 PS
 • Meslek:
  Yumurtacı
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

2.655 profil görüntüleme
 1. Süleyman Ünal

  Akaryakıt Fiyatları

 2. Süleyman Ünal

  Akaryakıt Fiyatları

  AHaber izleyin, bu kadar karamsar olmayın. Hatta Doları A haberden alın, Fox tv de satın. Anlık ciddi kar edersiniz.
 3. Süleyman Ünal

  Akaryakıt Fiyatları

  Dolar bu hızla giderse fiyatı sabit tutmak için vergiyi sıfırlamak zorunda kalacaklar.
 4. Süleyman Ünal

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

  Kurtuluş savaşı bir ulusun ayağa kalkışı, emperyalizme boyun eğmeyişi ve egemenliğin kayıtsız şartsız millete geçmesinin savaşıdır. Cumhuriyet dimdik ayakta kalacaktır. Unutanlar kaybetmeye mahkumdur. Unutma.
 5. Süleyman Ünal

  Araçtaki Peynir Suyu Kokusu Nasıl Giderilir?

  Süt kokusu ne ki suyla temas etmiş yumurta kokusunun üzerine tanımam. Bence herhangi bir sıvıyla silip farklı bir kokuya yol açmayın. Gerekli yerleri söküp iyice temizleyip, kuruduktan sonra tekrar yerine koyun.
 6. Süleyman Ünal

  Akaryakıt Fiyatları

  Asıl mesele şu, diyelim ki vergi indirimiyle akaryakıt tüketici fiyatını sabitlediler. Peki devlet bu ciddi gelir kaybını nereden çıkartacak. Bol cezalı günlere hazırlıklı olmak lazım galiba
 7. Süleyman Ünal

  Akaryakıt Fiyatları

  Bence Dolardan sıfır atıp bu sorunu çözelim
 8. Süleyman Ünal

  Akaryakıt Fiyatları

  Artık haber de vermiyor ferrefsizler. Bak eskiden haber verince sövmüyordum, artık sövecem.
 9. Süleyman Ünal

  Oto-Bulmaca

  D
 10. Süleyman Ünal

  Akaryakıt Fiyatları

  Bir de şu var(dı); CNN akaryakıt firmalarının aranarak indirime ikna edildiğini haber olarak geçti. Doğal olarak haberi 1 saat sonra kaldırmak zorunda kaldı. Haber şu:
 11. Süleyman Ünal

  Boş Olduğu Halde Deponun Yeterince Yakıt Almaması

  Abi, sinirlenip sıfır Mercedes parçalayanları gördük
 12. Süleyman Ünal

  Boş Olduğu Halde Deponun Yeterince Yakıt Almaması

  Bozulmaz mı ?
 13. Süleyman Ünal

  Boş Olduğu Halde Deponun Yeterince Yakıt Almaması

  Şamandıra sorunlu olabilir mi?
 14. Süleyman Ünal

  100 Km Uzeri Titreme Ve Diger Sorunlar

  İlki lastik yıpranması ve rot balans ayarı gibi gözüküyor. İkincisi ise normal , dizel motor 1. Viteste ağır ,2.viteste biraz toparliyor, 3. Viteste artık serileşiyor . Yol ve lastik sesi Focuslar da bir çok araca göre yüksektir. İyi bir yalıtımla düşürebilirsiniz. Ya da zamanla alışırsınız.
 15. Süleyman Ünal

  Günün Sözü

  HIDIRELLEZ DUASI… (anonim) Sevdiğim kim varsa, kendim de dahil, sevebileceğim herkes de dahil..Bu duayı okusun. Kendi sesiyle duysun. Duası gerçek olsun…Her kelimesine şükretsin…Tek satırına nazar değmesin..Tüm dilekleriniz gerçek olsun…. Sevdikleriyle birarada olsun. Nesi varsa, bölüşecek biri olsun; nesi yoksa, bulup getirecek biri olsun. Bu birileri az ama öz olsun. Bazıları dünyada tek olsun. Sevgisinin tamamını harcasın. Harcasın ki, ona büyük bir miras kalsın.. Neşesi bol olsun. Kendini mutlu etsin, durduk yere neşelenmek nedir bilsin. İçinde birşey durup durup zıplasın. Duydukları, gördükleri onu gıdıklasın, kahkaha attırsın. Sağlığı iyi olsun. Kalbi ritmini çalsın. Yanakları kiraz pembesi, dudakları bal olsun. Teni sıcak kalsın, enerjisi dışına taşsın. Kanı bol olsun, damarlarında dönüp dönüp dolaşsın. Yapmaktan bıkıp usanmayacağı bir işi olsun. Başarının gerçek adının bu olduğunu unutmasın. İbadet eder gibi, bu keşfini hergün yeniden kutlar gibi, onu yapıp dursun. Değiştirmek istedikleri değişsin. İçte ve dışta, iyi günde ve kötü günde tadilat yapsın. Eskilerini atsın, ruhunu havalandırsın. Kapıda hep kamyonu dursun. Dilediği yere taşınsın. Kendinden taşınmak isterse, içindeki güç, dışındaki sevgi ona yardımcı olsun Bir şey ona sürpriz olsun. Günlerinden bir günü, bir pakete sarılı olsun. Açılınca, içinden hiç beklemediği güzel bir haber çıksın. Bu gün üçyüzaltmışbeş’ten herhangi biri olsun. Öylesine bir pazartesi, arkaya kavuşturduğu ellerinde, unutulmaz bir salı saklasın. Öyle tahmini mümkün olmayan birşey olsun ki bu, hayatın zekasını anlatsın. Bir hayali gerçek olsun. Bir hayale gözünü yumsun. Peşinden koşup, onu sobelesin. Hayalini kendinden saklamasın. Bir çizgi filmde olduğunu, herşeyin mümkün olduğunu unutmasın… Lastik yakacak arsa, üzerinden atlayacak ateş, davul zurna çalınacak, oyunlar oynanacak çimenlikler kalmasa da tüm forumun Hıdırellezi kutlu olsun.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.