Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu da Octavia'ya Dudak Bükenlere Gelsin.

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Yok efendim ismi tuhafmış (ışkoda), yok Çek işi VW bozması imiş, yok tenekeymiş, yok çirklnmiş.

Özellikle Doğu Avrupa'da pek çok ülke bu fikirlere pek katılmıyor ve Octavia ülkenin en çok satan otomobili oluveriyor.

İşlevselliği pek önemseyen ve bu nedenle steyşın manyağı sayılabilecek Almanlar da Octavia'yı pek sevmiş. O kadar ki VAG grubunun başarılı modifiye kuruluşu ABT Tuning Octavia RS Combi'yi almış ve hormonlayıp piyasaya sürmüş.

2.0 TSi motor 230'dan 315 PS'e yükseltilmiş. Yeni yaylar, viraj stabilizatörleri ve adaptif amortisörler yol tutuşu rayda gider düzeyine taşımış. 100 km/h hıza traksiyon sorunları nedeniyle kolay yerinden kalkamayan araç 6,3 saniyede ulaşabiliyor ve 252 km/h son hıza kolaylıkla erişiyor. Ve test sürecinde sadece ort. 8,9L/100 km yakıt harcıyor. 

Hoş bir kuzu postunda kurt olmuş. 

Tek sorun 40.000 Avroyu aşan fiyatı!

image.png

image.png

image.png

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

95 model bir skoda felicia aracım vardı.Çok uğraştım hid.direksiyon takmak için olmaz dediler.klima taktıram dedim olmaz dediler.bunlar olsaydı bi r 5 yıl daha binerdim 2 yıl bindim araca çok da sevmiştik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vag grubu reklamından mı yoksa pazarlama stratejisinden mi bilmiyorum hep bir eksik kalma algısı oluştu Skoda için..Örnekler şöyle; Superb için kullanılan dil: Passatla aynı..Octavia: Jetta gibi..Aynı Polo vs. överken dahi hep arkada hissettiriliyor..-Olsun, o da iyi der gibi:) Superb ambition Dsg kullandım..2015 model..his durumu zayıf ama çok kullanışlı araç..Skoda cenneti sanırım Trabzon ülkemizde..bayii Türkiye 1.siyiz demişti..Yer gök yeni kasa skoda Trabzon da..O yüzden alıcı ve meraklıları Trabzon pazarına baksın bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saniyeden kısa sürede 0'dan 100'e çıkacaksam, saatte 250 km hız yapacaksam bu işler için en son tercihim sw bir araç olur. Sürüş dinamikleri ne olursa olsun bana çok çekici gelmiyor. Hem yan profilden hem de arka çaprazdan zorla uzatılmış Rapid gibi duruyor. Bir de üstüne 40 bin avro vereceksin ve ertesi gün satmaya kalksan 30 bin avroya altı ayda satamayacaksın. 

Ben sevmedim bu işi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanki, spor salonundan çıkmayan, aşırı protein ve vitamin takviyesi yapan , gereken zamandan bir an önce vücut yapmaya çalışan, hormon seviyesi yüksek ergen gerisi tipi var :)

Ruslar da sever diye düşünüyorum.

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yorumlardan yazının tam okunmadığını anladım.

Araç Skoda’nın fabrikasından bu şekilde çıkan ve/veya bayilerde bu şekilde satılan bir araç değil. VAG araçlarına çalışan ABT Tuning’in yaptığı bir çalışma bu sadece.

yazının da amacı bir aile aracının orta segment bir spor araç değerlerine ulaştırılmasını konu alıyor.

nedense bunlar yerine yazının asıl konusu olmayan aracın tipi eleştirilmiş.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.