Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2019 Yeni škoda Scala Tanıtıldı, Golf Ve Focus Bükücü :)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

7 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Bu yeni octavia'mı oluyor, anlamadı ben?

Hatchback’i.

--1 dakika sonra eklendi--

Seat hb alternatifi, Skoda sedan alternetifi oldu Türkiye’de diğer modelleri zaten alan yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne gerek var, octavia hb yapsa yetmez mi ? 

Bu tablet ekrana neden bu kadar takıldık anlamadım. Gerçi eskiden ben de çok eleştirirdim. Ancak her ikisini de karşılıklı kullanınca tabletin çok daha iyi bir seçim olduğu ortaya çıkıyor. Öbür türlü ya konum olarak alçakta kalıyorlar, ya da dokunmak için uzakta oluyorlar.

5 dakika önce, H. Cenk yazdı:

İç malzeme kalitesi octavianın acık üstündeyse 

Hocam olmaz bence, öyle olursa golf'e rakip olur. Dahası pahalı olur skoda müşterisine. Zati hala mekanik el freni görünüyor, bazı şeylerin değişmediğinin işareti bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni platformla Rapid'in yerine geliyor bu model.

Spaceback olarak tanımlanıyor, yani ne HB ne de Steyşın, ikisinin karması.

Kıyaslamayı Rapid ile yapmak lazım ve ona göre boyda 6, dingil mesafesinde 5 cm büyümüş.

İç mekan çok ferah ve geniş, bagaj da büyümüş.

Çizgisi modern ve güzel, pek özgün bir yanı olmasa da.

Donanım düzeyleri daha belli değil, ama ana ekran 6,5 - 8 ve 9,2" olarak farklı boyutlarda geliyor.

Ülkemizde C sınıfı araçların fiyatlarındaki yükselme düşünülürse B+ sınıfında rekabetçi bir fiyatla iyi bir yer bulacaktır. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomobil salt tek başına düşünüldüğünde çok güzel. Fakat donanım zenginliği açısından Golf ve Focus'la pek kıyaslamamak gerek. Focus da Fiesta platformuyla üretilseydi oradan kısılan maliyetle standart donanımlar yağmur gibi akardı. A0 platforma sahip bu yeni skoda'nın bana kalırsa en büyük rakibi Egea'dır. Hatta fiyat avantajı olursa çoğu C segmente bile tercih edilebilir. Ama sürüş kalitesi ve olgunluğu konusunda bir Focus ve Golf etkisi bulmak güç olacaktır diye tahmin ediyorum.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.