Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Mayıs ayı katılım
Nisan ayı oylama devam ediyor

Erdem B.

Member
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Normal

About Erdem B.

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  İstanbul
 • Car:
  '15 Mondeo 1.6 Tdci Style
 • Job:
  İdari İşler
 • Gender:
  Bay
 • Age 26

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. Öyle bile olsa araç kazaya karıştığı için tramerde gözükecektir. Dediğiniz gibi karşı tarafın trafik sigortasından da yapılsa bedelsiz çarpma olarak gözükür tramerde bence.
 2. 2017 Aralık'tan beri 1.6 Tdci kullanıyorum. Arabayı zorlayabildiğim maksimum seviyede zorladığımda bile şehir içi 9 lt'yi geçmedi. Normal kullanımda şehir içi ortalama 7,5-7,9 arasında değişiyor. Şehirler arası 5,5-5,9 aralığında. Bilgiyi veren arkadaş neye dayanarak böyle bir şey söylemiş anlamak zor.
 3. Ecoboost mu yoksa 1.6 Tdci için mi söylendi bu yakıt tüketimi?
 4. Çözüm olursa bilgi verebilir misiniz burdan?
 5. Focus,Egea karışımı gibi geldi bana da. Tam birine benzeteceğim ama yok yok değil diyorum. Enteresan, araçların hepsi birbirine benzemeye başladı. Yine de Golf'ten çok daha yakışıklı bence.
 6. Aynı sorun benim sol farda da var. Kapalı garajda duvar önüne park ederken fark ettim. Belli belirsiz ama nedenini merak ediyorum ben de. Mercekli halojen far benimki.
 7. 2014'te Samsung Note3 Neo almıştım. 5 yıl kadar kullandım fakat kullandığım süre boyunca android'e hiçbir şekilde güncelleme gelmedi. 2019 başına kadar 4.3 versiyonuyla kullandım İlk ve son bilişim alışverişimdi.
 8. Önden biraz 2 active tourer serisini çağrıştırdı bana da
 9. Herkese değerli yorumları için çok teşekkür ederim. İstanbul içi temiz bir Punto olursa paylaşmanızı rica ediyorum ? Bu arada ben de bakınacağım tabii ki.
 10. Tam otomatik alternatif olarak şu an 1.6 C4 var ama o da 2007 model. Gerçi km olarak puntolarla hemen hemen aynı sayılır. Teyzemi yanlış yönlendirmek istemiyorum, sonuçta ilk arabası olacak. C4 için yorumun nedir peki abi? C4 2007, Punto 2011 ama aralarında hem segment farkı var hem de C4 tam otomatik.
 11. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim ? Punto'dan şanzımandan dolayı çekindik. Açıkçası ilgimi çeken arabalar olmadığı için konuyla ilgili sadece yorumlardan okuduklarımın dışında bir şey bilmiyorum. Şanzımanı için problemli deniyordu yanlış hatırlamıyorsam. @Yakup Çağatay Baskı balata değişimi ne kadara mal oluyor ortalama? Abi biz mecbur benzinlisini alacağız fiyatlardan dolayı, hem de çok km yapılmayacağı için dizele ihtiyaç yok. Benzinlilerin şanzımanı tam otomatik mi yoksa o da mı yarı otomatik biliyor musun? Ben tam diye biliyorum. Bu paraya maksimum verimi almak amaç ? O nedenle sen olsan 2007 benzinli C4 mü alırdın yoksa sen de Punto yeterli mi dersin? C4 için de senin de bahsettiğin üzere elektronik arızası çok deniyor. --21 dakika sonra eklendi-- https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-2.ci-sahibinden-otomatik-punto-543337185/detay Yakup Abi 2011-2012 demiş ama fiyatları biraz daha yüksek, 2008 alınır mı sizce? Bagajdaki yağ şüphelendirmedi değil ?
 12. Değişimden sonra bende tekrarlamadı, düzeldi sanırım. Umarım tekrarlamaz.
 13. Herkese merhaba ? Araç seçimi konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Teyzeme dizel/benzin gözetmeksizin otomatik vites bir araç alacağız. Kullanmayı bilmediği için otomatik vites olması en önemli şartı. Fiyat olarak üst sınırı 43.000,00 TL. Zaten bu fiyatlara dizel otm. yok ? Ben bu şartlara uygun olarak birkaç seçenek buldum ancak bu araçlar hakkında pek bilgim yok. *2007 1.6 Clio *2009 1.2 Clio *2007 1.6 C4 Bu seçeneklerden en çok C4'ü beğendi. Donanım pek önemli değil ama C4 SX PK. Hem bu araçlar hakkındaki yorumlarınızı hem de varsa başka araç tavsiyenizi almak isterim ?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.