Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Diğer konuda #ROCKERROLLER arkadaşımız kullanılan malzeme ve işçilik kalitesinin güncel focus dan 3 gömlek daha üstün olduğunu söyledi. Ön ve arka kapı trimleride dahil hatta. Size nasıl geldi. Tabi oda aynı şekilde sony ve ekran küçüklüğünden şikayetçiydi.

ben pek katılmıyorum. eskisiyle özellikle kıyasladım orda bir bir 3 gömlek biraz fazla iddalı ben ce eskisinden kötüdğil geriye gitmeler de yok değil. marşpiyel neden plastik anlamadım. sony söylemeye gerek yok. kapı plastikleri bana da çok iyi gelmedi. bence eski focusa kıyasla en belirgin değişikliği içerede önde yapmışlar.

akadaşlar fiyat / performans/ kalite kavarmını iyi anlayıp kara vermek te fayda var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimlerden ön kısım plastiği gayet kaliteli duruyor. Ama kapı plastikleri güncele yakın gibi sanki, resimlerden gördüğüm kadarıyla. Marşpiyel in plastik olması konusuna gelince, forumumuzda bi arkadaşın başına sıfır aldığı araçta uzun yolda çamur, mıcır vs. sıçramasından marşpiyel kısmı nokta nokta boya izi oluşmuştu, servise gösterdiğinde ise servisteki usta oraya plastik bir kaplama yapmış olsa firma bu tür sorunlar yaşanmaz gibi bişeyler demiş. O düşünceden hareketle yapmış olabilirler ama diğer söylediklerine katılıyorum. Hatta ilgili konuda burda eski forumumuzda;

İyi analiz etmek gerek. Beklenti ve bütçe doğrultusunda, Fiyaf/kalite/performans/fayda dengesine bakmak gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar şunu söyleyim aylarca resimlerde görüp duyduğum heyacanı orda yaşamadım.araç 1.6 TDI titanyumdu.

krom ızgarayı önden bakınca aradım. olsa daha güzel olurdu. birde dikaktimi çekti motor kaputu kapalı olmasına rağmen açıklık bırakılmış . garipsedim. onun dışında yandan ve arkadan güzel geldi gözüme içte ön konsol güzel teyp ben ce eskisinde ki gibi hoş görünmüyor. özellilke cmaxın içi ile kıyasladım C max on konsolundaki kromlar daha iyi görünüyor. arkaya oturdum boyum 1.78 ön koltuk dizimde idi. birde eskşi focusa oturdum. dizim değmiyordu. arka dar geldi bana. beni en çok hayal kırıklığına uğratan bagaj oldu. 270 lt. gördüm ve şaşırdım yanılmıyorsam eskisi 380 idi. bagaj derinliği azaltmışlar araçın boyunu uzatmak için. sedanı görelim birde

birde marşpiyeller plastik idi bana çok dandik göründü.

arkadaşlar adamar satışa başlamışlar. 15 mayısta teslim edeceklermiş. katalogdedim yokdediler. fiyatları aynı geçen hafta konuştuğumuz fiyatlar. fordun sitesinde hala yok.

eleştrilerimi adamlara söyledim özellikle fiyat. otosan nabız yoklamak için böyle bir şey yapıyor. s

Bunu taa 1.5 yıl önce ilk görenler söylediler. Ford ızgaradaki krom çıtanın arkasını eskisi gibi grimsi dandik plastik yapmayıp çok kaliteli piano black kullandığı için orası görünmüyor ve araçın kaputu aralık kalmış gibi hissediliyor, aynısı Cmaxte de var , hatta her gören kaput açık kalmış diye bir abanıyormuş..Sanırım siz de piano black kısmı algılayamadığınız için açık bırakılmış sandınız.

Bu mürekkep lacivert güzelmiş.

Bugün yarın İstanbul Şahsuvaroğluna siyah gelecekmiş. Eğer giden varsa hi-res resim çekip yüklerse çok sevinirim. Fiestada en çok siyah beğendiğim için bunda da siyah çok güzel duracak diye düşünüyorum.

Tamam SONY veya MyFORD touch olmaması eksiklik. Bir arabanın 39990luk 1.6 trendi ile, 61-62lik ful+ful titX dizleinin aynı giriş seviyesi CD çalarla satılması çok aptalca ama yapacak bişey yok. Aynı zamanda jantlar da çok kötü.. AutoCar golf GT, jülyet multiar ve ecoboost focus testinde 3 araba da 17 ama focus kesinlikle 18i hak ediyor dedi. Ben 18 gelir mi diye düşünürken 17 bile gelmedi.

Bu ikisi ciddi eksiklik ..

Bu arabayı alırsak alternatif bir TV/DVD sistemi ve 17 veya 18 jant şart gibi. Bu da maliyeti bi 4-5 bin daha artıracaktır. Ayrıca bu şekilsiz CD çalar yerine aftermarket bişey de bulmak zor olur sanırım..

Bu sebeple en iyisi beklemek bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet şu an için en iyisi biraz beklemek, duruma göre hareket etmek. Jantları bende hiç beğenmedim, güncel tit.lerinki gibi olsa daha şık dururdu kesinlikle.

Ankara'da bi arkadaşımız çekmiş siyahının resimlerini bu konumuzda mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet şu an için en iyisi biraz beklemek, duruma göre hareket etmek. Jantları bende hiç beğenmedim, güncel tit.lerinki gibi olsa daha şık dururdu kesinlikle.

Ankara'da bi arkadaşımız çekmiş siyahının resimlerini bu konumuzda mevcut.

Evet o resimlerde biraz el titremiş sanki o açıdan daha hi-res resim çelilip foruma konursa veya bana PM atılırsa çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet o resimlerde biraz el titremiş sanki o açıdan daha hi-res resim çelilip foruma konursa veya bana PM atılırsa çok memnun olurum.

Ben o resimlere akşam cepten bakmıştım orda net görünüyordu ama bugün pc den bakınca bazıları titremiş evet.

Bugünde adminimiz ve bi kaç arkadaş gidecek sanırım. Onlarda daha detaylı ve net resimler koyacaklardır. Tabi gittikleri bayilerde hangi renkler varsa artık kısmet :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abd sarhoşluğu devam ediyor bende :D inş gidebilirm..

Rockeroller ankara'daymış ben istanbul'da :D buluşup gidecez biz eskişehirde :):P :P

yavaş yavaş bayileri arayacam..Gidebilirsem gidecem..bakalımhappy.gif

Dün dikkatimi çekti benimde bende onu diyecektim Yakup Ankara'damısın diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi focusun karşılaştırmalı donanım tablosunu gördüm de.... aktif ön ızgara sadece titanyumda değil hepsinde standart.. :)

Evet öyle ama bir tek 125 ps benzinlilerin hiçbirinde yok. gerek görmemişler o motora sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.