Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

GÜNCEL LİSTE BURADADIR

Ford bayisinde çalışan arkadaşımdan aldım. inaşllah yararlı olur ben donanım seviyelerini hiç beğenmedim. sony cd çalar da yok galiba...

http://hotfile.com/d.../focus.rar.html

@erhanbiyik'a son liste için teşekkür ederiz.

Focus Bilgi Dosyası.pdf

Focus Bilgi Dosyası.pdf

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford bayisinde çalışan arkadaşımdan aldım. inaşllah yararlı olur ben donanım seviyelerini hiç beğenmedim. sony cd çalar da yok galiba...

http://hotfile.com/dl/114178425/5ff4079/focus.rar.html

sn blade20 verdiğiniz dökümanda sony teyp den bahsedilmiş.. niye sony cd çalar yok diye bir fikre kapıldınız?? arkadaşınız bu özelliklerin hepsinin tr ye gelmeyeceğini mi söyledi?? ayrıca sync sisteminden de söz edilmiş..bekleyip göreceğiz ozaman..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pardon sunum dosyasını incelediğimde donanım listesinde sony teyp gözükmüyor..bu da %99.99 sony teyp konulmayacak anlamına geliyor..tabi daha sony teyp bile konulmuyorsa my ford touch hayatta gelmez.. bu sistemi anlamış değilim.. otomatik park koyacağına bırak biz park ederiz aracı sen bi sony teyp koyda dinlediğimiz müzikten zevk alalım değil mi??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında sony teyp ile diğer teyp arasında kalite açısından çok fark olacağını sanmıyorum... o teyp de oldukça kaliteli ses veriyor.. sadece üzerinde sony yazmaayacak.... :(

siz daha önce bu teybi kullandıysanız ses kalitesi falan hakkında bilgi verir misiniz?? daha sonradan ses tesisatı yaptırmaya gerek kalır mı??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında sony teyp ile diğer teyp arasında kalite açısından çok fark olacağını sanmıyorum... o teyp de oldukça kaliteli ses veriyor.. sadece üzerinde sony yazmaayacak.... :(

Bende öyle düşünüyorum, hatta bunun kullanımının daha kolay olduğunu söylüyorlar yurtdışı testlerinde felan. Ama sony i bi çok kişi görüntüsü ve ismi dolayısıyla istiyor. Hatta focus un diğer teyplerinide sony nin bi firması üretiyor deniyor. Bence bu daha kullanışlı ve güzel duruyor ama yinede titaniumda olması gerekirdi yada opsiyonel en azından. Çünkü focus 2 den bu tarafa alıştırdı herkesi sony'e ford.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ESP ve aktif ön ızgarada hayal kırıklığına uğradım ben açıkcası. ikiside standart olucak diye bekliyordum. Esp tamamen opsiyonel, aktif ön ızgara ise 125 ps lik benzinlide yok. Standart beklediklerimden ayrıca start-stop da sadece 180 lik ecobostda var üstelik.

Bu donanımlara göre paketsiz fiyatların beklenenden daha düşük olmasını umut ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ESP ve aktif ön ızgarada hayal kırıklığına uğradım ben açıkcası. ikiside standart olucak diye bekliyordum. Esp tamamen opsiyonel, aktif ön ızgara ise 125 ps lik benzinlide yok. Standart beklediklerimden ayrıca start-stop da sadece 180 lik ecobostda var üstelik.

Bu donanımlara göre paketsiz fiyatların beklenenden daha düşük olmasını umut ediyorum.

evet görünene göre esp sadece titanium versiyonda standart.. ayrıca start stop da sadece ecoboost da var.. birde ecoboost ile nie sadece titanium versiyonun alınabildiğini anlamadım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet görünene göre esp sadece titanium versiyonda standart.. ayrıca start stop da sadece ecoboost da var.. birde ecoboost ile nie sadece titanium versiyonun alınabildiğini anlamadım..

Evet o da enteresan. En azından style donanımda da olsa iyi olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben pek sony cd çaları dert etmiyorum. forumdaki arkadaşlar çok ilgili olduğu için paylaştım.

fakat benim daha önceki arabam 2010 fiesta titanium du. ses kalitesinden ben çok memnundum. logitech 5+1 ses sistemime yakın hatta hemen hemen aynıydı. mp3 leri gayet başarılı çalıyor. tozlanmış cdlerim oluyordu arabada o halde sıkıntı etmiyordu. hiçbir cızırtı sesi yoktu. tabiki cd kalitesi, yakılma hızı(yavaş hızda yakılmalı) ve şarkıların kalitesi çok önemli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu donanımlar birbirinin üzerine eklenerek gitmiyor mu?? mesela style donanımda ayarlanabilir hız sınırlandırıcı var ama titaniumda bundan bahsedilmemiş.. yani bu style donanımdan farklı olarak titaniumda bunlar var anladımda değil mi?? otomatik park paketini aldığınız zaman titaniumda da katlanan aynalar oluyor.. style da da yine bu özellik plus paketle alınabiliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.