Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk.3 1.6 Ecoboost 5K Incelemesi

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

cem abi ye benim kanaatim ve kişisel düşüncem sedan daha çokk yakışır..hb sanki daha çook gençlere,tek yaşayanlara hitap ediyormuş gibi...

Cem abi kim? Adam genç delikanlı yahu. Bıyıkları daha yeni terliyor onun. Bakmayın fotoğraftaki adama. O foto çakma.. Google dan bulup koymuş.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kim söyledi :D Neyse konuyu dağıtmaya gerek yok sanırım..Zevk işi..Detay için F3 genel başlıkları mevcut :D

K,m söylemiş bilmem ama doğru söylemiş. Arabanın genel çizgisine bakıldığında bu açıkca görülüyor. Keşke sedan değilde liftback yapsalarmış..

Eğer sedan ile HB aynı para olmuş olsaydı o bagaj saçmalığına rağmen sedan alırdım. Yandan bakıldığında arkası HB e kıyasla çok daha derli toplu gözüküyor. Ama derli toplu gözüküyor diye üstüne para vermem.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi kim? Adam genç delikanlı yahu. Bıyıkları daha yeni terliyor onun. Bakmayın fotoğraftaki adama. O foto çakma.. Google dan bulup koymuş.. :)

biz resimden dolayı öyle dedik ..ama bazen yazışlarında yiğenim falan diyor..demek bizi kandırıyormuş... :D :D

öyleyse hb araba yakışırrr :):kıhkıh:

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi kim? Adam genç delikanlı yahu. Bıyıkları daha yeni terliyor onun. Bakmayın fotoğraftaki adama. O foto çakma.. Google dan bulup koymuş.. :D

Heeehhhhee!

Ben bunu yemem, Cem beyin bir söyleşisini okudum tesadüfen nette, aynı adam duruyordu karşımda. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem abi ye benim kanaatim ve kişisel düşüncem sedan daha çokk yakışır..hb sanki daha çook gençlere,tek yaşayanlara hitap ediyormuş gibi...

Oğuzcum bu tamamen zevk meselesi, bence HB otomobile çok daha fazla yakışan, büyük bagaj kapağı, katlanabilir koltuklar ile gerektiğinde geniş yükleme alanı sağlayan pratik bir tasarım şekli.

Özellikle kompakt sınıfta da tercih edilmesi gereken tasarım.

Ama alışkanlıklar ve beklentiler seçimi belirliyor, sÖz gelimi Türkiye'de sedan ilk tercih iken Almanya'da araçların yarıya yakını steyşın.

Bana daha sportif geliyor HB ve EB ile daha uyumlu ve sedana gÖre daha hoş gÖrünüyor gÖzüme, yani gerçekten zevk meselesi.

Ayrıca kemik yaşım "moruk" sıfatına aday da olsa ruhum hala genç...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem hocam yazınızın en sonunu okumamışm şimdi gördüm :D Bazen bende sadece focusumu kullanmak için hafta sonları kemere olimposa giderim bir çay içer donerim hem kafamdaki doluluğu atmak hemde sadece focusun keyfine varmak için yalnız değilmişim :D:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.