Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk.3 1.6 Ecoboost 5K Incelemesi

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Teşekkür ederim de, bana çok heyecan verici bir şey gibi gelmedi, arkadaş zoru ile yaptırdım...

Benimkisi de nankörlük işte...

Neyse canım darısı başınıza.

İnsanoğlunun yaradılışı gereği elini uzatıp, biraz uzayıp elde edebileceği şey, elde edinceye kadar cazibesini koruyor. Demem o ki yarın bir gün bende arabayı alıp bunu taktırsam 1 hafta bilemedin 1 ay sonra gözüme bile çarpmayacak :) . Diğer bi deyişle elde edersin hevesin kaçar...

Ama yinede uzun yıllar boyu kendinizinkiler dışında bir çok gözü üzerine çekeceği kesin .çünkü çok şık...

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah demeyi ihmal etmeyelim.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncelleme: Arka spoyler irisi ile değişti.

kanat.jpg

güzel olmuş , orjinal parçamı ? fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyiz , birde benim bu aytozu gri boyayı tutturabilecek usta varmıdır acaba ... marşpiyeleri kendi rengine boyatma düşüncesindeyim , ama aracın boyası korkutuyor beni... spoiler'ı alsam onuda adam gibi boyayabileceklermi mechul... maşallah sizinkisi cuk olmuş fotoğraftan gördüğüm kadarı ile...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel olmuş , orjinal parçamı ? fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyiz , birde benim bu aytozu gri boyayı tutturabilecek usta varmıdır acaba ... marşpiyeleri kendi rengine boyatma düşüncesindeyim , ama aracın boyası korkutuyor beni... spoiler'ı alsam onuda adam gibi boyayabileceklermi mechul... maşallah sizinkisi cuk olmuş fotoğraftan gördüğüm kadarı ile...

Plastik mi?Ben De Onu Merak Ediyorum Doğrusu?Plastik 150 Tl Olmaz gibi Geliyor Bana...

Orjinal mi bilmiyorum, pek umurumda değil.

Plastik, ya da her ne ise, çıkanın yapıldığı malzemeden işte...

Üzerinde barkodu, seri numarası, "Made in UK" yazısı, Ford logosu, sünger izolasyonu, vida yuvaları vb. her şey var ve işçiliği de çok düzgün.

Yani atölye imalatı ise de umurumda değil çünkü gayet iyi duruyor.

Daha önce Ali H.'de almıştı, hatta yakından fotoğraflamış, işte:

post-1613-0-47958800-1337350503_thumb.jpg

Boya tabii ustanın becerisine bağlı, ama araçlar daha yeni olduğu için ciddi bir ton farkı olmaz, aytozu gri de sık bulunan bir renk.

Sorun olmaz.

Tek sorun şu adan Himpeks'in elinde yok, ama gelir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üzerinde barkodu, seri numarası, "Made in UK" yazısı, Ford logosu, sünger izolasyonu, vida yuvaları vb. her şey var ve işçiliği de çok düzgün.

Boya tabii ustanın becerisine bağlı, ama araçlar daha yeni olduğu için ciddi bir ton farkı olmaz, aytozu gri de sık bulunan bir renk.

Sorun olmaz.

Teşekkür Ederim Abi Saolasın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun olmaz.

Sorun olmaz.

harika valla , 150 tl ye inşallah bulabilirim bende :) darısı başımıza ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Uzun zamandır formda yoktum ama ecoboost konusunu yeniden açalım madem İstanbul'dan Van'a dün geldim.Aracım 2011 model ecoboost 100-120 km hız aralığında kullanmaya gayret gösterdim bazen kapıldığımda oluyordu çerez niyetine:) yapılan km 1725 tüketilen benzin 100 lt iki depo bile değil (depo 55 lt x2=110 lt).Şimdi soran olabilir nasıl 100 lt hesabı yaptım diye onu da açıklayayım; toplamda 460 TL lik benzin aldım hele ki bu taraflara doğru benzinin fiyatı 4,70 lerde Van'da ise 4,79

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun zamandır formda yoktum ama ecoboost konusunu yeniden açalım madem İstanbul'dan Van'a dün geldim.Aracım 2011 model ecoboost 100-120 km hız aralığında kullanmaya gayret gösterdim bazen kapıldığımda oluyordu çerez niyetine:) yapılan km 1725 tüketilen benzin 100 lt iki depo bile değil (depo 55 lt x2=110 lt).Şimdi soran olabilir nasıl 100 lt hesabı yaptım diye onu da açıklayayım; toplamda 460 TL lik benzin aldım hele ki bu taraflara doğru benzinin fiyatı 4,70 lerde Van'da ise 4,79

nokia3953f.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.