Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Bugün ilk kez sesli komut sistemini denedim

kullanım kılavuzuna uymama rağmen

klima

radyo

cd çalar komutlarını tanımadı, hiç çalıştaramadım

sürekli usb harici bellek yada telefon komutu istedi

telefonda da tek tek numaraları söylerek aramak istediğimde 10 haneli numaraları ya eksik yada 3 yerine 4 gibi farklı rakamlar algıladı ( tek tek ve yavaş yavaş söylememe rağmen )

sesli komutta bi püf noktamı var arkadaşlar anlayamadım ?

ek bir soru ile daha meşgul edicem ama,

otomatik klima auto düğmesine basıldığında devreye giriyor ancak ön panelden göğüse üflemesi sıcaklığı ayarlayana kadar çok yüksek geliyor, sadece cama yada ayaklara vurması gibi bir seçenek yok mu ?

bir de kitapçıkta auto düğmesine uzun basıldığında mono seçeneği ekranda çıkar diye bi ibare var, uzun basmama rağmen çıkmadı ama fan ayarı ile oynadığında sanırım direk mono seçeneğine dönüyor ( mono yazmamasına rağmen ) bu haldeyken de sürücü ve yolcu sıcaklıkları farklı olabiliyor değil mi ?

2013 titanyum smart paketinde nasıl olurda sesli komut sisteminde klima radyo vs olmaz. Acaba bunlar daha sonradan yükletilebiliyor mu?

Levent K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asıl işe yarayacak şeyleri almışlar. :)  

Bu sizin tercihiniz tabi saygı duyarım ama tamamen katılmıyorum :) bence sync'yi sitemizde iyi araştırın. 

Klima kontrol'de 20 sn'de ses ile vereceğiniz komutu digital klima ile elinizle 2 sn'de zaten yapıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sizin tercihiniz tabi saygı duyarım ama tamamen katılmıyorum :) bence sync'yi sitemizde iyi araştırın. 

Klima kontrol'de 20 sn'de ses ile vereceğiniz komutu digital klima ile elinizle 2 sn'de zaten yapıyorsunuz 

Radyo ve Klimaya göre, Sync yi pek tanımadığımız için çok cazip gelmiyor. Derler ya 'İnsan bilmediğinin düşmanıdır' diye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Radyo ve Klimaya göre, Sync yi pek tanımadığımız için çok cazip gelmiyor. Derler ya 'İnsan bilmediğinin düşmanıdır' diye...

Öğretmenim bilmeme sorunu kalmaz buraya geldikten sonra :kıhkıh:

Buradan resmi açıklamalara uzanabilirsiniz: http://www.ford.com.tr/otomobiller/teknolojiler/ford-sync

Buradan da sitemizdeki genel bilgilere ulaşmak mümkün: http://www.focusclubtr.com/forum/30-ford-d%C3%BCnyas%C4%B1nda-haberler/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bizimkinin garantisi 2-3 aya bitiyor. Onu bahane edip Bi-Xenon peşinde koşasım var :)

Nasıl bitiyor :D Siz ne zaman aldınız arabayı üretildiği yerden mi çaldınız :P:zha: Nisan'da başladı araba gelmeye yani siz mayıs'da alsanız 8 ay var daha :yeah:

3 yıl garantin 2 değil :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl bitiyor :D Siz ne zaman aldınız arabayı üretildiği yerden mi çaldınız :P:zha: Nisan'da başladı araba gelmeye yani siz mayıs'da alsanız 8 ay var daha :yeah:

3 yıl garantin 2 değil :)

3 yılsa niye 45.000 bakımında yine uyardılar beni uzatmam için 2 yılmış gibi. 11.11.11'de aldık 14.11.11'de plakası çıktı. 11.11.14'e kadar garantisi var o zaman. 

Zaten şimdi baktım arka sis farı patlamış ondan da para almışlar 6,27 tl.

Bu Türkiye'deki yetkili servis işleri bıktırır adamı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 yılsa niye 45.000 bakımında yine uyardılar beni uzatmam için 2 yılmış gibi. 11.11.11'de aldık 14.11.11'de plakası çıktı. 11.11.14'e kadar garantisi var o zaman. 

Zaten şimdi baktım arka sis farı patlamış ondan da para almışlar 6,27 tl.

Bu Türkiye'deki yetkili servis işleri bıktırır adamı.

Onlar garantiye girmez ki. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.