Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 yılsa niye 45.000 bakımında yine uyardılar beni uzatmam için 2 yılmış gibi. 11.11.11'de aldık 14.11.11'de plakası çıktı. 11.11.14'e kadar garantisi var o zaman. 

Zaten şimdi baktım arka sis farı patlamış ondan da para almışlar 6,27 tl.

Bu Türkiye'deki yetkili servis işleri bıktırır adamı.

6,27 tl de olsa o ücret alınmamalı.

Bugüne kadar ampule hiç para ödemedim Hyundai ve vw servislerinde kaldı ki vw fazla fazla geçirmeyi seven bir markadır.

Keşke ödemeseydiniz ama 6 lira içinde curcunaya değmez.

Bu arada garanti 3 yıl 100 bin km diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6,27 tl de olsa o ücret alınmamalı.

Bugüne kadar ampule hiç para ödemedim Hyundai ve vw servislerinde kaldı ki vw fazla fazla geçirmeyi seven bir markadır.

Keşke ödemeseydiniz ama 6 lira içinde curcunaya değmez.

Bu arada garanti 3 yıl 100 bin km diye biliyorum.

alınmaması jesttir servisin kıyağıdır vs ama alınmasına yapılacak birşey yok, balata motor yağı filtre zart zurt nasıl ödeniyorsa ampulde öyle ödenir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alınmaması jesttir servisin kıyağıdır vs ama alınmasına yapılacak birşey yok, balata motor yağı filtre zart zurt nasıl ödeniyorsa ampulde öyle ödenir.

Aynen bizimde patlamıştı müdür geldi ampül'ü ödediniz mi dedi; babam'da yok ne parası o sizden dedi. Tamam dedi adamda ayarlarız onu :D:zha: öyle yani 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha demin Turkiyede alinabilecek en pahali focusu gordum plakasini goremedim yabanci olabilir cunku 18" lansman janti vardi :) Seker kirmizi SW titanium X sunroof Tdci. Adam bayiye gidip bana en pahali focusu verin demis gibi

Kaç lira bayılmıştır kim bilir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha demin Turkiyede alinabilecek en pahali focusu gordum plakasini goremedim yabanci olabilir cunku 18" lansman janti vardi :) Seker kirmizi SW titanium X sunroof Tdci. Adam bayiye gidip bana en pahali focusu verin demis gibi

2.0 dizel otomatiktir o :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cok temiz 75i var eğer turk plakaysa ki sanmiyorum lansman janti vardi

Ben de geçen siyah hb gördüm. Fransız plakaydı lansman jant vardı onda da. Ne yalan söyleyeyim önünde duran siyah Astra j den daha çekiciydi. Ki ben bayılırım Astra j ye. O kadar değiştiriyor arabayı. :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arabayi aldigimdan beri benim tarafindaki kapida deri kisimda sanki nasil insan derisi gunesten sonra soyulur oyle birsey var :D parmagimi islatip siliyorum birkac gun sonra tekrar cikiyor anlamadim gitti. Basit birseyde gizemli paylasayim dedim :D

Resim eklendi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.