Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

focus 3 titanium aracım var.cocuk koltugu koymak icin hava yastigini iptal etmeye çalışmış kardeşim.geri nasıl açacağız acaba?Aktif olduğunu nasıl anlayacaz ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Buyrun lütfen

post-1-0-44376800-1389338017_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu akşam araçtan inip kapıları kilitledim ve tam gidecekken dikiz aynaların altındaki ışıkların aynalar kapandıktan sonra bile sönmediğini fark ettim. Uzun süre bekledim tekrar açıp kapadım ama sonuç değişmedi. Aracın içine bakınca kırmızı led aydınlatmalarında açık olduğunu fark ettim. Araç bilgisayarıyla uzun süre uğraştım ve her nasılsa ayna ışıklarını kapattım. Bu sefer de iç led aydınlatmalar açık kaldı. Aracı kilitleyip uzun süre bekledim ve sonunda onlarda kapandı. Daha önce kapıları kilitleyince tüm lambalar kapanıyordu. Bunun sebebini bilen var mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2014 titaniumlarda tavandaki gözlük saklama gözünün yanındaki iki ambians aydınlatmasını kaldırmışlar sanırım.

Duyan gören bilen var mı bu durumun aslı astarını? Bayiye giden biri olursa bakabilir mi.

2013 diyelim. Evet kalktı doğru. Zaten işe yaramıyordu iyi etmişler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 diyelim. Evet kalktı doğru. Zaten işe yaramıyordu iyi etmişler
Aslında işe yarıyordu, orta konsola hoş bir ambiyans ışığı veriyor. Ama tepede göz alıyor, daha önce de yazmıştım, uzun yolda gece mutlaka kapatıyorum.  
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında işe yarıyordu, orta konsola hoş bir ambiyans ışığı veriyor. Ama tepede göz alıyor, daha önce de yazmıştım, uzun yolda gece mutlaka kapatıyorum.

Öyle öyle fakat f3 de oradan çok cansız ışık geliyordu ve kısmen aşağıdaki lambalardan da ayrı yanıyor Özetle uyumlu bir seçenek olmamıştı bence ilk çıktığında da konuşmuştuk.

Bunu şimdi göz hizasından çektim arkadaki boşluktan iniyor f2 de yani göze vurmuyor ve aşağıdaki renk ile uyumlu ve yeterince güçlü.

post-1-1389964007,2656_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan in işleri işte ilk gelenlerde teyp ekrani genisti isitmali on cam aktif sehir ici güvenlik bluetooth falan vardi.simdi style donanimda kaldırdılar bunu trend gibi oldu ayni...birde araca zam yapip satıyorlar. Ilk gelen focuslar en iyisi 2011ve 2012 2.ceyrege kadar olan focuslar..2012 2.ceyrekten sonra çalıp cirpmaya basladi otosan..

Ben bunu şiddetle kabul etmiyorum Otosan ilede ilgisi yok çalmayla da ilgisi yok. Göz var nizan var.

Cevap vermek istemiyorum ama bir kişi de olsa yanlış öğrenmesin diye dayanamıyorum. Böyle kolay çamur atmayın. Çalmak nedir ?

Donanım değişti bunu anlamak zor mu? Eski style ve yeni style diye. Ismi değişseydi misal çalmak olmayacaktı yani? Neyse uzatmayacağım bu kadar :)

2012 den sonra sunulmayan 15 tane opsiyon geldi onlarda çalmanın zıttı olan Bedava kelimesi ile mi adlandıracağız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.